.............POPROSTU SUPER EXTRA CZAD.........takie delikatne i puszyste niespodziewałam sie az takiego efektu
Losos wysmienity ,delikatny i bardzo smaczny .Z chleba tostowego wyszly przepyszne grzaneczki .Te na dole fajnie rozmiekly a te z gory byly smaczne i chrupiace . Rybe troszke posolilam .
Krolka 2 dziekuje za smaczny przepis i szybka podpowiedz.Bede do niego czesto wracac .Polecam .
nici - jak jeszcze dodasz swoje masy - to już będzie poezja. Ale krem ajerkoniakowy Dr.Oetker'a jest b. smaczny. Pozdrawiam !
Dziękuję Dorotko za odpowiedź, tu akurat nie jest rozpuszczona czekolada - tylko nutella, ale tak właśnie się robi. Żadna ze mnie " zdolniacha " - a tą " techniką " można cudeńka robić na ciastach. Ago,- jeszcze bukiecik czerwonych kwiatków - i Mama będzie cała w szczęściu. Pozdrawiam serdecznie !!!
PS zrobiłam fotki ale jak mam je tu wstawic...? POMOCY!!
i juz po obiadku wyszły pyszne
dzięki za fajny pomysł
Violu...bardzo nam smakowały te cebulaczki ...dzięki za super przepis na ciasto....bo ciasto to podstawa! Ja dodałam pieczarki , kiełbaske i ser a mój mąż, powiedział że 1000 razy lepsze niż w sklepie.
Dziękuję Ci.
Marylko, bede musiala zobaczyc na etykietke, kupuje go w Health Store, uwielbiam ten sklep tylko ceny czasami sa odstraszajace, no ale czego sie nie robi dla ladnej cery
. Z chudnieciem tez nie zauwazylam rezultatow....
Balbina, jesli kupujesz firmy Bragg to dokladnie ten sam co ja :)) Ten ocet ma wiele wartosci odzywczych i jest naprawde bardzo zdrowy. Poza kontrola wagi pomaga na stawy, ladna cere, oczyszcza z toksyn, zapobiega zatykaniu zyl, poprawia trawienie, jest naturalnym antybiotykiem itp. itd Moglabym jego zalety wyliczac bez konca :))) Co do chudniecia, to jakos nie widze rezultatow, bo pije ten ocet juz od roku, ale zdecydowanie poprawilo mi sie trawienie, a przez to mozna utrzymac wage.
Pyszne, dzięki za przepis!!!
Dzięki Dorotko. Ale z Was zdolniachy prawdziwe!!!!!!! Szok!!! Moja mama byłaby zachwycona takim tortem, śliczny i na pewno pyszny,spróbuję zrobić!
Ja kupuje ocet jablkowy organiczny nie filtrowany, ten filtrowany nie ma zadnych wartosci odzywczych.