Psujko, a co z żółtkami ? W składnikach są jajka, a w wykonaniu tylko białka.
To było naturalnie do niebiekiej-różyczki.
Bardzo efektowny torcik.Już ktoś pisał,że jesteś dobrym materiałem na żonę.Pozdrawiam.
mariotereso! nie mieliśmy czekolady,ani truskaweczek ,więc zrobiłam z tego co mieliśmy.na pewno duzo mu brakuje do twojego cuda :))
Jutro bede je robić. Mam nadzieję, że się udadzą
Dodaje do ulubionych. W najbliższym czasie postaram się zrobić
hej torcik rewelacja:)) chylę czoła i w ogóle:) chciałabym takiego piętruska zrobić ale mam kilka pytań - jak połączyć te dwa piętra, bo jeśli położę jeden na drogim - to nie spadnie?? i jeszcze co to maja być za patyczki??
pozdrawiam i gratuluję talentu
jejku ale sie ciesze ze smakowało- moze troszke pracochłonne i potem masa garów do mysia ale smak pycha ;)
aga1828 to jest mleko w proszku takie w niebieskim opakowaniu,z którego robi się masę do wafli,działa na tej zasadzie co śmietan -fix,ale jeśli tylko mam w domu mleko w proszku wolę . właśnie jego dodać do śmietany.Jest to sprawdzony sposób,zaufaj.POZDRAWIAM.
No teraz tylko się skusić jak się patrzy na taką fotkę. Wróbelku nawet para nad mięskiem wyszła świetnie na zdjęciu, szkoda że nie można dodać zapachu
JUTRO MOJA PEREłKA KOńCZY 8 LAT BęDZIE ZACHWYCONA TORTEM:))
Bardzo, bardzo dobre ciasto
Dzisija zrobiłam, nie ma już pół blachy :D Super!!!!!