Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Michalinina

(2013-09-17 10:38)

Parę dni temu ten sposób na kotlety był u Pani Geslerowej i trzeba przyznać, że jest dobry. A jak za mocno czuć cebulę to można zmniejszyć jej ilość, a dodać np. trochę czosnku. Ale ogólnie jest takie powiedzenie - mięso do cebuli się tuli :)

alkag1

(2013-09-17 09:46)

Paprykę z miodem robie od lat. Nie może jej braknąć wśród zimowych zapasów. Świeży chlebek z masłem i na to kawałek papryczki, niebo w gębie....

flora

(2013-09-17 09:18)

Bardzo dobre:)

kuk waldek

(2013-09-17 08:24)

Zrobiłem te pierogi i wtedy się zaczęło. Jak nie zrobię ich przynajmniej 2 razy w tygodniu jest rozpacz w domu. Po prostu pycha taka micha

iwonam8

(2013-09-17 07:56)

Rewelka. Nigdy nie robiłam papryki bo bałam się że skóra będzie twarda a środek glajdowaty:) .

A papryczka z tego przepisu jest super jędrna i chrupiąca w całości .

Do każdego słoika dodałam po połowie papryczki chili dzięki niej zawartość słoika jest bardziej wyrazista Moja rodzinka jest w siódmym niebie .Przetworzyłam już 30kg papryki i obawiam się że do końca zimy może nie starczyć

mama3

(2013-09-17 07:02)

Nie tych ogórków się nie pasteryzuje bo one mają najzwyczajniej ukisnąć.

jolafasola

(2013-09-16 23:21)

Kotlety bardzo smaczne. Pierwszy raz robilam takie kotlety,ale teraz juz wiem ,ze czesto bede wracac do tego przepisu. W polaczeniu z sosem pieczarkowym i surowka z kapusty wychodzi pyszny obiad. Polecam!!!                                                                                                       Dziekuje za przepis i pozdrowionka dla autorki przepisu.

Iwonka50

(2013-09-16 23:01)

przepis na "6" dzisiaj zrobiłam i jest cudowne,zjedzone,skoro zjedzone tzn.że wszystkim smakowało dzieki,pozdrawiam

janeczka669

(2013-09-16 22:11)

Zdarza mi się na " nasiadówki" robic kurczaka w ten sposób. Nigdy jakoś nie przyszło mi do głowy by to nazwac frytkami chociaż nazwa jak najbardziej trafiona. Następnym razem zrobię z sosem wg Twojego przepisu.

mggi63

(2013-09-16 21:20)

Pyszne muszą być...na mój smak...mniam....

mggi63

(2013-09-16 21:10)

Faktycznie muszą być mniamniaste!

monia7301

(2013-09-16 21:02)

Janeczka669 , śliczne są Twoje bułeczki .Lucyna82 i sz.ania , miło mi że Wam smakowały .Pozdrawiam Wszystkie :)

alman

(2013-09-16 20:43)

Witaj!
Od czasu kiedy po raz pierwszy zrobiłam nalewkę, trochę ją udoskonaliłam, no i oczywiście metodą prób i błędów wprowadziłam doszłam do takich wniosków:

Na 1 kg oczyszczonych owoców pigwowca daję 1 l wódki czystej /lub spirytusu 60%/
cukier wg uznania :
- 1,5 szklanki – nalewka wytrawna
- 0,5 kg – nalewka półwytrawna
- 0,75 kg – nalewka półsłodka - moja ulubiona
- 1 kg – nalewka słodka /dobra do lodów/
dodaję też kawałek  kory cynamonowej – ok. 5 cm

sz.ania

(2013-09-16 19:55)

bułeczki pyszne upieczone i zjedzone

malina_a

(2013-09-16 19:14)

Pycha :) Polecam !!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij