Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Grzankos

(2008-05-21 12:01)

pewnie,że można-zalezy wg upodobań,czasami nawet jeszcze daje wiórek albo innych takich pierdólek,wiesz-taki zlepek wszystkiego jest najsmaczniejsy:)

cebulka

(2008-05-21 11:52)

Spróbowałam! I od dziś już nigdy w życiu nie kupię gotowego spodu tylko będę go wypiekać sama według tego przepisu!!! Z biszkoptem jest taki problem, że raz się udaje, a często nie... Ten wyszedł za pierwszym razem! Równiutki, nie musiałam odcinać wierzchu, bo był idealnie prosty, a na dodatek cóż za smak! Wszyscy się zachwycali, a to było zwykłe ciacho z truskawkami, kremem i galaretką :-) DZIĘKUJĘ ZA TAKI PROSTY I TAK DOBRY PRZEPIS! POLECAM!!!

Pysia77

(2008-05-21 11:46)

Dobrze ze mi o nich przypomniałaś, szczególnie teraz jak się pojawia młoda kapustka - muszę koniecznie zrobić :)

brydzia.w

(2008-05-21 11:39)

Co to jest pancakes mix?

Kasia_W

(2008-05-21 11:36)

Placki smażymy w niwielkiej ilości tłuszczu. Powiedzmy że tak jak placki ziemniaczane. Trzeba uważać bo smażą się szybko i na dużym ogniu mogą się przypalić.  

agamari

(2008-05-21 10:56)

Tort przepyszny,tak szybko zniknął ,że nie zdążyłam zrobić zdjęcia!Przepis na biszkopt , rewelacyjny,polecam wszystkim !

nutella

(2008-05-21 10:55)

Dzięki Dorotko:) Sama bym tego lepiej nie napisała, oczywiście masz całkowitą rację, dzięki

nutella

(2008-05-21 10:53)

Posypać owocami jeszcze surowe placuszki na patelni- wtedy owoce zapieką się czy raczej usmażą razem z ciastem. Tak ja przynajmniej robię:)

nutella

(2008-05-21 10:50)

Ja lubię taki chutney najbardziej z polędwiczkami:)

Ptysia

(2008-05-21 10:48)

A czy te placki smaży się w głebokim tłuszczu?

jasiek1010

(2008-05-21 10:48)

A do jakich potraw pasuje najlepiej ten chutney? Z czym go polecasz drogi autorze?

tonic

(2008-05-21 10:48)

Hanysku podaj jakie ilości składników dodajesz do swojego kociołka.Będzie to dla nas jakaś wskazówka.np. ja mam kociołek 4 litrowy, i jeszcze ''cnotliwy".Chciałbym, żeby ten pierwszy raz był bardzo udany

Ave

(2008-05-21 10:19)

Kolejny raz wykorzystuje tą masę, tym razem do 3Bita, odkąd poznałam ten przepis zawsze robię masę budyniową wg niego.
Czasami modyfikuję (dając masło pół na pół z margaryną) ale i tak jest przepyszna.
A sos waniliowy (z komentarza Ali) do ciast z owocami - niezastąpiony :))))))

polin83

(2008-05-21 10:16)

Mam pytanie odnośnie przepisu. jakoś nie pasuje i ta kostka margaryny - czy to nie jest za dużo a może jakaś pomyłka. Pozdrawiam

polin83

(2008-05-21 10:09)

Pyszne frytki - rzeczywiście jest to sposób na to aby frytki nie były nasiąknięte tłuszczem. Polecam i dziękuje za przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij