robiłam tą pieczeń właśnie i wyszła znakomita!Wszystkim smakowała.Na pewno będę robiła ją częsciej,bo jest bardzo smaczna i szybka w wykonaniu
Pozwole sobie napisac za autorke, mam nadzieje ,że nie bedzie miala za złe.
aga rozpuszczoną czekoladą malujesz dwie poziome , równe kreski dookoła tortu . Wykałaczką robisz kreseczki w równich odstępach , raz na dół , raz do góry , raz na doł , raz do góry itd.
Mariotereso jeszcze raz gratuluje cudnego tortu . Miło jest obserwowac jak rozwijasz swój talent , Pozdrawiam
Przepis brzmi zachęcająco!! Uwielbiam takie rzeczy. Powiedzcie mi proszę, ile wychodzi placuszków z tej ilości składników?
z gdzie dalejmy fetę, ogórka i pomidora? i ode mnie też prośba przepisz swój przepis małymi literami
Sznycelki w postaci pulpetów - to ciekawe ![]()
mariateresa wytłumacz proszę laikowi łopatologicznie jak zrobiłaś te boczne ozdoby....pewnie to proste, ale ja antytalent kompletny w tym kierunku....niczego nie potrafię sobie wyobrazić....
sliczny ten torcik z wygladu, dodam tylko swoje masy i zrobie dla mamusi :)
Ciacho siedzi w piekarniku, dałam więcej sera, bo dostałam i nie miałam z nim, co zrobić. Z pewną dozą niepewności czekam na efekt...
Bardzo dobre ciacho, ale nie za brdzo smakują mi wafelki, które robią się niestety mięciutkie. Ale i tak polecam.