Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

boro92

(2008-05-09 22:44)

Dziekuję bozena 8618 że odpowiedziałaś za mnie a tu jest link do tego ciasta z truskawkową masą  http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis32095.html
pozdrawiam!

BARBÓRKA

(2008-05-09 22:42)

a jakie to są herbatniki?

BARBÓRKA

(2008-05-09 22:41)

ale teraz w sklepach są gotowe mleka gotowane różne smaki.... są rewelacyjne!!!!

boro92

(2008-05-09 22:38)

Przepraszam że nie odpowiedziałam ale  siadł mi monitor, ciasto z lewej to <<dziadek migdałowy>> http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis32119.html
a z prawej to sernik http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis32118.html
pozdrawiam!

shiraja

(2008-05-09 22:33)

a ja się nieskromnie pochwalę, że moja teściówka ma jeszcze taką kuchnię i czasami piecze
takie placki. Zapach w domu nieziemski. Ja zajadam się tym bez rzadnych dodatków. najlepsze są właśnie ciepłe

boro92

(2008-05-09 22:32)

pod taką nazwą jest w książce, a nazwa chyba bardziej z tego że jest bardzo kruchym ciastkiem jak"dziadek" :)

Fot. handzik, Adwokatka
Adwokatka
60.4k
441
23
handzik
BARBÓRKA

(2008-05-09 22:14)

też mi się bardzo spodobało
na niedziele jak znalazł.Spróbujemy!!!!!!!

krycha99

(2008-05-09 22:06)

dzięki, myślę,że będzie ci smakować. Pozdrawiam i życzę smacznego. Jak wypróbujesz to się odezwij.

Fot. Ania112, Rusałka
Rusałka
44.1k
568
40
Ania112
figencja

(2008-05-09 21:59)

Nie ma zdjęcia - zniknęło.Można prosić o powtórkę?

bena

(2008-05-09 21:49)

Zrobiłam wieczorem placki,a dziś rano przełożyłam,,,i co? Już nie ma.Superek ciacho.

figencja

(2008-05-09 21:48)

Intrygująco - kusząca interpretacja.Do ulubionych.Pozdrowionka.

figencja

(2008-05-09 21:41)

Ty mówisz w Czechach,a mnie skojarzyła się z prawdziwą węgierską zupą gulaszową (gdyby dodać do niej jeszcze kminek,kluseczki
i ........już nie będę mącić w przepisie,bo i tak jest wystarczająco smaczny).Pozdrowionka..To zamiast Szwejka.

Aleksandra1973

(2008-05-09 21:27)

Makowki maja byc slodkie,taki ich urok.Ja mam jeszcze inny przepis Inki21 i w tamtym przepisie mam na 700g maku -500g cukru,natomiast moja mama robi makowki rowniez,ale proporcje jej sa od lat na oko,ale makowki rowniez w jej wersji sa slodkieA komu taka ilosc?Jak ktos lubi makowki to czemu ma sobie nie zrobic w 2lub nawet 3 miskach.Moja mama zawsze robila tez wieksza ilosc ,bo u nas lubili makowki.

sunny

(2008-05-09 21:12)

Może odpowiem za autorkę, bo widzę że odpowiedź pilna ;). A więc Śnieżek nie da się zastąpić Śmietan-fixami... bo te służą do tego, aby śmietana była sztywna i nie podchodziła wodą, a Śnieżka to "bita śmietana" w proszku, a więc jak na mnie to nie to samo. Chyba się nie mylę...

ulak

(2008-05-09 20:48)

Tak kisiel bez cukru dałam,bo uciera się margarynę ze szklanką cukru no i można polukrować. Miałam taki gotowy różowy lukier, fajnie wygląda i smakuje.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij