Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ekkore

(2008-05-18 15:19)

Zrobiłam dzisiaj córce na obiad - zamiast ogólnej pieczeni ze szpinakiem i fetą dla pozostałych. Dla niej bez sosu.
Musze powiedzieć, że niezłe - choć następnym razem opanieruję tylko na "wilgoć" samego mięsa. I wtedy bedzie z tym sosikiem.
Świetny pomysł dla niejadków

Shania

(2008-05-18 15:19)

Ja robię podobną sałatkę, tylko dodaję jeszcze pomidorka.

Madziulka B.

(2008-05-18 15:08)

Mam pytanko - czym można zastąpić majonez? Śmietana też będzie ok? Bo problem w tym, że ani mój mężczyzna ani ja nie znosimy majonezu...przepis zapowiada się smakowicie, planujemy zrobić, ale ten majonez...proszę o odpowiedź:) pozdrawiam:)

drzewosandalowe

(2008-05-18 15:06)

a co z proszkiem do pieczenia? właśnie się zabieram do zrobienia tego placuszka ale z brzoskwiniami.

Grzankos

(2008-05-18 14:52)

dziękuję bardzo za pozytywny komentarz i oczywiście polecam!!!!

ekkore

(2008-05-18 14:21)

W temacie bułek niewiele pomogę - bardzo rzadko je robię. Za dużo ich wychodzi z porcji ciasta i zbyt szybko tracą smak. Wydaje mi się jednak, że bułki robi sie tylko z mąki pszennej (białej czy też mieszanej z razową) - przynajmniej takie przepisy spotkałam i takie wypróbowywałam.

 Proszę zadaj pytanie na forum - tak jak radzi Dorota.

Kropcia

(2008-05-18 14:07)

Naprawdę pyszne i szybciutkie kanapeczki. Polecam wszystkim!

Kropcia

(2008-05-18 14:05)

Poraz kolejny mieliśmy super pyszny obiadek. Ta potrawa jest po prostu rewelacyjna, prosta,szybka i bardzo, bardzo smaczna!!!

iwonek11

(2008-05-18 13:41)

ja robilam z rabarbarem potem z jablkami cisto robi furrore naporawde bardzo dobrze smacznego a ja posupuje rabarbar cukrem troszeczke przed pieczeniem

StanislawaO57

(2008-05-18 13:26)

Ciasto pyszne, masa orzeźwiająca. Nie miałam herbatników więc biszkopt przekroiłam na dwie części. A tak wygląda Twoje ciasto w moim wykonaniu.        Dziękuję za przepis.Pozdrawiam.

Zawislaczka

(2008-05-18 13:20)

Pychotka!!!
Bardzo nam Twoje danie smakowalo:)

Grzankos

(2008-05-18 13:13)

Bardzo mi miło-dziękuję za wszystkie komentarze i zachęcam do wypróbowania innych moich przepisów.No proszę-jestem od m-ca w szpitalu,wchodze sobie dzisiaj na neta(ach te laptopy) i tutaj taaaaka miła niespodzianka:*kochani jesteście-pozdrawiam:)

rybka80

(2008-05-18 13:12)

kate501 następnym razem zrobię jedną z makiem, drugą  z serem z przepisu Ilki76 "Drożdżówki z serem".

Dorota zza plota

(2008-05-18 13:07)

jana_priya pozdrawiam serdecznie. Twoj nick brzmi dla mnie nowo i moze nie znasz jeszcze dobrze naszewz czyli wielkiego zarcia.Proponuje Twoje pytanie postawic lepiej na forum w "gawedach o jedzeniu" czy tez "kuchennych poradach". Cociaz ekkore jest specem od wypiekow tego typu wydaje mi sie ze takie pytanie lepiej zamiescic na forum. Masz etedy wiecej czytelnikow a w zwiazku z tym i latwiej o odpowiedz. Tu pytanie zniknie szybko z pola widzenia uzytkownikow a poza tym Twoje pytanie nie tyczy sie powyzszego przepisu wiec jakos nie pasuje tutaj.

gosiaczek123

(2008-05-18 12:15)

Dziękuję bardzo, tego nie wiedziałam. Muszę wypróbować. Pozdrawiam 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij