Kurcze mam ten sam blat. Ładny co nie?!
Chwałą Ci za ten przepis w końcu nie będę musiała sie tak męczyć z tortami.
Mąkę wymieszać z mlekiem i drożdżami.Przepis już poprawiony.
mozna prosic zdjecie?
Naprawde pycha tyle można powiedzieć o tym cieście :) super że nie trzeba czekać aż wyrośnie :P szybkie i co najważniejsze naprawde smaczne no i zawsze wychodzi robiłam już kilka razy :)
hmm..za krótko? myslałam że jak sparwdze patyczkiem że upieczony to wyciagać..ale gafa! (mam nadzieję że to przez ten krotki czas nie wychodzi) dziękuję bardzo za pomoc! powodzenia zyczę!
Całkiem smaczne tylko te kapary mi nie podeszły, może mam za mało wyrafinowany smak :D
Bardzo smaczny kurczaczek :) w końcu jakiś nowy smak :D
Jamajko,torcik wyszedł Ci wspaniały, piękny. Nie załamuj się . Biedroneczkę też piekłam i masa była bardzo smaczna. Są ludzie którzy nie mają żadnego smaku. Myślę, że tej masy nie da się zepsuć, Głowa do góry Jamajko.
dodać do masy
Dzisiaj je piekę, jeszcze ostatnia blaszka jest w piekarniku. Są pyszne. Piekłam je na blaszce bez papieru, tylko wysmarowałam tłuszczem. Po wyjęciu odczekałam 10 minut i dopiero po tym czasie zdejmowałam kokosanki z blaszki. Nie były już przyklejone do blaszki.Pozdrowo\ienia dla autorki przepisu.
suchary namiękają czy są twarde?? Budyń trzeba jakoś specjalnie posłodzić??
he he- dopiero dzis dotarlem do tego artykulu.
Mi tam sie podoba, choc oczywistym jest, ze calosc jest mocno przerysowana, a ta pomidorowa nie moze byc ani polska ani ameryklanska pomidorowa. Inna sprawa, ze dobra kuchnia jest przeciez tez inna w kazdej restauracji, w kazdym domu i u kazdego kucharza. Moja pomidorowa musi byc slodkawa, choc czesto ludzie patrza na mnie z obrzydzeniem jak ja dosmaczam.