Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mary50

(2008-05-10 21:13)

Wlasnie w ogrodku mam kilka lodyzek rabarbaru.Jutro zaraz z rana upieke mafinki.Przepis wyglada interesujaco.

boro92

(2008-05-10 21:03)

I dziś znowu zrobiłam tort komunijny tym razem książkę może komus sie przyda pomyslł.Jeszcze raz dziękję za przepis i pozdrawiam!

tynam

(2008-05-10 20:35)

kuleczki są fenomenalne! Cała rodzina sie nimi zachwyca, a tata, który nie przepada za czymkolwiek co słodkie prosił zebym jeszcze raz je zrobiła :) gorąco polecam i dziekuję za przepis!

mysha2006

(2008-05-10 20:20)

Mam nadzieję, że mnie również wyjdzie taki wspaniały jak Wam. Wybrałam do na komunię syna i chciałabym żeby mi pięknie wyszedł. Nie będę piekła w kąpieli wodnej. Wrażeniami podzielę się za tydzień. Trzymajcie za mnie kciuki.

Hechler Elisabeth

(2008-05-10 20:06)

alidab, dzisiaj zrobilam go jeszcze raz, tym razem z rodzynkami. Wyszedl wspanialy. Jeszcze nie probowalam, ale moj luby nie wytrzymal i musial jesc nawet nie dal mu dobrze wystygnac. Jeszcze raz dziekuje za wspanialy przepis. 

Jak dlugo piec twoj sernik bez podlogi? Czy tez wykladasz forme papierem do pieczenia?

uleczka58

(2008-05-10 19:49)

ciasto super ale do jabłek dodałam 3/4 szklanki krojonych orzechów i 1/2 łyżeczki cynamonu.

shiraja

(2008-05-10 19:47)

nie trzeba mielić maku :)

niebieska-różyczka

(2008-05-10 19:14)

Bardzo sie cieszę,że skorzystałaś z mojego przepisu.Pozdrawiam

alicja37

(2008-05-10 19:12)

Siup do ulubionych...........w najbliższym czasie zrobie.Rabarbar w ogródku rośnie

foka_bazooka

(2008-05-10 18:38)

lu np takie produkuje, nazywaja sie digestive i są z pełnoziarnistej mąki, lekko słonawe

beata1

(2008-05-10 18:21)

Wielkie dzięki nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego.

reniapos

(2008-05-10 18:11)

Normalnie nie mam słów by opisać to jak nam smakują. Nigdy jeszcze nie robiłam z taką masą wafelków bo nie miałam przepisu. Masa kajmakowa już mi się znudziła, a ta jest bardzo łatwa i szybko się ją robi, a smak przecudny, kolor jak z bajki.Trafiłam na przepis przypadkowo i zawsze już będe z niego robić bo wafelki są rewelacyjne. Dziękuje zosiu-k za wspaniały przepis !!!!!!!!!
Pozdrawiam !

reniapos

(2008-05-10 18:02)

Pulpeciki  są pyszne. Smakowały nam bardzo i przepis jest juz w ulubionych. Dziękuje i pozdrawiam!

slimm

(2008-05-10 17:58)

to polewaj co 10 minut.

Danio01

(2008-05-10 17:33)

Zupka naprawdę pyszniutka.Polecem ją wszystkim.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij