Milo mi Angeoreno,że zrobiłaś moje placuszki :)) i że smakowały.pozdrawiam.
Szukam przepisu na "bułkę zwykłą", taką jakie były po 50 groszy za komuny w sklepach. Prawdopodobnie były pszenno-żytnie, ale nic więcej nie wiem. Jeśli ktoś ma taki przepis (skład, technologia wypieku), to byłbym bardzo wdzięczny za podanie.
Na pewno pyszne !zrobię w tygodniu ,ale troszke innym sposobem łatwiejszym.:) pozdrawiam
Mam białka zamrożone, zrobię w przyszłym tygodniu.
jakie herbatniki i czy nie jest za saodki
Pyszny i delikatny. I jak szybki w wykonaniu.
Bardzo dobry torcik. Upiekłam kakaowy spód w tortownicy o średnicy 26 cm. Zużyłam 2 opakowania wafelków (pozostał mi 1 wafelek).Trzeba bardzo ściśle układać wafelki.
Sernik naprawdę godny polecenia!
Rogaliki są rewelacyjne. Ciasto super się zagniotło i fajbnie się z niego formuje rogaliki. Pollecam.
Nieziemsko pyszne :) A co do zapachu to ja czułam go jeszcze na drugi dzień. Robiłam je w piątek, ale chyba dzisiaj też zrobię bo były cudne :) Dzięki za przepis.