Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

basilek

(2008-05-17 21:40)

Psujko, a co z żółtkami ? W składnikach są jajka, a w wykonaniu tylko białka.

Beata500

(2008-05-17 21:21)

To było naturalnie do niebiekiej-różyczki.

Beata500

(2008-05-17 21:20)

Bardzo efektowny torcik.Już ktoś pisał,że jesteś dobrym materiałem na żonę.Pozdrawiam.

kokliko

(2008-05-17 21:19)

To raczej od odpowiedniego garnka i duzej ilosci wody zalezy czy makaron
bedzie sie sklejal. Oliwa faktycznie smaku nie zmienia, ale dodana do niewielkiej
ilosci wody nie zapobiegnie sklejaniu. Pozdrawiam

niebieska-różyczka

(2008-05-17 21:14)

mariotereso! nie mieliśmy czekolady,ani truskaweczek ,więc zrobiłam z tego co mieliśmy.na pewno duzo mu brakuje do twojego cuda :))

cakie mania

(2008-05-17 21:11)

Jutro bede je robić. Mam nadzieję, że się udadzą

cakie mania

(2008-05-17 21:00)

Dodaje do ulubionych. W najbliższym czasie postaram się zrobić

merga

(2008-05-17 20:49)

hej torcik rewelacja:)) chylę czoła i w ogóle:) chciałabym takiego piętruska zrobić ale mam kilka pytań - jak połączyć te dwa piętra, bo jeśli położę jeden na drogim - to nie spadnie?? i jeszcze co to maja być za patyczki??
pozdrawiam i gratuluję talentu

berenika6

(2008-05-17 20:12)

jejku ale sie ciesze ze smakowało- moze troszke pracochłonne i potem masa garów do mysia ale smak pycha ;)

domicella

(2008-05-17 19:54)

aga1828 to jest mleko w proszku takie w niebieskim opakowaniu,z którego robi się masę do wafli,działa na tej zasadzie co śmietan -fix,ale jeśli tylko mam w domu mleko w proszku wolę . właśnie jego dodać do śmietany.Jest to sprawdzony sposób,zaufaj.POZDRAWIAM.

cel

(2008-05-17 19:49)

Weron!ka- może się myle i proporcje są właściwe ale nie wyobrażam sobie ciasta upieczonego w blaszcze o podanych przez Ciebie wymiarach z takiej ilości  margaryny, cukru i mąki. Chyba jakiś błąd przy wprowadzaniu przepisu. Bo przecież według podanej przez Ciebie receptury do ciasta trzeba użyć aż 2,4 kg mąki, cukru i margaryny.

mariateresa

(2008-05-17 19:41)

Śliczny biszkopcik -  taki prosty,  napięty -  chętnie zobaczę efekt końcowy,  ale Ty Różyczko masz dobrą rękę do ciast -  będzie okazały na pewno.   Pozdrawiam !

renataz36

(2008-05-17 19:40)

No teraz tylko się skusić jak się patrzy na taką fotkę. Wróbelku nawet para nad mięskiem wyszła świetnie na zdjęciu, szkoda że nie można dodać zapachu

AMICA

(2008-05-17 19:30)

JUTRO MOJA PEREłKA KOńCZY 8 LAT BęDZIE ZACHWYCONA TORTEM:))

jolanda1

(2008-05-17 19:30)

Bardzo, bardzo dobre ciasto Dzisija zrobiłam, nie ma już pół blachy :D Super!!!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij