Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

klio

(2008-05-20 16:27)

Kurcze mam ten sam blat. Ładny co nie?!
Chwałą Ci za ten przepis w końcu nie będę musiała sie tak męczyć z tortami.

malinka16

(2008-05-20 16:25)

Mąkę wymieszać z mlekiem i drożdżami.Przepis już poprawiony.

emtezetka75

(2008-05-20 16:02)

mozna prosic zdjecie?

jutaaa

(2008-05-20 15:58)

Naprawde pycha tyle można powiedzieć o tym cieście :) super że nie trzeba czekać aż wyrośnie :P szybkie i co najważniejsze naprawde smaczne no i zawsze wychodzi robiłam już kilka razy :)

maggab3

(2008-05-20 15:58)

hmm..za krótko? myslałam że jak sparwdze patyczkiem że upieczony to wyciagać..ale gafa! (mam nadzieję że to przez ten krotki czas nie wychodzi) dziękuję bardzo za pomoc! powodzenia zyczę!

jutaaa

(2008-05-20 15:56)

Całkiem smaczne tylko te kapary mi nie podeszły, może mam za mało wyrafinowany smak :D

jutaaa

(2008-05-20 15:55)

Bardzo smaczny kurczaczek :) w końcu jakiś nowy smak :D

bytomianka

(2008-05-20 15:52)

Jamajko,torcik wyszedł Ci wspaniały, piękny. Nie załamuj się . Biedroneczkę też piekłam i masa była bardzo smaczna. Są ludzie którzy nie mają żadnego smaku. Myślę, że tej masy nie da się zepsuć, Głowa do góry Jamajko.

alman

(2008-05-20 15:47)

dodać do masy

bytomianka

(2008-05-20 15:38)

Dzisiaj je piekę, jeszcze ostatnia blaszka jest w piekarniku. Są pyszne. Piekłam je na blaszce bez papieru, tylko wysmarowałam tłuszczem. Po wyjęciu odczekałam 10 minut i dopiero po tym czasie zdejmowałam kokosanki z blaszki. Nie były już przyklejone do blaszki.Pozdrowo\ienia dla autorki przepisu.

oligator

(2008-05-20 15:33)

suchary namiękają czy są twarde?? Budyń trzeba jakoś specjalnie posłodzić??

Fot. JWK10, Rodzynkowiec
Rodzynkowiec
59.1k
231
20
JWK10
asiaka77

(2008-05-20 15:24)

Ciasto rewelacja - polecam !!!

marinik

(2008-05-20 15:22)

he he- dopiero dzis dotarlem do tego artykulu.
Mi tam sie podoba, choc oczywistym jest, ze calosc jest mocno przerysowana, a ta pomidorowa nie moze byc ani polska ani ameryklanska pomidorowa. Inna sprawa, ze dobra kuchnia jest przeciez tez inna w kazdej restauracji, w kazdym domu i u kazdego kucharza. Moja pomidorowa musi byc slodkawa, choc czesto ludzie patrza na mnie z obrzydzeniem jak ja dosmaczam.

obi25

(2008-05-20 15:20)

Sorry malinka16 te 2 łyżki mąki są w składnikach a brak jest ich w przepisie wiec co z nimi zrobic ???

obi25

(2008-05-20 15:16)

Witaj malinka16 napisz prosze co zrobic z tymi 2 łyżkami mąki co są w przepisie??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij