ilośc śmietany jest zależna od upodobań. Ja wlałem 350 ml.
Temp około 170 st C. Rybka się nie przypali bo puści wodę i zrobi sie wywar.
Wszystkiego dobrego. :)
Ha, mam zamrożone białka i nie wiedziałam co z nimi zrobić. Kiedyś miałam przepis na kokosanki ale mi zaginął,Znalazłam ten przepis i go wykorzystam na pewno.
Sernik piekłam już parę razy, Wczoraj piekłam znowu na komunię wnuka, Jest rewelacyjny. Pychaa.
Pieczarki zrobiłam. Muszę powiedzieć, że są pyszne.Wspaniałe. Dzięki za przepis,
Pieke takie placki na patelni na tłuszczu, lub na blasze-płycie kuchni weglowej,takie mi bardziej smakuja.
witam:)dziś znów mam ciasto w piekarniku:) ja kruszonke robię z 1 szkl.mąki, troszke mniej niż pół margaryny, połowy szkl. cukru. cukier wanil. i pół łyżeczki proszku do pieczenia.wszystko mieszam, daję ją na ciasto po ok 20 min. pieczenia, żeby sie nie spaliła.a do ciasta dodaje orzechy jeszcze:)mm już nie moge sie doczekać dzisiejszego ciasta:) acha, a mój Mężczyzna był zachwycony ciastem:)
No i gotowe, co prawda składniki ciasta nie na moją dużą blachę bo ciasto wyszło dość cienkie, no ale nie dla gości więc liczy się smak i zapach wygląd nieco mniej
. Polecam, ciacho pyszne i proste. śliwki dałam mrożone, na to cukier i słodka kruszonka mniam
Witam, czy jak się nie posiada foremek można upiec w foremce babkowej, dzięki za odp
właśnie robie te cebulki!!!!
później wkleję zdjęcia ;-)
jakie ''CAłOM" , jakie ''KAKAłA"? L U D Z I E!!!
właśnie wstawiłam je do duszenia:) tyle że ja robie bez papryki bo jakoś za nią nie przepadam,dodałam natomiast cebule jedną.i moja porcja bedzie troszke mniejsze bo z jednej polędwiczki:)
zobaczymy co z tego wyjdzie:))
Kiedyś robiłam ciasto z podobnego przepisu, ale go zgubiłam :( był pyszny :) Mam tylko pytanie - na jaką dużą blaszkę to przepis?
tak powinna wystarczyć:)
pyszne
mój brat teraz go piecze co tydzień bo tak mu smakuje a w dodatku jest bardzo prosty :) pozdrawiam:)
Skusiłam się na to ciasto bo dostałam mrożone śliwki od znajomej, sam widok waszych zdjęć powoduje u mnie ślinotok
Robiłam bardzo szybko i ochoczo i... zapomniałam dodać cukru do ciasta. Zorientowałam się już kiedy ułożyłam śliwki, więc posypałam owoce cukrem i dałam go też nieco więcej do kruszonki. Ciasto w piekarniku, zobaczymy jak wyjdzie, mam nadzieje, że będzie smaczne mino mojej nieuwagi w czytaniu przepisu