Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2008-05-18 21:23)

   Miło było -  Pozdrawiam !

Celia83

(2008-05-18 21:23)

Świetny pomysł. Jutro wyprubuję go na moim niejadku:-)))

figencja

(2008-05-18 21:06)

Bardzo się uśmiałam z siebie i naszej dyskusji na temat prawidłowej budowy zdań i odpowiednio znaczących wyrazów.Pozdrowionka..

Tolla

(2008-05-18 21:01)

Baaaaardzo smaczne ciasto! Idealne do popołudniowej herbaty. Dzięki za przepis

marlens1

(2008-05-18 20:51)

Też robię ten syrop- ma konsystencję miodu sztucznego. Ja osobiście używam do ciast zamiast miodu. Wychodzą za każdym razem. A co do leczniczych wartości tego syropu to się w zupełności zgadzam zwłaszcza na przeziębienie i bóle gardła

Ana81

(2008-05-18 20:47)

Majonez jest zupełnie nie wyczuwalny w gotowych filecikach, używa się go tylko i wyłącznie do "panierki". 
Nie próbowałam robić ze śmietaną, jednak myślę, że ukwaszana i bardzo gęsta mogłaby zastapić majonez Pozdrawiam i życzę smacznego!

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
mysha2006

(2008-05-18 20:44)

No i niepotrzebnie się martwiłam. Wszystko wyszło ok. Gościom smakowało. Napewno jest to zupełnie inny tort niż takie standardowe.

mysha2006

(2008-05-18 20:42)

Upiekłam na przyjęcie komunijne syna. Dokładnie wg. przepisu: był płotek i siedział w wyłączonym piekarniku tak długo aż całkiem ostygł. Pracochłonny ale naprawdę warto.

figencja

(2008-05-18 20:32)

Dziękuję - wypróbuję napewno jesienią - mam nadzieję,że uda mi się gdzieś dostac pomidory w kolorze zielonym.Pozdrowionka.

joasia_82

(2008-05-18 20:09)

Ta zupa jest świetna. Polecam wszystkim gorąco.

mariateresa

(2008-05-18 19:44)

Taka sobie  " zabawka "  na wyjątkowe okazje,  fakt -  trochę czasochłonna,  ale jak widzisz -  do zrobienia. Ładnie też wyglądają marcepanowe kwiatki w " szklanej "galaretce.   Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam !!! 

uleczka58

(2008-05-18 19:06)

Dankarz ja również robię ciemny biszkopt, tylko jak  ciasto piekłam to akurat nie miałam kakao.

Dorotaxx

(2008-05-18 18:39)

Moniczko kolejny raz zrobiłam snickersa !!!! Uwielbiam to ciacho , moja rodzinka również !!!!! Tylko co z moją dietą???!!!

iwonek11

(2008-05-18 18:28)

wlasnie sie piecze zapach ladny

Baśka

(2008-05-18 18:14)

Ryba pyszna,zawsze bałam sie że zalewa będzie bardzo octowa.Ta jest delikatna,wysmienita.Przepis poleciła mi smakosia,dziękuje jej i autorce przepisu za wyśmienite danie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij