Zrobiłam to ciasto - naprawdę prościutkie. Podałam jeszcze lekko ciepłe - pychota!! Mój mąz już domaga się powtórki. Naprawdę smaczniutkie
Przepis rewelacyjny!!! Na 100% bedzie czesto goscil na moim stole.
w trakcie gotowania
tuz przed podaniem
i gotowe danie
Polecam!!! Moj maz stwierdzil, ze dobrze, ze garnek mial dno bo jadlby bez konca;)
No to super, naprawdę się cieszę, że smakowało:) U mnie w domu też wszyscy za tym ciachem przepadają:)
Bardzo dobre zamawiamy to w greckiej restauracji. Dodaje do ulubionych, pozdrawiam
Upiczone.Jak dla mnie,za mało słodkie,ale ja z tych ,co słodkolubnych.Następnym razem dam po prostu więcej cukru,ale mniej spirytusu.Robiło się rewelacyjnie,łatwe ,bardzo dobrze się wałkuje ,,jest plastyczne.Polecam,bo efekt znakomity.
Bardzo sie ciesze, ze smakuje!!!! Pozdrawiam
No i zrobiłam go. Niestety nie zrobiłam wcześniej próby i teraz troszkę się boję bo to ma być na komunię syna. Placki wyszły mi każdy innej wielkości i niestety będzie to miało wpływ na wygląd. Masę budyniową zrobiłam z 0,75l mleka i na obstrojenie mi już nie zostało ale jest jeszcze śmietana więc się nie martwię. Najbardziej martwię się tym, że będzie on nierówny a boki placków nie zmiękną. Mam nadzieję, że się mylę. Resztę wrażeń opiszę jutro.
Świetny przepis ja już druge piekę bo pierwsze znikło w 5 mninut.Dziękuję za przepis i pozdrawiam.
Wcześniej robiłam z trochę innego przepisu ale nie pasowała mi tam kasza manna. Wczoraj zrobiłam z tego i powiem szczerze, że nie ma porównania. Kotleciki są pyszne. Ser świetnie do nich pasuje. Podałam z sosem pieczarkowym i surówką z białej rzodkwi. Polecam
Serniczek wlasnie skonczyl sie piec ale siedzi jeszcze w piekarniku. Dobrze ze zrobilam wedlug twego polecenia "plotek", bo chociaz blacha wysoka pieknie wyrösl poza nia. Nawet möj nastoletni syn jest zachwycony jego wygladem. Zobaczymy jak calkowicie wystygnie i jak bedzie smakowac jutro z lodöwki. Jöz mi slinka cieknie. Dzieki "alidab" za odpowiedz. Choc jöz za pözno, ale nie musze sie denerwowac, ze jutro przy gosciach mi sie rozpadnie. Ja zawsze pieklam serniki na spodzie i nie mam wogole doswiadczennia z sernikami bez spodu.
Bardzo mi miło,mariotereso że smakowało. Pozdrawiam :))
....i kolejny obiadek w/g Twojego przepisu i pomysłu - Różyczko. Jestem po prostu - obżarta. Pozdrawiam serdecznie !!!
Bardzo dobra pizza :) Ciasto smakuje lepiej niz w pizzerii :)