Kolejny przepis w ulubionych...:)
Och to ciasto wygląda tak smakowicie, że aż mi ślinka kapie na klawiaturę!!
Oj pyszniutkie to ciasto.....Jeszcze sie wszystko dobrze nie przegryzlo, a ja już zjadlam 2 kawalki....Ponieważ biszkopt (wg twojego przpisu) wyrosl mi jak szalony, przekroilam go i napaczowalam likierem amarula, wymieszanym z woda i niewielka iloscia cukru. Smak biszkoptu jest po prostu genialny, sama sie dziwie, ze wyszlo tak smakowicie. Wilgotny amarulowy biszkopt + galaretkowa smietanka.....SSuuper
Bardzo pyszne danie, ja tylko dziubnelam kawalek, bo to niewatpliwa bomba kaloryczna, ale moim chlopakom baaaardzo smakowalo. Polecam i dziekuje za przepis.
Te babeczki to prawdziwa rewelacja!!! Polecam wszystkim, a dodam tylko tyle, że wychodzi ich znacznie więcej. Przepis jest bardzo łatwy. dzięki ;)
Ptysiu, nie mogę Ci udzielić odpowiedzi dotyczącej tłuszczu gęsiego, bo niestety nie znam ,wydaje mi się jednak, że nie.Popytam jeszcze koleżanek i dam znać.
Polecam potrawe:) Troche ja zmodyfikowalam, wraz z cebulka podsmazyłam pieczarki, które uwielbiam, a tutaj pasuja. A zamiast makaronu spagetti, podałam makaron pióra. Proponuje tez przyprawic wszystko ziołami, bazylia i oregano. Szybko i smacznie:) Mniam... ;)
wrzuciłam do zamrażarki, oczywiście dam znać ,podejrzewam że bedzie ok
serdecznie pozdrawiam
łOSOS, nigdy nie próbowałam mrozić marcepanu (bo zawsze jest zjedzony), ale teoretycznie to prawie wszystko można zamrażać, ja trzymałam jedynie marcepan ok. tygodnia w lodówce zawinięty w woreczek foliowy i po tygodniu nic mu nie było, mam nadzieję, że Ci pomogłam. Jak zdecydujesz się jednak na zamrożenie go, to daj znać jaki jest po rozmrożeniu, sama jestem tego ciekawa, pozdrawiam.
Babka jest rewelacyjna, choc prosty przepis, to naprawdę godny polecenia. Dodałam nieco więcej cukru, ale to wszystkie zmiany, jaki wprowadziłam..:)
Właśnie wysłałam syna po amoniak, bo przepis wydaje sie godny polecenia, poza tym ciacha ze zdjęcia wyglądają bardzo apetycznie:) Oczywiście podzielę sie opinią:)
zrobiłam ostatnio - PYSZNIUTKI , tylko zamiast kiszonych ogórków dałam konserwowe. POLECAM....
zrobiona jeszcze raz .........pyszności pozdrawiam
moje ozdoby na tort też już gotowe....bardzo fajny przepis i super zabawa .mam pytanie czy taki marcepan mozna zamrozić zostało mi dość dużo masy?? można by ją wykorzystać za jakiś czas... pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedż
Zapowiada się wyśmienicie
Mam jednak wątpliwości co do żelatyny: czy do obu mas ją dodajemy?