Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

u.rszulka

(2008-05-14 14:32)

robiłam tą pieczeń właśnie i wyszła znakomita!Wszystkim smakowała.Na pewno będę robiła ją częsciej,bo jest bardzo smaczna i szybka w wykonaniu

Dorotaxx

(2008-05-14 14:11)

Pozwole sobie napisac za autorke, mam nadzieje ,że nie bedzie miala za złe.
aga rozpuszczoną czekoladą malujesz dwie poziome , równe kreski dookoła tortu . Wykałaczką robisz kreseczki w równich odstępach , raz na dół , raz do góry , raz na doł , raz do góry itd.


Mariotereso jeszcze raz gratuluje cudnego tortu . Miło jest obserwowac jak rozwijasz swój talent , Pozdrawiam

JUSTA68

(2008-05-14 14:00)

Ugotowałam,spróbowałam...polecam

JUSTA68

(2008-05-14 13:49)

Zrobiłam zapiekaneczke,calkim fajne urozmaicenie.

kusaga

(2008-05-14 13:19)

Przepis brzmi zachęcająco!! Uwielbiam takie rzeczy. Powiedzcie mi proszę, ile wychodzi placuszków z tej ilości składników?

renataz36

(2008-05-14 13:16)

z gdzie dalejmy fetę, ogórka i pomidora? i ode mnie też prośba przepisz swój przepis małymi literami

Tangerinka

(2008-05-14 13:10)

Sznycelki w postaci pulpetów - to ciekawe

catherine2003

(2008-05-14 12:53)

Chilli wysmienite,
Goscia tak smakowalo ze wyjedli wszystko. Przepis poszedl dalej w swiat gdyz wszystkie kobietki na imprezie ( wloszki) poprosily o przepis. Zaskoczone ze my w Polsce takie pyszne "rzeczy" jemy:))))
Przepis goraco polecam

aga1828

(2008-05-14 12:45)

mariateresa wytłumacz proszę laikowi łopatologicznie jak zrobiłaś te boczne ozdoby....pewnie to proste, ale ja antytalent kompletny w tym kierunku....niczego nie potrafię sobie wyobrazić....

nici

(2008-05-14 12:36)

sliczny ten torcik z wygladu, dodam tylko swoje masy i zrobie dla mamusi :)

Lucynka

(2008-05-14 12:22)

Ciacho siedzi w piekarniku, dałam więcej sera, bo dostałam i  nie miałam z nim, co zrobić. Z pewną dozą niepewności czekam na efekt...

patryska353

(2008-05-14 12:21)

ciasteczka sa sliczne.... a dlugo sa świeze???

elaf

(2008-05-14 12:11)

Proste do zrobienia a na pewno smaczne .Do ulubionych....i wypróbuję jak syn student zjedzie do domku (on uwielbia ciasta a ja i córka musimy niestety dbać o linię). Pozdrawiam :)

ola mg

(2008-05-14 12:09)

Bardzo dobre ciacho, ale nie  za brdzo smakują mi wafelki, które robią się niestety mięciutkie. Ale i tak polecam.

elaf

(2008-05-14 12:02)

Proszę wyłącz capslock podczas wpisywania, bo naprawdę przepis jest dużo mniej czytelny , niż napisany normalnie .
Czy tego kurczaka do sałatki dajemy na gorąco, czy też trzeba go wystudzić??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij