Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. Wkn, Pancakes wg Wkn
Pancakes wg Wkn
99.9k
1.3k
158
Wkn
olusiaGW

(2008-05-14 17:38)

.............POPROSTU SUPER EXTRA CZAD.........takie delikatne i puszyste niespodziewałam sie az takiego efektu

monia00

(2008-05-14 17:22)

Losos wysmienity ,delikatny i bardzo smaczny .Z chleba tostowego wyszly przepyszne grzaneczki .Te na dole fajnie rozmiekly a te z gory byly smaczne i chrupiace . Rybe troszke posolilam .
Krolka 2 dziekuje za smaczny przepis i szybka podpowiedz.Bede do niego czesto wracac .Polecam .

mariateresa

(2008-05-14 16:55)

nici -   jak jeszcze dodasz swoje masy -  to już będzie  poezja.   Ale krem ajerkoniakowy  Dr.Oetker'a  jest b. smaczny.  Pozdrawiam !

mariateresa

(2008-05-14 16:52)

Dziękuję Dorotko za odpowiedź,    tu akurat nie jest rozpuszczona czekolada - tylko nutella,  ale tak właśnie się robi.   Żadna  ze mnie  " zdolniacha "  -  a tą  " techniką "  można cudeńka robić na ciastach.     Ago,-  jeszcze bukiecik czerwonych kwiatków -  i Mama będzie cała w szczęściu.  Pozdrawiam serdecznie !!!

iwaa84

(2008-05-14 16:11)

iwaa84

(2008-05-14 15:59)

PS zrobiłam fotki ale jak mam je tu wstawic...? POMOCY!!

iwaa84

(2008-05-14 15:58)

i juz po obiadku wyszły pyszne  dzięki za fajny pomysł

Fot. viola1112, Cebularze
Cebularze
33.8k
347
23
viola1112
jotemka

(2008-05-14 15:36)

Violu...bardzo nam smakowały te cebulaczki ...dzięki za super przepis na ciasto....bo ciasto to podstawa! Ja dodałam pieczarki , kiełbaske i ser a mój mąż, powiedział że 1000 razy lepsze niż w sklepie.
Dziękuję Ci.

Balbina71

(2008-05-14 15:33)

Marylko, bede musiala zobaczyc na etykietke, kupuje go w Health Store, uwielbiam ten sklep tylko ceny czasami sa odstraszajace, no ale czego sie nie robi dla ladnej cery. Z chudnieciem tez nie zauwazylam rezultatow....

malibu

(2008-05-14 15:09)

W oryginalnym przepisie jest na tortownicę  (niestety nie znam wymiaru), przypuszczam że będzie to taka około 30 cm, a ja jadłam taki pieczony w prostokątnej blaszce 25x40

Pozdrowionka

luckystar

(2008-05-14 15:03)

Balbina, jesli kupujesz firmy Bragg to dokladnie ten sam co ja :)) Ten ocet ma wiele wartosci odzywczych i jest naprawde bardzo zdrowy. Poza kontrola wagi pomaga na stawy, ladna cere, oczyszcza z toksyn, zapobiega zatykaniu zyl, poprawia trawienie, jest naturalnym antybiotykiem itp. itd Moglabym jego zalety wyliczac bez konca :))) Co do chudniecia, to jakos nie widze rezultatow, bo pije ten ocet juz od roku, ale zdecydowanie poprawilo mi sie trawienie, a przez to mozna utrzymac wage.

aga1828

(2008-05-14 14:50)

Pyszne, dzięki za przepis!!!

aga1828

(2008-05-14 14:47)

Dzięki Dorotko. Ale z Was zdolniachy prawdziwe!!!!!!! Szok!!! Moja mama byłaby zachwycona takim tortem, śliczny i na pewno pyszny,spróbuję zrobić!

rybka80

(2008-05-14 14:47)

Jeszcze jedno.Polecam

Balbina71

(2008-05-14 14:43)

Ja kupuje ocet jablkowy organiczny nie filtrowany, ten filtrowany nie ma zadnych wartosci odzywczych.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij