Miło było - Pozdrawiam !
Świetny pomysł. Jutro wyprubuję go na moim niejadku:-)))
Bardzo się uśmiałam z siebie i naszej dyskusji na temat prawidłowej budowy zdań i odpowiednio znaczących wyrazów.Pozdrowionka.
.
Baaaaardzo smaczne ciasto! Idealne do popołudniowej herbaty. Dzięki za przepis
Też robię ten syrop- ma konsystencję miodu sztucznego. Ja osobiście używam do ciast zamiast miodu. Wychodzą za każdym razem. A co do leczniczych wartości tego syropu to się w zupełności zgadzam zwłaszcza na przeziębienie i bóle gardła
Majonez jest zupełnie nie wyczuwalny w gotowych filecikach, używa się go tylko i wyłącznie do "panierki".
Nie próbowałam robić ze śmietaną, jednak myślę, że ukwaszana i bardzo gęsta mogłaby zastapić majonez
Pozdrawiam i życzę smacznego!
No i niepotrzebnie się martwiłam. Wszystko wyszło ok. Gościom smakowało. Napewno jest to zupełnie inny tort niż takie standardowe.
Upiekłam na przyjęcie komunijne syna. Dokładnie wg. przepisu: był płotek i siedział w wyłączonym piekarniku tak długo aż całkiem ostygł. Pracochłonny ale naprawdę warto.
Dziękuję - wypróbuję napewno jesienią - mam nadzieję,że uda mi się gdzieś dostac pomidory w kolorze zielonym.Pozdrowionka.
Ta zupa jest świetna. Polecam wszystkim gorąco.
Taka sobie " zabawka " na wyjątkowe okazje, fakt - trochę czasochłonna, ale jak widzisz - do zrobienia. Ładnie też wyglądają marcepanowe kwiatki w " szklanej "galaretce. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam !!!
Moniczko kolejny raz zrobiłam snickersa !!!! Uwielbiam to ciacho , moja rodzinka również !!!!! Tylko co z moją dietą???!!!
wlasnie sie piecze zapach ladny
Ryba pyszna,zawsze bałam sie że zalewa będzie bardzo octowa.Ta jest delikatna,wysmienita.Przepis poleciła mi smakosia,dziękuje jej i autorce przepisu za wyśmienite danie.