MR ... jeśli jest cebula to musi pachnieć cebulą
. Marynata znana każdej kucharce dla mnie też cebula nie przemawia za to wymieniam mleko na śmietankę i moje ulubione zioła . Chyba ,ze robię większą sztukę mięsa to mieszam mieszam z mlekiem . Miąsko jak marzenie : kruche , soczyste , aromatyczne .
Twoje rurki już kilka razy gościły na moim stole i za każdym razem tak samo zachwalane. Łatwe w wykonaniu, a do tego taki efekt :) Pyszne!
Kiki, cieszę się,że wszystko Ci się udało. A najważniejsze, że smakowało :))
No wyszedł fajny, typowy serniczek na zimno. Bardzo smaczny oczywiście:)
MR myślę, że spokojnie możesz zrobić bez cebuli, soczystość daje mleko, a cebula to dodatkowy aromat, który trzeba lubić, aby smakowało :)
Pyszne :) A przygotowane dzień prędzej wymaga minimum nakładu pracy w dniu zapiekania :D
Jestem pewna gabi że to przez mąkę nie wyrosły .....musi być pszenna do tych bułek :)
Też robię podobnie. Tylko żeby było jeszcze szybciej to na parówkę kładę plasterek żółtego sera i zawijam już bez sezamu i jajka :) Ale trzeba przyznać, że zrobienie parówek "po twojemu" chwilkę dłużej trwa, ale znacznie lepiej się prezentują. Polecam
Martynka ! Pierwsza odważna .. cieszy mnie , że śledzie tak Wam smakuję . !
Cudne <3
Witam. Mam pytanko- właśnie zrobiłam bułeczki- niestety coś mi nie wyszło :( Otóż zaczyn wyrósł pięknie- był puchaty i duży.. Niestety ciasto właściwe w ogóle nie wyrosło, a upieczone bułeczki bardziej przypominają ciasteczka niż bułeczki drożdżowe.. :( Czy wina może być w mące- zamiast zwykłej pszennej używam pełnoziarnistej żytniej?
Wczoraj zrobiłam, dziś z mężem przed obiadem postanowiliśmy spróbować. Śledzi niewiele zostało, a obiadek.... może na kolację, może na jutro będzie. Pychotka, świetny przepis.
Dziekuje za przepis, ciasto wyszlo doskonale.
Robiłam już kilka razy, a jeszcze nie wstawiłam komentarza..., POLECAM!!!!
Usmażyłam dzisiaj na próbę dla męża, niestety nam nie smakowało, a to dlatego że kotlet zalatywał cebulą. Zostanę jednak przy tradycyjnym schaboszczaku:)