Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Przepis
Banał Rybny
22.5k
303
17
mousik
mousik

(2008-05-10 14:33)

ilośc śmietany jest zależna od upodobań. Ja wlałem 350 ml.
Temp około 170 st C. Rybka się nie przypali bo puści wodę i zrobi sie wywar.

Wszystkiego dobrego. :)

bytomianka

(2008-05-10 13:51)

Ha, mam zamrożone białka i nie wiedziałam co z nimi zrobić. Kiedyś miałam przepis na kokosanki ale mi zaginął,Znalazłam ten przepis i  go wykorzystam na pewno.

bytomianka

(2008-05-10 13:39)

Sernik piekłam już parę razy, Wczoraj piekłam znowu na komunię wnuka, Jest rewelacyjny. Pychaa.

bytomianka

(2008-05-10 13:25)

Pieczarki zrobiłam. Muszę powiedzieć, że są pyszne.Wspaniałe. Dzięki za przepis,

rolnik

(2008-05-10 13:17)

Pieke takie placki na patelni na tłuszczu, lub na blasze-płycie kuchni weglowej,takie mi bardziej smakuja.

aniaw116

(2008-05-10 12:58)

witam:)dziś znów mam ciasto w piekarniku:) ja kruszonke robię z 1 szkl.mąki, troszke mniej niż pół margaryny, połowy szkl. cukru. cukier wanil. i pół łyżeczki proszku do pieczenia.wszystko mieszam, daję ją na ciasto po ok 20 min. pieczenia, żeby sie nie spaliła.a do ciasta dodaje orzechy jeszcze:)mm już nie moge sie doczekać dzisiejszego ciasta:) acha, a mój Mężczyzna był zachwycony ciastem:)

renataz36

(2008-05-10 12:25)

No i gotowe, co prawda składniki ciasta nie na moją dużą blachę bo ciasto wyszło dość cienkie, no ale nie dla gości więc liczy się smak i zapach wygląd nieco mniej . Polecam, ciacho pyszne i proste. śliwki dałam mrożone, na to cukier i słodka kruszonka mniam

krystyna 1

(2008-05-10 12:10)

Witam, czy jak się nie posiada foremek można upiec w foremce babkowej, dzięki za odp

viva

(2008-05-10 12:07)

właśnie robie te cebulki!!!!
później wkleję zdjęcia ;-)

marzenka 32

(2008-05-10 12:02)

jakie ''CAłOM" , jakie ''KAKAłA"? L U D Z I E!!!

kasiuulkaa20

(2008-05-10 11:57)

właśnie wstawiłam je do duszenia:) tyle że ja robie bez papryki bo jakoś za nią nie przepadam,dodałam natomiast cebule jedną.i moja porcja bedzie troszke mniejsze bo z jednej polędwiczki:)

zobaczymy co z tego wyjdzie:))

Ollcia

(2008-05-10 11:44)

Kiedyś robiłam ciasto z podobnego przepisu, ale go zgubiłam :( był pyszny :) Mam tylko pytanie - na jaką dużą blaszkę to przepis?

pulsilla

(2008-05-10 11:35)

tak powinna wystarczyć:)

monika28

(2008-05-10 11:25)

pyszne  mój brat teraz go piecze co tydzień bo tak mu smakuje a w dodatku jest bardzo prosty :) pozdrawiam:)

renataz36

(2008-05-10 11:05)

Skusiłam się na to ciasto bo dostałam mrożone śliwki od znajomej, sam widok waszych zdjęć powoduje u mnie ślinotok  Robiłam bardzo szybko i ochoczo i... zapomniałam dodać cukru do ciasta. Zorientowałam się już kiedy ułożyłam śliwki, więc posypałam owoce cukrem i dałam go też nieco więcej do kruszonki. Ciasto w piekarniku, zobaczymy jak wyjdzie, mam nadzieje, że będzie smaczne mino mojej nieuwagi w czytaniu przepisu

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij