bardzo ciekawy przepis! Przy najbliższej okazji wyprobuje
Dzisiaj u nas wersja '' drwala '' czyli z grzybami z lasu i kubkiem czerwonego barszczu . Mąż stwierdził ,że pizza wymiata ..
ja aronie mielę i łącze z musem z jabłek (pyszności)
Mielona aronia smakuje jak malina, (zmielona aronia przypomina pestki maliny)
Polecam mój przepis ,, Apfelmuss z aronią ''
U nas taka nazwa na śląsku się przyjęła -domowy muss jabłkowy to u nas zawsze nazywane było Apfelmusem . Na razie nikomu to nie przeszkadzało-każdy może nazwać jak chce:)
Pozdrawiam i zachęcam do wypróbowania musu jabłkowo aroniowego :)
Ja tez mam taki sam przepis na te buraczki tylko ze ja zalewę nie wlewam do każdego słoika z osobna tylko wszystko razem wymieszam i wtedy nakładam do słoików. Jest łatwiej i szybciej. buraczki z tego przepisu są bardzo smaczne polecam.
Z rozpędu dodałam całą kostkę margaryny i niecałą szklankę śmietany i się udał!!!!!!!Jest pyszny!!!
Pychotka :)
właśnie mam ją na obiad. pychota!
Pyszności, dziękuję za inspirację :)
Zupka naprawde pyszna:)Smakowala calej rodzinie.
Abidiasz, bardzo dziękuję:)
Nie wiem czy można, pewnie tak, ale ja nie mam zamiaru niczym kostki zastępować, bo ten smak dla mnie w kurczaku, jest bardzo trafiony.
Kucharz w tv , zapewniał że kurczak jest najlepszy, ma rację:)
Nie da się tej kostki rosołowej zastąpić czymś innym?
mam pytanie słoik przez te 3 dni trzymamy w lodówce ?