hej ja robie podobnie kurczaka w cieście,ale ja ciasto robie z mleka maki i jajka, pyszne sa piersi w ciescie zsezamem ale szybko sie przypalaja(bynajmniej mi)
Bardzo dobre, lekkie ciacho, ja na spód dałam biszkopt z 4 jaj i ledwie się zmieściło w tortownicy 28 cm. Polecam!!!
Cieszę się, że smakuje. Ja też ostatnio zrobiłam i aż wstyd się przyznać, ale przez dwa dni prawie całą sama zjadłam :)
powinno być pycha jak tylko pojawia sie trustawki odrazu zrobie mezusiowi na deser ;)
Sałatka jest pyszna. Gdy robiłam po raz pierwszy była troszkę za słona, więc za drugim razem zamiast kiszonych ogórków dodałam ogórek świeży - pychotka no i czosnek obowiązkowo
genialne są Twoje przepisy od czasu kiedy maz przeszedł na diete kombinuje co zmiast bułek z miechem moge dac mu do pracy, tu mam wszytko czego mi potrzeba. Dziekuje pięknie.
Masz rację Olu mg, - mimo że wybierałam najbardziej dojrzałe, jeszcze nie ten aromat w całym domu. Pozdrawiam !
tężęjącą wymieszać
Czy galaretkę wiśniową trzeba pokroić, czy też taką tężejącą wymieszać z ubitą śnieżką ?
Potrawka pyszna, ja prócz koncentratu dodałam 2 łyżki ketchupu-który nadal winny smak.
Bezy to jeden z ulubionych smakołyków mojego męża. Wcześniej byłam przekonana, że wyczarowanie bezów, kruchych i ciągnących w środku jest poza moim zasięgiem, ale spróbowałam Twojego przepisu, bo zachęciła mnie ilość pozytywnych komentarzy. Przepis jest super, bardzo dziękuję - a moje bezy wyszły pokazowo, mimo że był to mój bezowy debiut. Pozdrawiam :))
http://www.primus.swiatuslug.pl/strona.php?19327.
Przeczytajcie sobie,ja dzieki temu zaczęłam pić ocet jabłkowy,bo mam wiecej informacji o nim .Pozdrawiam:)
jaki rozmiar tortownicy na ta porcje ?
pozdrawiam serdecznie.
Piękny tort, teraz tylko poczekam na świeże truskawki i na pewno zrobię :)
ooo bedzie dziś na obiad :)