Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Natka64

(2008-05-17 13:40)

Dzieki kamila1234 7za taki pomysl na tort ,zrobilam go ale po mojemu to znaczy krem maslany.Wszyscy sie zachwycali a to on    robilam go troszeczke inaczej to znaczy bez galaretki , paski byly z biszkoptu .Dam pare zdjec ale to nie sa moje zdjecia              moze sie komus przyda.Pozdrawiam Renata

lucyna_33

(2008-05-17 13:38)

Ou Elaf widze ze moje danie beda witac na Twoim stole=)Ciesze sie bardzo:* Pozd:*

lucyna_33

(2008-05-17 13:35)

Elaf czekam na opiniexD I trzymam kciuki:) Pozdrawiam slodko:*

Alik

(2008-05-17 13:16)

Dzisiaj usmażyłam serek - jest Pyyyszny !!!!

rybka80

(2008-05-17 13:15)

Moje makowce.Upieczone, ciasto mięciutkie, puszyste, pyszne słodziutkie.Mak zrobiłam z przepisu na "makowiec drożdżowy zawijany-topiony" z połowy porcji, czyli z 25dkg maku.Nie parzyłam go tylko zmieliłam w blenderze.Bardzo szybko się robi i nadzienie i to ciasto, które wg mnie jest wyśmienite.Polecam

alidab

(2008-05-17 13:08)

Sanella, za późno zauważyłam Twoje pytanie...:))) Oczywiście można upiec ten sernuk bez spodu ale pamiętaj - daj mu czas żeby zupełnie ostygł i dopiero wtedy umiejętnie go przewróć i ...do lodówki. Rano będziesz mogła cieszyć pełnią jego smaku...:))
Warto poczekać !

sanella*

(2008-05-17 13:01)

Sernik w piecu, bez spodu i w kapieli wodnej. Jestem bardzo ciekawa rezultatu.( na marginesie - w kuchni jak po wojnie, ale u mnie zawsze tak wyglada jak cos pieke czy gotuje, a do tego sernika potrzebowalam wyjatkowo dözo misek.)

mariateresa

(2008-05-17 12:47)

Prześliczny Tort Ago !!!   Twoja dekoracja bardziej przypomina kwiat -  dalię,   truskawki są tu większe i ich  białe srodki  bardziej widoczne -  i dekoracyjne.   I bardzo wysoki ten tort !    A na przyszłośc proszę nie używać określeń typu -  " nędzna podróbka ".   Ja w tej chwili mam na sobie stare dżinsy -  to jest nędzna podróbka,   -   natomiast tort w Twoim wykonaniu jest  super !!!     Życzę smacznego,  dziękuję że z przepisu skorzystałś  i pozdrawiam Cię bardzo serdecznie !!!

dycha

(2008-05-17 12:41)

Pulpety pyszne i łatwe w przygotowaniu Dzięki:)

rybka80

(2008-05-17 12:37)

Siedzą w piekarniku.2 duże sztuki z całej porcji.Za niedługo wstawię zdjęcie.Ciasto wyszło mi bardzo mięciutkie, choć przy każdym wyrobieniu dosypywałam mąki.

dycha

(2008-05-17 12:36)

Placuszki wyszły smaczne, tylko nie zrobiłam zdjęcia ponieważ mój syn zabrał aparat w tym czasie na wycieczkę. Pozdrawiam:)

dycha

(2008-05-17 12:34)

Gosiu, pieroszki były tak smaczne że nie zupełnie zapomniałam o zdjęciu. Dzięki:)

bartuś

(2008-05-17 12:32)

No, no, no... Po sosie ani śladu, nawet miseczka wylizana - i o to chodziło! Dzięki maminka01

dycha

(2008-05-17 12:31)

Monisiu, śledzie pychotka:) Pozdrawiam

aneta j

(2008-05-17 12:30)

no myslalam ze przesadzacie ale naprawde rewelacja,robilam wczoraj na kolacje,niebo w gebie,maz zachwycony a od dzidziusia ktory ma przyjsc na swiat za 4 tygodnie dostalam kilka kopniakow, nie wiem czy chcial dokladke czy to dzialanie chilli ;)) a placuszki w tesco zakupilam(plain wraps) i podsmazylam tylko na patelni, idealnie szybko i tanio, pozdrawiam fanow burritos!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij