Ou Elaf widze ze moje danie beda witac na Twoim stole=)Ciesze sie bardzo:* Pozd:*
Elaf czekam na opiniexD I trzymam kciuki:) Pozdrawiam slodko:*
Dzisiaj usmażyłam serek - jest Pyyyszny !!!!
Moje makowce.Upieczone, ciasto mięciutkie, puszyste, pyszne słodziutkie.Mak zrobiłam z przepisu na "makowiec drożdżowy zawijany-topiony" z połowy porcji, czyli z 25dkg maku.Nie parzyłam go tylko zmieliłam w blenderze.Bardzo szybko się robi i nadzienie i to ciasto, które wg mnie jest wyśmienite.Polecam
Sanella, za późno zauważyłam Twoje pytanie...:))) Oczywiście można upiec ten sernuk bez spodu ale pamiętaj - daj mu czas żeby zupełnie ostygł i dopiero wtedy umiejętnie go przewróć i ...do lodówki. Rano będziesz mogła cieszyć pełnią jego smaku...:))
Warto poczekać !
Sernik w piecu, bez spodu i w kapieli wodnej. Jestem bardzo ciekawa rezultatu.( na marginesie - w kuchni jak po wojnie, ale u mnie zawsze tak wyglada jak cos pieke czy gotuje, a do tego sernika potrzebowalam wyjatkowo dözo misek.)
Prześliczny Tort Ago !!! Twoja dekoracja bardziej przypomina kwiat - dalię, truskawki są tu większe i ich białe srodki bardziej widoczne - i dekoracyjne. I bardzo wysoki ten tort ! A na przyszłośc proszę nie używać określeń typu - " nędzna podróbka ". Ja w tej chwili mam na sobie stare dżinsy - to jest nędzna podróbka, - natomiast tort w Twoim wykonaniu jest super !!! Życzę smacznego, dziękuję że z przepisu skorzystałś i pozdrawiam Cię bardzo serdecznie !!!
Siedzą w piekarniku.2 duże sztuki z całej porcji.Za niedługo wstawię zdjęcie.Ciasto wyszło mi bardzo mięciutkie, choć przy każdym wyrobieniu dosypywałam mąki.
Placuszki wyszły smaczne, tylko nie zrobiłam zdjęcia ponieważ mój syn zabrał aparat w tym czasie na wycieczkę. Pozdrawiam:)
Gosiu, pieroszki były tak smaczne że nie zupełnie zapomniałam o zdjęciu. Dzięki:)
No, no, no... Po sosie ani śladu, nawet miseczka wylizana - i o to chodziło! Dzięki maminka01
no myslalam ze przesadzacie ale naprawde rewelacja,robilam wczoraj na kolacje,niebo w gebie,maz zachwycony a od dzidziusia ktory ma przyjsc na swiat za 4 tygodnie dostalam kilka kopniakow, nie wiem czy chcial dokladke czy to dzialanie chilli ;)) a placuszki w tesco zakupilam(plain wraps) i podsmazylam tylko na patelni, idealnie szybko i tanio, pozdrawiam fanow burritos!!!