Wlasnie w ogrodku mam kilka lodyzek rabarbaru.Jutro zaraz z rana upieke mafinki.Przepis wyglada interesujaco.
I dziś znowu zrobiłam tort komunijny tym razem książkę może komus sie przyda pomyslł.Jeszcze raz dziękję za przepis i pozdrawiam!
kuleczki są fenomenalne! Cała rodzina sie nimi zachwyca, a tata, który nie przepada za czymkolwiek co słodkie prosił zebym jeszcze raz je zrobiła :) gorąco polecam i dziekuję za przepis!
Mam nadzieję, że mnie również wyjdzie taki wspaniały jak Wam. Wybrałam do na komunię syna i chciałabym żeby mi pięknie wyszedł. Nie będę piekła w kąpieli wodnej. Wrażeniami podzielę się za tydzień. Trzymajcie za mnie kciuki.
nie trzeba mielić maku :)
Bardzo sie cieszę,że skorzystałaś z mojego przepisu.Pozdrawiam
Siup do ulubionych...........w najbliższym czasie zrobie.Rabarbar w ogródku rośnie
lu np takie produkuje, nazywaja sie digestive i są z pełnoziarnistej mąki, lekko słonawe
Pulpeciki są pyszne. Smakowały nam bardzo i przepis jest juz w ulubionych. Dziękuje i pozdrawiam!
Zupka naprawdę pyszniutka.Polecem ją wszystkim.
