Zrobiłam dzisiaj córce na obiad - zamiast ogólnej pieczeni ze szpinakiem i fetą dla pozostałych. Dla niej bez sosu.
Musze powiedzieć, że niezłe - choć następnym razem opanieruję tylko na "wilgoć" samego mięsa. I wtedy bedzie z tym sosikiem.
Świetny pomysł dla niejadków
Ja robię podobną sałatkę, tylko dodaję jeszcze pomidorka.
Mam pytanko - czym można zastąpić majonez? Śmietana też będzie ok? Bo problem w tym, że ani mój mężczyzna ani ja nie znosimy majonezu...przepis zapowiada się smakowicie, planujemy zrobić, ale ten majonez...proszę o odpowiedź:) pozdrawiam:)
a co z proszkiem do pieczenia? właśnie się zabieram do zrobienia tego placuszka ale z brzoskwiniami.
dziękuję bardzo za pozytywny komentarz i oczywiście polecam!!!!
W temacie bułek niewiele pomogę - bardzo rzadko je robię. Za dużo ich wychodzi z porcji ciasta i zbyt szybko tracą smak. Wydaje mi się jednak, że bułki robi sie tylko z mąki pszennej (białej czy też mieszanej z razową) - przynajmniej takie przepisy spotkałam i takie wypróbowywałam.
Proszę zadaj pytanie na forum - tak jak radzi Dorota.
Naprawdę pyszne i szybciutkie kanapeczki. Polecam wszystkim!
Poraz kolejny mieliśmy super pyszny obiadek. Ta potrawa jest po prostu rewelacyjna, prosta,szybka i bardzo, bardzo smaczna!!!
ja robilam z rabarbarem potem z jablkami cisto robi furrore naporawde bardzo dobrze smacznego a ja posupuje rabarbar cukrem troszeczke przed pieczeniem
Ciasto pyszne, masa orzeźwiająca. Nie miałam herbatników więc biszkopt przekroiłam na dwie części. A tak wygląda Twoje ciasto w moim wykonaniu. Dziękuję za przepis.Pozdrawiam.
kate501 następnym razem zrobię jedną z makiem, drugą z serem z przepisu Ilki76 "Drożdżówki z serem".
jana_priya pozdrawiam serdecznie. Twoj nick brzmi dla mnie nowo i moze nie znasz jeszcze dobrze naszewz czyli wielkiego zarcia.Proponuje Twoje pytanie postawic lepiej na forum w "gawedach o jedzeniu" czy tez "kuchennych poradach". Cociaz ekkore jest specem od wypiekow tego typu wydaje mi sie ze takie pytanie lepiej zamiescic na forum. Masz etedy wiecej czytelnikow a w zwiazku z tym i latwiej o odpowiedz. Tu pytanie zniknie szybko z pola widzenia uzytkownikow a poza tym Twoje pytanie nie tyczy sie powyzszego przepisu wiec jakos nie pasuje tutaj.
Dziękuję bardzo, tego nie wiedziałam. Muszę wypróbować. Pozdrawiam