czy jak zrobię więcej i zamrożę będzie dalej dobre:P Próbował ktoś?
dołączam do zadowolonych, dzis spróbowałam i nie pożałowałam, siup ! do ulubionych :-) z pewnością będzie powtórka
Zrobione, w połowie już zjedzone, bardzo dobre. Wyrosło pięknie, a w sumie bardzo szybko się zrobiło. Rodzina zadowolona- dzięki, Iza.
ula* - niezmiernie mi miło, że moje przepisy trafiły do kolejki na wypróbowanie. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć smacznego:)
Zuzanna248 - dziękuję za cenną radę. Nigdy nie próbowałam wcześniej obgotowywać cukinii, następnym razem wykorzystam Twój pomysł!:)
pozdrawiam Was dziewczyny!:)
Pyszne i prosto sie robi - IDEAŁ
Macie racje-nie jest to typowa ,,tradycyjna'' konfitura- ,ale tez dobra:)
Miałam akurat taki cukier w domu to zrobiłam-- i dodałam na wielkie żarcie- jak ktoś chce może zrobić ,a jak nie to nie :)
franczeska nie próbowałam robić tego ciasta bez ubijania żółtek na parze, ale myślę że można spróbować, trzeba tylko urzyć drobnego cukru, ale nie cukru pudru.
A do czego podajecie sałatkę? Jako dodatek do obiadu?
jaka wielkość blaszki?
Ja to nie wiem Luelle dlaczego ludzie są tacy czepialscy przecież nie muszą korzystać z tego przepisu. Jak nie pasuje to po co komentować i robić komuś przykrość. Dodatkowo zauważyłam, że nawet pisowni się czepiają a przecież nie wszyscy muszą być wykształceni. Ja zrobię te frytasy :) Buźka :)
Oooo, robię cukinie z różnymi nadzieniami, ale z makaronem? muszę koniecznie spróbować...
a tak na marginesie - wydrążone łódeczki wkładam na kilka minut /3-5/ do wrzątku, potem znacznie szybciej się pieką /zapiekają/
Chyba coś spierniczyłam, bo kupiłam ser już w wiaderku i niestety bardziej miał konsystencję serka homogenizowanego i efekt tego taki, że masa jest trochę luźna, ale bez obaw. W smaku bardzo dobre- nie za słodkie! Dziwię się, że jeszcze nie ma żadnych opinii. Ja zamiast truskawek dałam borówki.
Faktycznie, przegapiłam to zdanie o krojeniu. Pardon - slepota ze mnie:))