Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mama Emilki

(2008-05-08 16:57)

nie da sie lubiec czegos co nam nie smakuje:)  a tym bardziej dogodzic wszystkim, pozdrawiam

ewelina-labuda

(2008-05-08 16:54)

przepyszny kurczaczek:) rewelacyjny:) łatwo się go robi i szybko znika z talerza;) zrobiłam na obiad mojemu mężowi i był zachwycony :)

kiewa

(2008-05-08 16:34)

Rybka trafila nie tylko w moj staly repertuar ale takze moich kilkoro znajomych.
Nie pogardzili nia Anglicy ani Dunczycy.
Jest serwowana przy kazdej nadarzajacej sie okazji i nigdy nie zawiodla.
Jeszce raz wyrazy uznania.

kasztelan

(2008-05-08 16:33)

Takie standardowe.

Prostokątne.

kasztelan

(2008-05-08 16:31)

A dziękuję. :)
Może podejrzanie wygląda, ale zawsze wychodzi i rewelacyjnie smakuje. ;)

cyprysola

(2008-05-08 16:25)

  a tak moje racuchy wyglądały

Glumanda

(2008-05-08 16:20)

Alez figencjo!! Warzywa powinno sie blanszowac, miedzy innymi przed zamrozeniem.... :) Cukinia jest delikatna ale w tej postaci przyrzadzona na 100% nie rozleci sie..no chyba ze, bedziesz ja piekla w piekarniku 5 godzin ;) Nie jestem autorka przepisu, ale bardzo chetnie jadam i gotuje potrawy z tego warzywa.. i dlatego wrzucam tu swoje 3 grosze :) Pozdrawiam :)

kaszu

(2008-05-08 16:08)

dlaczego nie przelewac makaronu woda-nie bedzie posklejany?czy danie nadaje sie do odgrzewania czy bedzie za suche?

malibu

(2008-05-08 16:06)

A migdały jak najbardziej !!! Sama kiedyś tak spróbuję !!! :o)

malibu

(2008-05-08 16:03)

Blaszka 25x36  Pozdrawiam

Wojciech Ścieszka

(2008-05-08 16:03)

0,5 L Śmietany kremówki

cyprysola

(2008-05-08 16:02)

Witam Wszystkich kuchciaków - własnie kończę moje racusie .Skusiłam się na ten przepis dzięki waszym dobrym wypowiedziom.Moje racuszki wyszły poprostu  zajefajnie .Nic ująć nic dodać.Pulchniutkie- wyglądają jak napompowane i w smaku cudo i mięciutkie.Ciasto rzeczywiście w misce rosło jak na drożdżach  .Ja ciasto wyrabiałam ręką i na pół kilo mąki.Konsystencja tego ciasta wyglądała jak na kluski ciepane.Dałam również 2 łyżki rumu i starłam jedno jabłko.Dzięki alkoholowi racuszki nie wpijały oleju.Praktycznie co nalałam to tyle zostało na patelni (no może odrobine mniej).Wydaje mi się, że nie skończy się na pierwszym razie, bo za niedługo karzą mi znów robić .Namawiam wszystkich z korzystania  tego przepisiku , bo naprawdę warto .Pozdrowionka

Kayetanka

(2008-05-08 15:56)

Znalazłam jeszcze parówki i oliwki więc też dałam xD [chociaż oliwki wogóle się nie komponowały z resztą! ;)] Sycąca, pyszna, prosta, tania... Co chcieć więcej? ;))) Polecam :D

margro61

(2008-05-08 15:48)

Witam!Zamierzam zrobic tę sałatkę jako przystawkę na niedzielny rodzinny obiad.Mam nadzieję,że się uda.Już z samego przepisu wynika,że jest smaczna.

lucy2

(2008-05-08 15:43)

potwierdzam również, zapiekanka jest bardzo dobra i mojej rodzinie smakowała:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij