nie da sie lubiec czegos co nam nie smakuje:) a tym bardziej dogodzic wszystkim, pozdrawiam
przepyszny kurczaczek:) rewelacyjny:) łatwo się go robi i szybko znika z talerza;) zrobiłam na obiad mojemu mężowi i był zachwycony :)
A dziękuję. :)
Może podejrzanie wygląda, ale zawsze wychodzi i rewelacyjnie smakuje. ;)
Alez figencjo!! Warzywa powinno sie blanszowac, miedzy innymi przed zamrozeniem.... :) Cukinia jest delikatna ale w tej postaci przyrzadzona na 100% nie rozleci sie..no chyba ze, bedziesz ja piekla w piekarniku 5 godzin ;) Nie jestem autorka przepisu, ale bardzo chetnie jadam i gotuje potrawy z tego warzywa.. i dlatego wrzucam tu swoje 3 grosze :) Pozdrawiam :)
dlaczego nie przelewac makaronu woda-nie bedzie posklejany?czy danie nadaje sie do odgrzewania czy bedzie za suche?
A migdały jak najbardziej !!! Sama kiedyś tak spróbuję !!! :o)
Blaszka 25x36 Pozdrawiam
0,5 L Śmietany kremówki
Witam Wszystkich kuchciaków
- własnie kończę moje racusie .Skusiłam się na ten przepis dzięki waszym dobrym wypowiedziom.Moje racuszki wyszły poprostu
zajefajnie
.Nic ująć nic dodać.Pulchniutkie- wyglądają jak napompowane i w smaku cudo i mięciutkie.Ciasto rzeczywiście w misce rosło jak na drożdżach
.Ja ciasto wyrabiałam ręką i na pół kilo mąki.Konsystencja tego ciasta wyglądała jak na kluski ciepane.Dałam również 2 łyżki rumu i starłam jedno jabłko.Dzięki alkoholowi racuszki nie wpijały oleju.Praktycznie co nalałam to tyle zostało na patelni (no może odrobine mniej).Wydaje mi się, że nie skończy się na pierwszym razie, bo za niedługo karzą mi znów robić
.Namawiam wszystkich z korzystania tego przepisiku , bo naprawdę warto .Pozdrowionka
Znalazłam jeszcze parówki i oliwki więc też dałam xD [chociaż oliwki wogóle się nie komponowały z resztą! ;)] Sycąca, pyszna, prosta, tania... Co chcieć więcej? ;))) Polecam :D
Witam!Zamierzam zrobic tę sałatkę jako przystawkę na niedzielny rodzinny obiad.Mam nadzieję,że się uda.Już z samego przepisu wynika,że jest smaczna.
potwierdzam również, zapiekanka jest bardzo dobra i mojej rodzinie smakowała:)