Chodzil za mna ten przepis juz od dawna az dzis wreszcie doczekal sie. I co tu duzo pisac pycha, pycha i jeszcze raz pycha, a przy tym dziecinnie proste.... Wielkie dzieki krysta za pomysl na pyszny obiadek.
Z calego serca dziekuje
Mam pytanko-czy nie trzeba przed pieczeniem zblanszować cukinii?Wiem,że to delikatne warzywko i szkoda byłoby,gdyby się rozpadło
podczas pieczenia - stąd moje pytanie.Pozdrawiam.
.
wiem ze to glupie pytanie ale ile wody uzywasz do rozpuszczenia kostki-normalnie 0.5 l?na ile porcji jest ta zupa?
moja znajoma Morawianka też przesmażała czonek na oliwie i zalewała bulionem. prosta, pyszna zdrowa zupka
a czy 25 minut piec biszkopt, to wystarczy????bo własnie robię przepisik?;-)
upiekłam wczoraj i na prawde bardzo dobre:) musze sie przyznac ze to bylo moje pierwsze ciasto w calosci wykonane samotnie i na szczescie wyszlo:) dziekuje za przepis i pozdrawiam
Ja użyłam polewy ,którą kiedyś kupiłam w Tesco.Jest to chyba ich produkt i to taki proszek który należy wsypać do zimnej wody,a nastepnie podgrzewać do wrzenia i następnie wylać na ciasto.Jest coś takiego jeszcze w żółtym kolorze.
Ja nie włączam termoobiegu,lecz pieke w tradycyjny sposób (góra - dół) ,ponieważ taki przepis dostałam od koleżanki i tak mi wychodzi.
Nutii bardzo dziekuję za odpowiedz! Można spróbować,jak sie ma niespodziewanych gości.Pozdrawiam
Bardzo ciekawie wygląda.
Nie wiem co można by mu zarzucić?!
Rzeczy najprostsze są najsmaczniejsze - a ta brzmi nieżle.Pozdrowionka.
.