Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

skopolendra

(2008-05-20 19:27)

Hej Rybko.Ten krem jest cudownie baaardzo czekoladowy.Powodzenia

kachaaa

(2008-05-20 19:26)

teraz to Ci powiem niech sie dzieje wola Boga! bo już nałożyłam...
a tak na marginesie jak ostygnie ta masa to rozwałkować ją to nie lada wyczyn! a jak sie klei! jek super glue!
Pozdrawiam!

monia09081979

(2008-05-20 19:18)

Rysiu, budynie gotujemy w 0,5l mleka, a dokładniej gotujemy 2szkl. a w reszcie rozprowadzamy proszek budyniowy i wylewamy na gotujące mleko. Dzięki za zainteresowanie przepisem.

Dorotaxx

(2008-05-20 19:15)

rybko dziękuje bardzo za miłe słowa a fotki zostały wysłane.

Pozdrawiam

lika22

(2008-05-20 19:13)

Bardzo dobre ciasto! W smaku delikatne,świeże z pysznym posmakiem cytrynowym.Zrobiłam z brzoskwiniami,sok wykorzystałam do ugotowania budyniu.Miałam 2 cytryny(sok z półtorej dodałam do budyniu,z połówki zrobiłam lukier) Śmietanki dałam pół litra.

milunia

(2008-05-20 19:12)

Trufelki pierwsza klasadodałam do masy spirytus......i to było to:):):):):Polecam!

Dorotaxx

(2008-05-20 19:11)

kachaaa  dobre pytanie ...myśle,że mozna posmarowac tort dzemem a masa cukrowa ładnie sie do niego przyklei . Wiem ,że mase cukrową rozpuszcza bita smietana i świeże owoce ale myśle,że takie z dzemu mogą być. Sama wykorzystam ten pomysł bo jest super! Pozdrawiam serdecznie

Dorotaxx

(2008-05-20 19:07)

klio  blat jest super tylko musze kupic sobie specjalną deske do wyrabiania masy cukrowej bo przez te wszystkie barwniki bardzo szybko go zniszcze.

niebieska-różyczka

(2008-05-20 18:49)

Wkn, właśnie zrobiłam twój chlebek! coś wspaniałego!!! zrobiłam z podwójnej porcji.Kroiłam jeszcze gorący,zjadłyśmy z mamą jedną foremkę momentalnie.Dziękuję za cudowny przepis,robi się  go bardzo szybko, i ten smak śliwki cudowny.Już na stałe zagości w naszym domu:))) Pozdrawiam

rybka80

(2008-05-20 18:48)

Jeszcze raz prześliczne

rybka80

(2008-05-20 18:47)

No, śliczny ten tort skopolendro.Jak wykorzystan Twój krem nr1 dam znać jak wyszedł.Pozdrawiam.Justyna

Dorota zza plota

(2008-05-20 18:47)

ludziska nie wstawiajcie prosze calych stron strasznie zle sie czyta

StanislawaO57

(2008-05-20 18:46)

Wcale nie jest to głupie pytanie Ptysiu, na wsi gdzie mieszkam nie mam problemu z sadłem, ponieważ wiele ludzi go nie używa i po świniobiciu wyrzuca. Zawsze w zapasie, w zamrażalce mam 2-3 kg sadła, szkoda, że mieszkamy daleko od siebie. Nie wiem, czy można go nabyć w masarniach.Sadło jest białe,mniej ścisłe niż słonina, powleczone i połączone błoną, jest to tłuszcz, którym  obrasta mięso.Do wypieku ciastek używam sadła wieprzowego.Pozdrawiam.

angela

(2008-05-20 18:45)

Napisane jest upiec dwa cienkie biszkopty lub jeden grubszy, który należy przekroić na pół. Jako trzeci biszkopt występuje biszkopt kokosowy. Nie mam problemu ze zrozumieniem przepisu.  Pozdrawiam.

klonex2

(2008-05-20 18:44)

Zrobiłam zapiekankę była pyszna.Innym także polecam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij