hej przepis wydaje sie super i napewno sprobuje go zrobic mam pytanko czy chodzi o dwa opakowania wafli czy o dwie sztuki.
Z gory dziekuje za pomoc.
to był mój pierwszy w zyciu tort. niesamowity efekt
.bardzo smaczne i proste do zrobienia .naprawdę polecam ten przepis.pozdrawiam autorkę tej pyszności
ciasto bardzo dobre i mega szybko sie je robi. Nie mialam maki ziemniaczanej i dodalam budyn waniliowy, jabluszka i posypalam cukrem z cynamonem. Bardzo nam smakuje.
Kochana cudo,cudo ,cudo!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo ! Tort jest przepiękny!!
Moja kolejna góra dobrego :-)) Goście na przyjęciu komunijnym zachwyceni :-)) a, ja jak wykrawałam kwiatki z papryki, to się zastanawiałam, czy u mnie z główką to wszystko w porządku;-)
tak 170-180 stopni starczy
Bardzo dobre ciasto, ja piekę takie same tylko na ciemnym biszkopcie, połączenie śmietany i kajmaku jest super, polecam
Herbatniki Petit Beurre, a za słodki nie jest dzięki galaretce cytrynowej. Masa krówkowa nie może być z lodówki i dodaje się ją małymi porcjami, wtedy sie pięknie rozetrze. Naprawdę polecam. bo pycha.
Rzeczywiście jestem tu nowy i nie znam zwyczajów. Dzięki za radę. Ponowię pytanie na forum.
Mam pytanie czy ta masa krowkowa nie jest za gesta? Czy ona sie ubije ze smietana?
Mufinki wyszły przepyszne! Polecam! :)
Ciasteczka bardzo smaczne, zwłaszcza jak są ciepłe, dodałam do nich po łyżeczce kardamonu i cynamonu. Jeśli chodzi o cukier to jak dla mnie 3/4 szkl. w zupełności wystarczy. Upiekłam razem z córeczkami, było tyle samo frajdy z pieczenia i z jedzenia.