W jakiej formie upiec biszkopty? Wydaje mi się że musi być chyba najmniejsza jaką się da, bo z 6 jajek upiec 3 biszkopty, to będą bardzo cieniutkie
to napisz kingo jak ci wyszło ;)
Nie, budyń robimy dokładnie tak jak na opakowaniu polecają, a suchary namiekna , ale nie rozleca się , tylko stworzą taka przyjemna podstawę tego torciku. Poza tym nie jest to szczególnie słodki torcik, tyle co słodyczy nadają budynie, a jesli ktos woli bardziej słodkie to może dodać więcej cukru do budyniu i tyle.
Brzmi bardzo łatwo - tak lubię.Pozdrowionka.
własnie papryczki mam w piekarniku:) przesmazylam osobno cebule, mieso pieczarki, nie odcinalam duzo tylko minimalnie zeby moc wydrazyc srodek - gdybym odciela czapeczke byly by płytkie za bardzo, to co odcielam pokroilam, przesmazylam i dodalam, i oczywiscie torebka ryzu, doprawilam duza iloscia pieprzu , troche soli, a ha i do farszu dodalam pokrojony w kostke zolty ser , pietruszke bazylie i oregano. z kostki zrobilam rosołek z ziarenkami smaku i maggi, pół godziny dusilam zamkniete teraz je odkryłam i pod koniec połoze na kazdej plasterek serka, i wiem ze to bedzie pycha danie!!!
mam pytanko- ile % śmietanę stosuję, mniej więcej jaką i ile? co do kremu to rozumiem że gotowy z karpatki się bierze?
Też taką uwielbiam, z tym, że dodaję do śmietany odrobinę mąki, nieco zakwaszam cytryną lub ostatecznie octem, a jeszcze lepiej wodą z ugotanych czerwonych porzeczek /niedojrzałych jeszcze do końca/, a koperek dodaję na samym końcu, już po wyłączeniu gazu no i daję go dużo.
Ja do tej pory taką kapustkę robiłam na smalcu .Dziś zrobiłam z twojego przepisu i stwierdziłam że lepsza jest z masłem.Od dziś będę robić tylko taką.Moja rodzina uwielbia taką kapustkę.
Jak żywe.Sliczniutkie.
Świetna sałatka!
Dziękuję za przepis :)
Może głupie bedzie moje pytanie, ale skad wziąć sadło? I jak wygląda, czy jest to tłuszcz wołowy?
jestem zachwycona tą masą dziś piekę tort mamie na urodziny i dzień matki.
mam pytanie czy wieszch tortu moge posmarować dzemem?
pytanie nasuneło mi sie po odpowiedziach, że masa ta topi się na bitej śmietanie:)
Znam to ciasto, moja mama robi je od wielu lat i jest jednym z najbardziej ulubionych w naszym domu:) Polecam!!
czesc !robilam pierogi pierwszy raz iiiiiiiiiiiiiiiii wyszlo mi tak średnio!
Ciasto deczko twarde a jak podgotowalam to niestety paka mi sie zrobila sama nie wiem czy z powodu farszu czy ciasta!poradzcie cos!!!!
No nie mam chyba reki do pierogów!