Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gosza79

(2013-09-19 20:09)

czy jak zrobię więcej i zamrożę będzie dalej dobre:P Próbował ktoś?

gagnieszka1

(2013-09-19 18:49)

dołączam do zadowolonych, dzis spróbowałam i nie pożałowałam, siup ! do ulubionych :-)  z pewnością będzie powtórka

Izuś

(2013-09-19 18:31)

Zrobione, w połowie już zjedzone, bardzo dobre. Wyrosło pięknie, a w sumie bardzo szybko się zrobiło. Rodzina zadowolona- dzięki, Iza.

Mloda

(2013-09-19 18:24)

ula* - niezmiernie mi miło, że moje przepisy trafiły do kolejki na wypróbowanie. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć smacznego:)

Zuzanna248 - dziękuję za cenną radę. Nigdy nie próbowałam wcześniej obgotowywać cukinii, następnym razem wykorzystam Twój pomysł!:)

pozdrawiam Was dziewczyny!:)

halszka107

(2013-09-19 18:18)

Zrobione i już zjedzone.  Pyszne. Na pewno będzie powtórka.

wiernikosia

(2013-09-19 18:03)

Pyszne i prosto sie robi - IDEAŁ

Ewelinka_inka

(2013-09-19 17:53)

Macie racje-nie jest to typowa  ,,tradycyjna'' konfitura- ,ale tez dobra:)

Miałam akurat taki cukier w domu to zrobiłam-- i dodałam na wielkie żarcie- jak ktoś chce może zrobić ,a jak nie to nie :)

Mucha

(2013-09-19 17:47)

franczeska nie próbowałam robić tego ciasta bez ubijania żółtek na parze, ale myślę że można spróbować, trzeba tylko urzyć drobnego cukru, ale nie cukru pudru.

rybka15035

(2013-09-19 16:27)

A do czego podajecie sałatkę? Jako dodatek do obiadu?

annwis1

(2013-09-19 16:02)

jaka wielkość blaszki?

anulka82503

(2013-09-19 15:29)

Ja to nie wiem Luelle dlaczego ludzie są tacy czepialscy przecież nie muszą korzystać z tego przepisu. Jak nie pasuje to po co komentować i robić komuś przykrość. Dodatkowo zauważyłam, że nawet pisowni się czepiają a przecież nie wszyscy muszą być wykształceni. Ja zrobię te frytasy :) Buźka :)

Zuzanna248

(2013-09-19 14:35)

Oooo, robię cukinie z różnymi nadzieniami, ale z makaronem? muszę koniecznie spróbować...
a tak na marginesie - wydrążone łódeczki wkładam na kilka minut /3-5/ do wrzątku, potem znacznie szybciej się pieką /zapiekają/

dagus20

(2013-09-19 14:33)

nalewka pycha wczoraj zrobiłam i wyszła wyśmienita:-)

Kokosanka83

(2013-09-19 14:17)

Chyba coś spierniczyłam, bo kupiłam ser już w wiaderku i niestety bardziej miał konsystencję serka homogenizowanego i efekt tego taki, że masa jest trochę luźna, ale bez obaw. W smaku bardzo dobre- nie za słodkie! Dziwię się, że jeszcze nie ma żadnych opinii. Ja zamiast truskawek dałam borówki.

iwett

(2013-09-19 14:07)

Faktycznie, przegapiłam to zdanie o krojeniu. Pardon - slepota ze mnie:))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij