Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. Anes, Karpatka Anes
Karpatka Anes
41.8k
603
64
Anes
aniaf68

(2008-05-18 12:14)

Ciacho naprawdę suuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!

Pierwsza udana karpatka od kilku lat. Ja wzięłam mniej cukru do kremu-3/4 szklanki, jest wystarczająco słodkie. Dodałam też tylko jedno żółtko, krem rewelacja. Zajada się cała rodzinka. Dzięki za super przepis.

niebieska-różyczka

(2008-05-18 12:08)

Milo mi Angeoreno,że zrobiłaś moje placuszki :)) i  że smakowały.pozdrawiam.

jana_priya

(2008-05-18 11:55)

Szukam przepisu na "bułkę zwykłą", taką jakie były po 50 groszy za komuny w sklepach. Prawdopodobnie były pszenno-żytnie, ale nic więcej nie wiem. Jeśli ktoś ma taki przepis (skład, technologia wypieku), to byłbym bardzo wdzięczny za podanie.

niebieska-różyczka

(2008-05-18 11:53)

Na pewno pyszne !zrobię w tygodniu ,ale troszke innym sposobem łatwiejszym.:) pozdrawiam

bytomianka

(2008-05-18 11:27)

To ciasto robię już parę lat, z różnymi owocami sezonowymi, Mogą być jabłka, śliwki, truskawki itd, To ciasto jest naprawdę pyszne.Można zimą dać śliwki z kompotu, nie za bardzo rozgotowane.

bytomianka

(2008-05-18 11:20)

Mam białka zamrożone, zrobię w przyszłym tygodniu.

dycha

(2008-05-18 11:08)

Pyszny, podałam z musem jabłkowym

dycha

(2008-05-18 11:06)

Smaczne, ale dość pracochłonne

MODIK

(2008-05-18 10:49)

jakie herbatniki i czy nie jest za saodki

siabasia

(2008-05-18 10:28)

Pyszny i delikatny. I jak szybki w wykonaniu.

Edytka291

(2008-05-18 10:14)

Witam:)
To chyba zależy ile, każda z tych 20 osób zje:) A na poważnie- nie sądzę. Jak na przeciętną rodzinę (3-4 osoby) to wychodzi tego sporo ale na tyle osób to za mało. Myśle, że z tej ilości to na jakieś 8-12 osóbek.
Pozdrawiam

Tekla

(2008-05-18 09:10)

Bardzo dobry torcik. Upiekłam kakaowy spód w tortownicy o średnicy 26 cm. Zużyłam 2 opakowania wafelków (pozostał mi 1 wafelek).Trzeba bardzo ściśle układać wafelki.

joasia_82

(2008-05-18 08:42)

Sernik naprawdę godny polecenia!

joasia_82

(2008-05-18 08:40)

Rogaliki są rewelacyjne. Ciasto super się zagniotło i fajbnie się z niego formuje rogaliki. Pollecam.

Angeorena

(2008-05-18 07:06)

Nieziemsko pyszne :) A co do zapachu to ja czułam go jeszcze na drugi dzień. Robiłam je w piątek, ale chyba dzisiaj też zrobię bo były cudne :) Dzięki za przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij