Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

donia84

(2008-05-20 18:17)

W jakiej formie upiec biszkopty? Wydaje mi się że musi być chyba najmniejsza jaką się da, bo z 6 jajek upiec 3 biszkopty, to będą bardzo cieniutkie

iisskkaa

(2008-05-20 18:16)

to napisz kingo jak ci wyszło ;)

gosiek73

(2008-05-20 18:15)

Pączki nieziemsko smaczne REWELACJA mięciutkie pulchniutkie te ze sklepu mogą sie przy tych schować :)  Z podanych proporcji wyszło mi 15 średnich gniazdek - chciałam nawet zrobic zdjęcie i wkleić ale zanim co zanim jak to juz nie było czemu robic tych zdjęć gniazdka znikły w pół godzinki :) dzieci sie dosiadły do jedzenia i talerz za moment był pusty ale nie dziwie im sie sama je uwielbiam Jesli chodzi  o zdejmowanie gniazdek z pergaminu to gdzies na forum WZ wyczytałam żeby po wyciśnięciu kółek na pergamin włożyc kółeczka razem z pergaminem do naczynia z rozgrzanym olejem tylko pergamin musi byc DO GÓRY DNEM wypróbowałam i faktycznie lekko mozna było poodklejac gniazdka od papieru

julkaimax

(2008-05-20 17:53)

Nie, budyń robimy dokładnie tak jak na opakowaniu polecają, a suchary namiekna , ale nie rozleca się , tylko stworzą taka przyjemna podstawę tego torciku. Poza tym nie jest to szczególnie słodki torcik, tyle co słodyczy nadają budynie, a jesli ktos woli bardziej słodkie to może dodać więcej cukru do budyniu i tyle.

figencja

(2008-05-20 17:30)

Brzmi bardzo łatwo - tak lubię.Pozdrowionka.

karolinkaj

(2008-05-20 17:25)

własnie papryczki mam w piekarniku:) przesmazylam osobno cebule, mieso pieczarki, nie odcinalam duzo tylko minimalnie zeby moc wydrazyc srodek - gdybym odciela czapeczke byly by płytkie za bardzo, to co odcielam pokroilam, przesmazylam i dodalam, i oczywiscie torebka ryzu, doprawilam duza iloscia pieprzu , troche soli, a ha i do farszu dodalam pokrojony w kostke zolty ser , pietruszke bazylie i oregano. z kostki zrobilam rosołek z ziarenkami smaku i maggi, pół godziny dusilam zamkniete teraz je odkryłam i pod koniec połoze na kazdej plasterek serka, i wiem ze to bedzie pycha danie!!!

babeczka czekoladowa

(2008-05-20 17:22)

mam pytanko- ile % śmietanę stosuję, mniej więcej jaką i ile? co do kremu to rozumiem że gotowy z karpatki się bierze?

alman

(2008-05-20 17:14)

Też taką uwielbiam, z tym, że dodaję do śmietany odrobinę mąki, nieco zakwaszam cytryną lub ostatecznie octem, a jeszcze lepiej wodą z ugotanych czerwonych porzeczek /niedojrzałych jeszcze do końca/, a koperek dodaję na samym końcu, już po wyłączeniu gazu no i daję go dużo.

malinka16

(2008-05-20 16:57)

Ja do tej pory taką kapustkę robiłam na smalcu .Dziś zrobiłam z twojego przepisu i stwierdziłam że lepsza jest z masłem.Od dziś będę robić tylko taką.Moja rodzina uwielbia taką kapustkę.
 

figencja

(2008-05-20 16:55)

Jak żywe.Sliczniutkie.

siaka

(2008-05-20 16:50)

Świetna sałatka!
Dziękuję za przepis :)

Ptysia

(2008-05-20 16:48)

Może głupie bedzie moje pytanie, ale skad wziąć sadło? I jak wygląda, czy jest to tłuszcz wołowy?

kachaaa

(2008-05-20 16:48)

jestem zachwycona tą masą dziś piekę tort mamie na urodziny i dzień matki.
mam pytanie czy wieszch tortu moge posmarować dzemem?
pytanie nasuneło mi sie po odpowiedziach, że masa ta topi się na bitej śmietanie:)

Ptysia

(2008-05-20 16:45)

Znam to ciasto, moja mama robi je od wielu lat i jest jednym z najbardziej ulubionych w naszym domu:) Polecam!!

Fot. Wkn, Pierogi ruskie
Pierogi ruskie
1.1m
1.4k
193
Wkn
kasiakasia

(2008-05-20 16:39)

czesc !robilam pierogi pierwszy raz iiiiiiiiiiiiiiiii wyszlo mi tak średnio!
Ciasto deczko twarde a jak podgotowalam to niestety paka mi sie zrobila sama nie wiem czy z powodu farszu czy ciasta!poradzcie cos!!!!
No nie mam chyba reki do pierogów!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij