Dla mnie i mojego małego alergika to idealna i jedyna szansa na dłuższy wyjazd, bo nie wszędzie mogę mu ugotować obiad z bezpiecznych dla niego produktów....mam tylko pytanie, dlaczego nie wekuje się tych zup z dodatkiem ziemniaków, ryżu czy makaronu?-na wyjeździe mogę mieć ograniczone możliwości dogotowania tych dodatków...Pozdrawiam :))
Przepis mi się podoba ,dodaję do ulubionych.POZDRAWIAM!!!
Serniczek robie juz poraz kolejny, nawet nie wiem który
polecam jeszcze raz!!
Mniam Mniam placuszki mięciutkie ,leciutkie ,pyszne rozpływające się w ustach.Polecam wszystkim.
DZiękuję niebieska-różyczko za komentarz mnie też bardzo smakuje.SERDECZNIE POZDRAWIAM.
bardzo fajny pomysł, a ja w ten sposób wekuję różne mięsa "na drugie danie". Później tylko wyciągam z lodówki, dogotowuję ziemniaki lub kaszę i obiad gotowy :)
Ciasto bardzo dobre, jadłam u mojej koleżanki, jej mama taki robi! pozdrawiam autorkę przepisu.
Piękne malinko cieszę się,że smakowały bardzo ładne Ci wyszły ładniejsze od moich :)
Bardzo sie ciesze ze ci smakowało, serdecznie pozdrawiam i zachęcam do wypróbowania moich pozostałych przepisów....są sprawdzone :)
nie, oczywiście że nie :) ale mi najbardziej smakuje z wiśniami i w takiej postaci po raz pierwszy jej spróbowałam, pewnie dlatego:)
tak ciasto da się pokroić na kawałki. Na blaszce ugniatam spód rękami, bardzo ladnie kawaleczki się łączą. Ten spód jest bazą do innych ciast. jest przepysznie chrupiący. W sobotę wylożylam na niego biały ser zmieszany z białą czekoladą, pokruszonymi czekoladowymi ciastkami i kremowką a na to brzoskwinie i truskawkowa galaretka. Goście mowili,że przepyszne- nie zdążyłam zrobić zdjęcia. I pierwszy raz wykładalam na papier do pieczenia i było ok.Aha suchary z nutellą, ale nie z lodówki!!!!!!!!!!!, mieszam w misce łyżką, a i czasem ręką.
Ja spróbowałam z żółtym serem rodzince smakował. Polecam