Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

julkaimax

(2008-05-20 15:14)

Suchary mogą byc dowolne, ale najlepsze sa te delikatesowe tzw, a budyń można gorący wylać , jak tak robię.

Iloria_S

(2008-05-20 15:02)

Jakie mają być te suchary? Czy budyń wylewamy gorący?

anuia

(2008-05-20 14:53)

No bo jest pyszna:) u mnie w domu zastąpiła taką zwykłą jarzynową:P

comyck

(2008-05-20 14:41)

Sernik jest przepyszny, cała rodzina, znajomi i nawet obcokrajowcy się zachwycali! :D
Gratuluje pysznego przepisu! :))) też robiłam z serka President ale też ze zwykłego mielonego twarogu i za każdym razem pyyycha! rozpływa się w ustach:)

niebieska-różyczka

(2008-05-20 14:36)

Jeszcze raz powiem że są śliczne!!! i na pewno zrobię pozdrawiam.:)))

Dorotaxx

(2008-05-20 14:01)

Mońciu nie ma za co kochana . Ciesze sie,ze wkleiłaś fotki a przepis ląduje w Ulubionych !!
Pozdrawiam

Dorotaxx

(2008-05-20 13:47)

Kochana daj sobie na 4 strone w komentarzach. Juz odpowiedziałam na Twoje pytanie.

basilek

(2008-05-20 13:44)

Dziękuję Ci Boro za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że wszystko wyszło tak jak należy i znalazłaś w tym przepisie smak swego wymarzonego kołacza. Będę musiała zrobic ten kołacz z serem, a Tobie polecam kołacz z dobrym powidłem śliwkowym, którym posmarowałam ciasto z własnej inwencji ( w oryginale tego powidła nie ma ) i wyszło coś dobrego w smaku.Pozdrawiam...:)))

Iloria_S

(2008-05-20 13:37)

Super pomysł na szybki obiad! Fajnie wyglądają te kotleciki podane na ryżu. Pozdrawiam!

alfa_beta

(2008-05-20 13:37)

Dzięki Dorotko zza płota, jakbyś jeszcze napisała  16 łyżek czego?? wody, mąki, cukru? Bo to ,że szklanka to 250ml to ja wiem ale ile szklanek, łyżek mieści się w 350g cukru pudru?

rybka_M

(2008-05-20 13:36)

Dorotaxx ten tort jest fantastyczny, zresztą wszystkie Twoje ciasta są rewelacyjne. 
Jeśli byś mogła to prześlij mi proszę zdjęcia tortów w stylu angielskim i takie dla dzieci też, mój adres: monika9375@gmail.com

Dorotaxx

(2008-05-20 13:31)

Dorota zza plota   Imienniczko moja ,ślicznie dziękuje za przemiłe słowa!!! Pozdrawiam serdecznie

Dorotaxx

(2008-05-20 13:30)

Kochana
350  cukru pudru - ok. 17  łyżek cukru pudru
50 g glukozy ( w płynie lub w proszku) - ok. 2,5 łyżki glukozy

zawsze licze tak ,ze w 1 duzej łyżce mieści sie 2 dag cukru pudru , glukozy czy mąki jak pieke ciasto . Zobacz sobie tutaj : http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=59

Dorota zza plota

(2008-05-20 13:18)

alfa-beta moze w miedzyczasie zajrzyj do przelicznika wagowego w artykulach? Tam powinnas znalezc odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie! Dorotko Twoje torty sa wprost cudowne.

alfa_beta

(2008-05-20 13:11)

Dorotko jak będziesz następnym razem robić masę, to czy możesz przeliczyć mi to na szklanki, łyżki, łyżeczki....Niestety nie mam wagi:(((( a chciałabym się "zaznajomić" z tą masą. 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij