Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Angeorena

(2008-05-18 07:03)

Nieziemsko smaczne :)

eNka

(2008-05-18 06:38)

Mąki syp tyle, żeby ciasto miało konsystencję gęstej śmietany. Pozdrawiam:)

arabis

(2008-05-18 06:18)

Ups no i głupio sie czuję :( ja poprostu kupiłam rabarbar, zasypałam cukrem... i myślałam, że to ja wymysliłam. Faktem jest, że proporcje mamy inne ale w zeszłym roku korzystałm z Twego przepisu więc tym bardziej mi głupio bo o tym nie pamiętałam. Przepraszam!!!

bozenka

(2008-05-18 02:06)

Bylabym bardzo wdzieczna, jezeli podalybyscie konkretna ilosc tej maki(to  moj pierwszy raz,wiec nie mam pojecia jak to ciasto ma wygladac). Z gory dziekuje.

baska

(2008-05-18 01:58)

oczywiscie ze tak

BeaMaj

(2008-05-18 01:26)

Moja jest 25-38cm. Kazda o zblizonych rozmiarach bedzie dobra .

jana_priya

(2008-05-18 00:40)

Poszukuję od jakiegoś czasu w internecie przepisu na "bułkę zwykłą", jakie kiedyś, za komuny, bywały w sklepach. To była poezja. W prywatnych piekarniach bywały smaczniejsze niż w państwowych, bo chyba było więcej mąki pszennej, ale nie jestem pewien. W każdym razie jeśli ktoś zna taki przepis, to błagam o podanie. Jeśli nie tutaj to na mój nr GG: 836673.  Z góry bardzo dziękuję.

niebieska-różyczka

(2008-05-17 23:20)

Psujka posuła hihihih:)) zartuje zapomniała

kate501

(2008-05-17 23:06)

A czy można w ten sam sposób zrobić z serem?

kate501

(2008-05-17 23:01)

Domicello, powiedz coś dokładniej o tym mleku w proszku. Kiedy je dodajesz, pod koniec ubijania?

olusia1

(2008-05-17 22:55)

cieszę się , ze babka się udała :)

nutella

(2008-05-17 22:38)

Taki dżem jest naprawdę pyszny, robię go co roku, zresztą zamieściłam taki sam przepis już jakiś czas temu http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis18530.html

mariateresa

(2008-05-17 21:47)

Wiem  wiem  -  Beato że to było do Różyczki !  Pozdrawiam !!!

siljed

(2008-05-17 21:47)

Tez zrobilam dzisiaj, smak super, goraco polecam.

mariateresa

(2008-05-17 21:43)

No i zrobiłaś w szalonym tempie winogronowe  cudo  -  Różyczko.   Kosztowało Cię to sporo więcej pracy - niż układanie truskawek. Zgadzam się z  Beatą500  !   Gratuluję i życzę    s m a c z n e g o  !    Pozdrawiam serdecznie,  miłej niedzieli  !!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij