Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

pokrzywka

(2008-05-14 11:54)

hej ja robie podobnie kurczaka w cieście,ale ja ciasto robie z mleka maki i jajka, pyszne sa piersi w ciescie zsezamem ale szybko sie przypalaja(bynajmniej mi)

babiniec

(2008-05-14 11:53)

Bardzo dobre, lekkie ciacho, ja na spód dałam biszkopt z 4 jaj i ledwie się zmieściło w tortownicy 28 cm. Polecam!!!

ola mg

(2008-05-14 11:45)

Cieszę się, że smakuje. Ja też ostatnio zrobiłam i aż wstyd się przyznać, ale przez dwa dni prawie całą sama zjadłam :)

iwaa84

(2008-05-14 11:41)

powinno być pycha jak tylko pojawia sie trustawki odrazu zrobie mezusiowi na deser ;)

Martyna

(2008-05-14 11:16)

Sałatka jest pyszna. Gdy robiłam po raz pierwszy była troszkę za słona, więc za drugim razem zamiast kiszonych ogórków dodałam ogórek świeży - pychotka no i czosnek obowiązkowo

behemotka84

(2008-05-14 10:55)

genialne są Twoje przepisy od czasu kiedy maz przeszedł na diete kombinuje co zmiast bułek z miechem moge dac mu do pracy, tu mam wszytko czego mi potrzeba. Dziekuje pięknie.

mariateresa

(2008-05-14 10:27)

Masz rację  Olu mg, -  mimo że wybierałam najbardziej dojrzałe,  jeszcze nie ten aromat w całym domu.   Pozdrawiam !

marzenkaw77

(2008-05-14 10:19)

tężęjącą wymieszać

Tekla

(2008-05-14 09:49)

Czy  galaretkę wiśniową trzeba pokroić, czy też taką tężejącą wymieszać z ubitą śnieżką ?

Asia.gda

(2008-05-14 09:36)

Potrawka pyszna, ja prócz koncentratu dodałam 2 łyżki ketchupu-który nadal winny smak.

Fot. basia19, bezy
bezy
287k
1k
187
basia19
AgaJaga

(2008-05-14 09:16)

Bezy to jeden z ulubionych smakołyków mojego męża. Wcześniej byłam przekonana, że wyczarowanie bezów, kruchych i ciągnących w środku jest poza moim zasięgiem, ale spróbowałam Twojego przepisu, bo zachęciła mnie ilość pozytywnych komentarzy. Przepis jest super, bardzo dziękuję - a moje bezy wyszły pokazowo, mimo że był to mój bezowy debiut. Pozdrawiam :)) 

nianiaa

(2008-05-14 09:14)

http://www.primus.swiatuslug.pl/strona.php?19327.
Przeczytajcie sobie,ja dzieki temu zaczęłam pić ocet jabłkowy,bo mam wiecej informacji o nim .Pozdrawiam:)

inga_m

(2008-05-14 09:07)

jaki rozmiar tortownicy na ta porcje ?
pozdrawiam serdecznie.

ola mg

(2008-05-14 08:45)

Piękny tort, teraz tylko poczekam na świeże truskawki i na pewno zrobię :)

iwaa84

(2008-05-14 08:39)

ooo bedzie dziś na obiad :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij