Dziekuję bozena 8618 że odpowiedziałaś za mnie a tu jest link do tego ciasta z truskawkową masą http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis32095.html
pozdrawiam!
a jakie to są herbatniki?
ale teraz w sklepach są gotowe mleka gotowane różne smaki.... są rewelacyjne!!!!
Przepraszam że nie odpowiedziałam ale siadł mi monitor, ciasto z lewej to <<dziadek migdałowy>> http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis32119.html
a z prawej to sernik http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis32118.html
pozdrawiam!
a ja się nieskromnie pochwalę, że moja teściówka ma jeszcze taką kuchnię i czasami piecze
takie placki. Zapach w domu nieziemski. Ja zajadam się tym bez rzadnych dodatków. najlepsze są właśnie ciepłe
pod taką nazwą jest w książce, a nazwa chyba bardziej z tego że jest bardzo kruchym ciastkiem jak"dziadek" :)
też mi się bardzo spodobało
na niedziele jak znalazł.Spróbujemy!!!!!!!
dzięki, myślę,że będzie ci smakować. Pozdrawiam i życzę smacznego. Jak wypróbujesz to się odezwij.
Nie ma zdjęcia - zniknęło.Można prosić o powtórkę?
Zrobiłam wieczorem placki,a dziś rano przełożyłam,,,i co? Już nie ma.Superek ciacho.
Intrygująco - kusząca interpretacja.Do ulubionych.Pozdrowionka.
Ty mówisz w Czechach,a mnie skojarzyła się z prawdziwą węgierską zupą gulaszową (gdyby dodać do niej jeszcze kminek,kluseczki
i ........już nie będę mącić w przepisie,bo i tak jest wystarczająco smaczny).Pozdrowionka.
.To zamiast Szwejka.
Makowki maja byc slodkie,taki ich urok.Ja mam jeszcze inny przepis Inki21 i w tamtym przepisie mam na 700g maku -500g cukru,natomiast moja mama robi makowki rowniez,ale proporcje jej sa od lat na oko,ale makowki rowniez w jej wersji sa slodkieA komu taka ilosc?Jak ktos lubi makowki to czemu ma sobie nie zrobic w 2lub nawet 3 miskach.Moja mama zawsze robila tez wieksza ilosc ,bo u nas lubili makowki.
Może odpowiem za autorkę, bo widzę że odpowiedź pilna ;). A więc Śnieżek nie da się zastąpić Śmietan-fixami... bo te służą do tego, aby śmietana była sztywna i nie podchodziła wodą, a Śnieżka to "bita śmietana" w proszku, a więc jak na mnie to nie to samo. Chyba się nie mylę...
Tak kisiel bez cukru dałam,bo uciera się margarynę ze szklanką cukru no i można polukrować. Miałam taki gotowy różowy lukier, fajnie wygląda i smakuje.