Nieziemsko smaczne :)
Ups no i głupio sie czuję :( ja poprostu kupiłam rabarbar, zasypałam cukrem... i myślałam, że to ja wymysliłam. Faktem jest, że proporcje mamy inne ale w zeszłym roku korzystałm z Twego przepisu więc tym bardziej mi głupio bo o tym nie pamiętałam. Przepraszam!!!
oczywiscie ze tak
Moja jest 25-38cm. Kazda o zblizonych rozmiarach bedzie dobra
.
Poszukuję od jakiegoś czasu w internecie przepisu na "bułkę zwykłą", jakie kiedyś, za komuny, bywały w sklepach. To była poezja. W prywatnych piekarniach bywały smaczniejsze niż w państwowych, bo chyba było więcej mąki pszennej, ale nie jestem pewien. W każdym razie jeśli ktoś zna taki przepis, to błagam o podanie. Jeśli nie tutaj to na mój nr GG: 836673. Z góry bardzo dziękuję.
Psujka posuła hihihih:)) zartuje zapomniała
A czy można w ten sam sposób zrobić z serem?
Domicello, powiedz coś dokładniej o tym mleku w proszku. Kiedy je dodajesz, pod koniec ubijania?
cieszę się , ze babka się udała :)
Taki dżem jest naprawdę pyszny, robię go co roku, zresztą zamieściłam taki sam przepis już jakiś czas temu http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis18530.html
Wiem wiem - Beato że to było do Różyczki ! Pozdrawiam !!!
Tez zrobilam dzisiaj, smak super, goraco polecam.
No i zrobiłaś w szalonym tempie winogronowe cudo - Różyczko. Kosztowało Cię to sporo więcej pracy - niż układanie truskawek. Zgadzam się z Beatą500 ! Gratuluję i życzę s m a c z n e g o ! Pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli !!!