Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

babolik

(2008-05-16 19:37)

Dla mnie i mojego małego alergika to idealna i jedyna szansa na dłuższy wyjazd, bo nie wszędzie mogę mu ugotować obiad z bezpiecznych dla niego produktów....mam tylko pytanie, dlaczego nie wekuje się tych zup z dodatkiem ziemniaków, ryżu czy makaronu?-na wyjeździe mogę mieć ograniczone możliwości dogotowania tych dodatków...Pozdrawiam :))

domicella

(2008-05-16 19:35)

Przepis mi się podoba ,dodaję do ulubionych.POZDRAWIAM!!!

aniusia89

(2008-05-16 19:33)

Serniczek robie juz poraz kolejny, nawet nie wiem który polecam jeszcze raz!!

malinka16

(2008-05-16 19:24)

Mniam Mniam placuszki mięciutkie ,leciutkie ,pyszne rozpływające się w ustach.Polecam wszystkim.
                                              

domicella

(2008-05-16 19:23)

DZiękuję niebieska-różyczko za komentarz mnie też bardzo smakuje.SERDECZNIE POZDRAWIAM.

Ptysia

(2008-05-16 19:19)

bardzo fajny pomysł, a ja w ten sposób wekuję różne mięsa "na drugie danie". Później tylko wyciągam z lodówki, dogotowuję ziemniaki lub kaszę i obiad gotowy :)

niebieska-różyczka

(2008-05-16 19:17)

Ciasto bardzo dobre, jadłam u mojej koleżanki, jej mama taki robi! pozdrawiam autorkę przepisu.

iwaa84

(2008-05-16 19:05)

Zrobilam je dzisiaj i bardzo nam smakowało a wyszło tak :
 

viola1112

(2008-05-16 19:01)

Piękne malinko cieszę się,że smakowały bardzo ładne Ci wyszły ładniejsze od moich :)

Anna Latala

(2008-05-16 19:00)

Bardzo sie ciesze ze ci smakowało, serdecznie pozdrawiam i zachęcam do wypróbowania moich pozostałych przepisów....są sprawdzone :)

malaga

(2008-05-16 18:52)

nie, oczywiście że nie :) ale mi najbardziej smakuje z wiśniami i w takiej postaci po raz pierwszy jej spróbowałam, pewnie dlatego:)

Petra

(2008-05-16 18:35)

Lej! Lej mi miód! Na serce. CMOK, dzięki

tex55

(2008-05-16 17:52)

Ludzieeeeeeeeeeeee ....... TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!! jak nigdy dotąd ( no prawie nigdy ) nie jadłem chipsów, to po spróbowaniu tego ..... tego .... dipu już nie mogę się oprzeć i co jakiś czas kupuje te .......... ( jeschuś toż to nawet podobno rakotwórcze jest ) chipsy i obowiązkowo z stosikiem bo inaczej nie podchodzę – wsuwam. Sosik jest rewelacja robi się 2 minutki a potem tyleż przyjemności co w jedzeniu , a i zapomniałbym pasuje nie tylko do chipsów ale i do grilla . Jak ktoś lubi czosnek – to.... no co ja będę opowiadał koszt sosu prawie żaden, czasu też nie pochłonie robota – spróbujcie bo warto. Irena dzięki za przepis. Pozdrawiam. Tomasz

ciastojad

(2008-05-16 17:48)

tak ciasto da się pokroić na kawałki. Na blaszce ugniatam  spód rękami, bardzo ladnie kawaleczki się łączą. Ten spód jest bazą do innych ciast. jest przepysznie chrupiący. W sobotę wylożylam na niego biały ser zmieszany z białą czekoladą, pokruszonymi czekoladowymi ciastkami i kremowką a na to brzoskwinie i truskawkowa galaretka. Goście mowili,że przepyszne- nie zdążyłam zrobić zdjęcia. I pierwszy raz wykładalam na papier do pieczenia i było ok.Aha suchary  z nutellą, ale nie z lodówki!!!!!!!!!!!, mieszam w misce łyżką, a i czasem ręką.

agustw

(2008-05-16 17:43)

Ja spróbowałam z żółtym serem rodzince smakował. Polecam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij