Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

megi65

(2013-09-16 17:01)

MR ... jeśli jest cebula to musi pachnieć cebulą . Marynata znana każdej  kucharce dla mnie też cebula nie przemawia za to wymieniam mleko na śmietankę i moje ulubione zioła . Chyba ,ze robię większą sztukę  mięsa to mieszam mieszam z mlekiem . Miąsko jak marzenie : kruche , soczyste , aromatyczne .

Monika8822

(2013-09-16 16:54)

Twoje rurki już kilka razy gościły na moim stole i za każdym razem tak samo zachwalane. Łatwe w wykonaniu, a do tego taki efekt :) Pyszne!

beata66

(2013-09-16 16:54)

Kiki, cieszę się,że wszystko Ci się udało. A najważniejsze, że smakowało :))

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
justynek52

(2013-09-16 16:50)

No wyszedł fajny, typowy serniczek na zimno. Bardzo smaczny oczywiście:)

aggusia35

(2013-09-16 16:41)

MR myślę, że spokojnie możesz zrobić bez cebuli, soczystość daje mleko, a cebula to dodatkowy aromat, który trzeba lubić, aby smakowało :)

kiki

(2013-09-16 16:29)

Pyszne :) A przygotowane dzień prędzej wymaga minimum nakładu pracy w dniu zapiekania :D

monia7301

(2013-09-16 16:21)

Jestem pewna gabi że to przez mąkę nie wyrosły .....musi być pszenna do tych bułek :)

aga.id

(2013-09-16 16:15)

Też robię podobnie.  Tylko żeby było jeszcze szybciej to na parówkę kładę plasterek żółtego sera i zawijam już bez sezamu i jajka :) Ale trzeba przyznać, że zrobienie parówek "po twojemu" chwilkę dłużej trwa, ale znacznie lepiej się prezentują. Polecam 

megi65

(2013-09-16 15:52)

Martynka ! Pierwsza odważna .. cieszy mnie , że śledzie tak Wam smakuję . !

Weronika_99

(2013-09-16 15:46)

Cudne <3

gabi_malutka

(2013-09-16 15:33)

Witam. Mam pytanko- właśnie zrobiłam bułeczki- niestety coś mi nie wyszło :( Otóż zaczyn wyrósł pięknie- był puchaty i duży.. Niestety ciasto właściwe w ogóle nie wyrosło, a upieczone bułeczki bardziej przypominają ciasteczka niż bułeczki drożdżowe.. :( Czy wina może być w mące- zamiast zwykłej pszennej używam pełnoziarnistej żytniej?

martynka 13

(2013-09-16 15:27)

Wczoraj zrobiłam, dziś z mężem przed obiadem postanowiliśmy spróbować. Śledzi niewiele zostało, a obiadek.... może na kolację, może na jutro będzie. Pychotka, świetny przepis.

IzabelaMM

(2013-09-16 15:16)

Dziekuje za przepis, ciasto wyszlo doskonale. 

monika.m

(2013-09-16 15:05)

Robiłam już kilka razy, a jeszcze nie wstawiłam komentarza..., POLECAM!!!! 

Mama - Różyczki

(2013-09-16 14:55)

Usmażyłam dzisiaj na próbę dla męża, niestety nam nie smakowało, a to dlatego że kotlet zalatywał cebulą. Zostanę jednak przy tradycyjnym schaboszczaku:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij