Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

olenka_chicago

(2008-05-18 18:01)

hej przepis wydaje sie super i napewno sprobuje go zrobic mam pytanko czy chodzi o dwa opakowania wafli czy o dwie sztuki.
Z gory dziekuje za pomoc.

łOSOS

(2008-05-18 17:32)

to był mój pierwszy w zyciu tort. niesamowity efekt .bardzo smaczne i proste do zrobienia .naprawdę polecam ten przepis.pozdrawiam autorkę tej pyszności

Dorotaxx

(2008-05-18 17:31)

hej torcik rewelacja:)) chylę czoła i w ogóle:)


ślicznie dziękuje


chciałabym takiego piętruska zrobić ale mam kilka pytań - jak połączyć te dwa piętra, bo jeśli położę jeden na drogim - to nie spadnie?? i jeszcze co to maja być za patyczki??

Wystarczy,że środek większego tortu posmarujesz masą maslaną a na mase położysz mniejszy tort , wtedy nie spadnie. Piętrowy tort można równiez położyc na specjalnych piętrowych paterach, takich jak tutaj : http://tortownia.pl/produkty.php?str=2&kid=55


również pozdrawiam


sylvii

(2008-05-18 17:27)

ciasto bardzo dobre i mega szybko sie je robi. Nie mialam maki ziemniaczanej i dodalam budyn waniliowy, jabluszka i posypalam cukrem z cynamonem. Bardzo nam smakuje.

Dorotaxx

(2008-05-18 17:25)

Kochana cudo,cudo ,cudo!!!!!!!!!!!!!!!!  Brawo ! Tort jest przepiękny!!

aloiram

(2008-05-18 17:17)

Moja kolejna góra dobrego :-)) Goście na przyjęciu komunijnym zachwyceni :-)) a, ja jak  wykrawałam kwiatki z papryki, to się zastanawiałam, czy u mnie z główką to wszystko w porządku;-)

aloiram

(2008-05-18 17:13)

Dołączę do Twojej galeryjki tort, który wykonałam dla pewnego chłopca, który ma na imię Przemek.
Tort, oczywiście pokryty, jest białamasą cukrową. Świetnie można na niej  malować :-))

Wróbelek

(2008-05-18 17:01)

tak 170-180 stopni starczy

anusia.mysz

(2008-05-18 17:00)

Robiłam dzisiaj te cisteczka,ale nie wiem czemu wyszły mi twarde,robiłam wersję dietetyczną na samej wodzie.
Chciałabym je zrobić jeszcze raz ale nie chcę żeby mi wyszły znowu takie twarde,może wlałam za mało wody???
Jak myślicie???

dankarz

(2008-05-18 16:48)

Bardzo dobre ciasto, ja piekę takie same tylko na ciemnym biszkopcie, połączenie śmietany i kajmaku jest super, polecam

monia09081979

(2008-05-18 16:19)

Herbatniki Petit Beurre, a za słodki nie jest dzięki galaretce cytrynowej. Masa krówkowa nie może być z lodówki i dodaje się ją małymi porcjami, wtedy sie pięknie rozetrze. Naprawdę polecam. bo pycha.

jana_priya

(2008-05-18 16:03)

Rzeczywiście jestem tu nowy i nie znam zwyczajów. Dzięki za radę. Ponowię pytanie na forum.

madzia26

(2008-05-18 15:55)

Mam pytanie czy ta masa krowkowa nie jest za gesta? Czy ona sie ubije ze smietana?

cakie mania

(2008-05-18 15:32)

Mufinki wyszły przepyszne! Polecam! :)

Aniula27

(2008-05-18 15:29)

     
Ciasteczka bardzo smaczne, zwłaszcza jak są ciepłe, dodałam do nich po łyżeczce kardamonu i cynamonu. Jeśli chodzi o cukier to jak dla mnie 3/4 szkl. w zupełności wystarczy. Upiekłam razem z córeczkami, było tyle samo frajdy z pieczenia i z jedzenia.         

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij