Hej Rybko.Ten krem jest cudownie baaardzo czekoladowy.Powodzenia
teraz to Ci powiem niech sie dzieje wola Boga! bo już nałożyłam...
a tak na marginesie jak ostygnie ta masa to rozwałkować ją to nie lada wyczyn! a jak sie klei! jek super glue!
Pozdrawiam!
Rysiu, budynie gotujemy w 0,5l mleka, a dokładniej gotujemy 2szkl. a w reszcie rozprowadzamy proszek budyniowy i wylewamy na gotujące mleko. Dzięki za zainteresowanie przepisem.
Trufelki pierwsza klasa
dodałam do masy spirytus......i to było to:):):):):Polecam!
kachaaa dobre pytanie ...myśle,że mozna posmarowac tort dzemem a masa cukrowa ładnie sie do niego przyklei . Wiem ,że mase cukrową rozpuszcza bita smietana i świeże owoce ale myśle,że takie z dzemu mogą być. Sama wykorzystam ten pomysł bo jest super! Pozdrawiam serdecznie
Wkn, właśnie zrobiłam twój chlebek! coś wspaniałego!!! zrobiłam z podwójnej porcji.Kroiłam jeszcze gorący,zjadłyśmy z mamą jedną foremkę momentalnie.Dziękuję za cudowny przepis,robi się go bardzo szybko, i ten smak śliwki cudowny.Już na stałe zagości w naszym domu:))) Pozdrawiam
Jeszcze raz prześliczne
No, śliczny ten tort skopolendro.Jak wykorzystan Twój krem nr1 dam znać jak wyszedł.Pozdrawiam.Justyna
ludziska nie wstawiajcie prosze calych stron strasznie zle sie czyta
Wcale nie jest to głupie pytanie Ptysiu, na wsi gdzie mieszkam nie mam problemu z sadłem, ponieważ wiele ludzi go nie używa i po świniobiciu wyrzuca. Zawsze w zapasie, w zamrażalce mam 2-3 kg sadła, szkoda, że mieszkamy daleko od siebie. Nie wiem, czy można go nabyć w masarniach.Sadło jest białe,mniej ścisłe niż słonina, powleczone i połączone błoną, jest to tłuszcz, którym obrasta mięso.Do wypieku ciastek używam sadła wieprzowego.Pozdrawiam.
Napisane jest upiec dwa cienkie biszkopty lub jeden grubszy, który należy przekroić na pół. Jako trzeci biszkopt występuje biszkopt kokosowy. Nie mam problemu ze zrozumieniem przepisu. Pozdrawiam.
Zrobiłam zapiekankę była pyszna.Innym także polecam