Suchary mogą byc dowolne, ale najlepsze sa te delikatesowe tzw, a budyń można gorący wylać , jak tak robię.
Jakie mają być te suchary? Czy budyń wylewamy gorący?
No bo jest pyszna:) u mnie w domu zastąpiła taką zwykłą jarzynową:P
Sernik jest przepyszny, cała rodzina, znajomi i nawet obcokrajowcy się zachwycali! :D
Gratuluje pysznego przepisu! :))) też robiłam z serka President ale też ze zwykłego mielonego twarogu i za każdym razem pyyycha! rozpływa się w ustach:)
Jeszcze raz powiem że są śliczne!!! i na pewno zrobię pozdrawiam.:)))
Mońciu nie ma za co kochana . Ciesze sie,ze wkleiłaś fotki a przepis ląduje w Ulubionych !!
Pozdrawiam
Kochana daj sobie na 4 strone w komentarzach. Juz odpowiedziałam na Twoje pytanie.
Dziękuję Ci Boro za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że wszystko wyszło tak jak należy i znalazłaś w tym przepisie smak swego wymarzonego kołacza. Będę musiała zrobic ten kołacz z serem, a Tobie polecam kołacz z dobrym powidłem śliwkowym, którym posmarowałam ciasto z własnej inwencji ( w oryginale tego powidła nie ma ) i wyszło coś dobrego w smaku.Pozdrawiam...:)))
Super pomysł na szybki obiad! Fajnie wyglądają te kotleciki podane na ryżu. Pozdrawiam!
Dzięki Dorotko zza płota, jakbyś jeszcze napisała 16 łyżek czego?? wody, mąki, cukru? Bo to ,że szklanka to 250ml to ja wiem ale ile szklanek, łyżek mieści się w 350g cukru pudru?
Dorotaxx ten tort jest fantastyczny, zresztą wszystkie Twoje ciasta są rewelacyjne.
Jeśli byś mogła to prześlij mi proszę zdjęcia tortów w stylu angielskim i takie dla dzieci też, mój adres: monika9375@gmail.com
Dorota zza plota Imienniczko moja ,ślicznie dziękuje za przemiłe słowa!!! Pozdrawiam serdecznie
Kochana
350 cukru pudru - ok. 17 łyżek cukru pudru
50 g glukozy ( w płynie lub w proszku) - ok. 2,5 łyżki glukozy
zawsze licze tak ,ze w 1 duzej łyżce mieści sie 2 dag cukru pudru , glukozy czy mąki jak pieke ciasto . Zobacz sobie tutaj : http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=59
alfa-beta moze w miedzyczasie zajrzyj do przelicznika wagowego w artykulach? Tam powinnas znalezc odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie! Dorotko Twoje torty sa wprost cudowne.
Dorotko jak będziesz następnym razem robić masę, to czy możesz przeliczyć mi to na szklanki, łyżki, łyżeczki....Niestety nie mam wagi:(((( a chciałabym się "zaznajomić" z tą masą.