Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

colean

(2008-05-17 16:19)

Zrobiłam to ciasto - naprawdę prościutkie. Podałam jeszcze lekko ciepłe - pychota!! Mój mąz już domaga się powtórki.  Naprawdę smaczniutkie

Zawislaczka

(2008-05-17 16:06)

Przepis rewelacyjny!!! Na 100% bedzie czesto goscil na moim stole.
 w trakcie gotowania
 tuz przed podaniem
 i gotowe danie
Polecam!!! Moj maz stwierdzil, ze dobrze, ze garnek mial dno bo jadlby bez konca;)

MODIK

(2008-05-17 16:03)

W JAKIEJ TEMP. PIEC

dajanka

(2008-05-17 16:00)

No to super, naprawdę się cieszę, że smakowało:) U mnie w domu też wszyscy za tym ciachem przepadają:)

Kacia

(2008-05-17 15:49)

Bardzo dobre zamawiamy to w greckiej restauracji. Dodaje do ulubionych, pozdrawiam

Fot. mlena, Aniołek
Aniołek
142k
1k
91
mlena
Beata500

(2008-05-17 15:44)

Upiczone.Jak dla mnie,za mało słodkie,ale ja z tych ,co słodkolubnych.Następnym razem dam po prostu więcej cukru,ale mniej spirytusu.Robiło się rewelacyjnie,łatwe ,bardzo dobrze się wałkuje ,,jest plastyczne.Polecam,bo efekt znakomity.

BeaMaj

(2008-05-17 15:21)

Bardzo sie ciesze, ze smakuje!!!! Pozdrawiam

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
mysha2006

(2008-05-17 15:20)

No i zrobiłam go. Niestety nie zrobiłam wcześniej próby i teraz troszkę się boję bo to ma być na komunię syna. Placki wyszły mi każdy innej wielkości i niestety będzie to miało wpływ na wygląd. Masę budyniową zrobiłam z 0,75l mleka i na obstrojenie mi już nie zostało ale jest jeszcze śmietana więc się nie martwię. Najbardziej martwię się tym, że będzie on nierówny a boki placków nie zmiękną. Mam nadzieję, że się mylę. Resztę wrażeń opiszę jutro.

jowi_23

(2008-05-17 15:14)

Świetny przepis ja już druge piekę bo pierwsze znikło w 5 mninut.Dziękuję za przepis i pozdrawiam.

mysha2006

(2008-05-17 15:06)

Wcześniej robiłam z trochę innego przepisu ale nie pasowała mi tam kasza manna. Wczoraj zrobiłam z tego i powiem szczerze, że nie ma porównania. Kotleciki są pyszne. Ser świetnie do nich pasuje. Podałam z sosem pieczarkowym i surówką z białej rzodkwi. Polecam

sanella*

(2008-05-17 14:13)

Serniczek wlasnie skonczyl sie piec ale siedzi jeszcze w piekarniku. Dobrze ze zrobilam wedlug twego polecenia "plotek", bo chociaz blacha wysoka pieknie wyrösl poza nia. Nawet möj nastoletni syn jest zachwycony jego wygladem. Zobaczymy jak calkowicie wystygnie i jak bedzie smakowac jutro z lodöwki. Jöz mi slinka cieknie. Dzieki "alidab" za odpowiedz. Choc jöz za pözno, ale nie musze sie denerwowac, ze jutro przy gosciach mi sie rozpadnie. Ja zawsze pieklam serniki na spodzie i nie mam wogole doswiadczennia z sernikami bez spodu.

niebieska-różyczka

(2008-05-17 14:08)

Bardzo mi miło,mariotereso że smakowało. Pozdrawiam :))

renataz36

(2008-05-17 14:07)

I znów zrobiłam tę pyszną botwinkę, właśnie zjadłam 2 talerze hehe a tak patrząc na komentarze dokładnie rok temu (prawie) wpisałam tu pierwszy pochlebny komentarz. I wciąż potwierdzam TO JEST PYSZNE

mariateresa

(2008-05-17 14:01)

 ....i kolejny obiadek w/g Twojego przepisu i pomysłu - Różyczko.   Jestem po prostu - obżarta.   Pozdrawiam serdecznie !!!

Agacisko

(2008-05-17 13:48)

Bardzo dobra pizza :) Ciasto smakuje lepiej niz w pizzerii :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij