Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kola

(2008-05-08 15:39)

Chodzil za mna ten przepis juz od dawna az dzis wreszcie doczekal sie. I co tu duzo pisac pycha, pycha i jeszcze raz pycha, a przy tym dziecinnie proste.... Wielkie dzieki krysta za pomysl na pyszny obiadek.

Hechler Elisabeth

(2008-05-08 15:07)

Kasiu, pisz dalej swoje bajki - prosze. Sa piekne. Kazdy znajdzie w nich cos dla siebie.

Hechler Elisabeth

(2008-05-08 15:01)

Z calego serca dziekuje

figencja

(2008-05-08 14:53)

Mam pytanko-czy nie trzeba przed pieczeniem zblanszować cukinii?Wiem,że to delikatne warzywko i szkoda byłoby,gdyby się rozpadło
podczas pieczenia - stąd moje pytanie.Pozdrawiam..

kaszu

(2008-05-08 14:52)

wiem ze to glupie pytanie ale ile wody uzywasz do rozpuszczenia kostki-normalnie 0.5 l?na ile porcji jest ta zupa?

foka_bazooka

(2008-05-08 14:50)

moja znajoma Morawianka też przesmażała czonek na oliwie i zalewała bulionem. prosta, pyszna zdrowa zupka

dagmaramaslag

(2008-05-08 14:42)

a czy 25 minut piec biszkopt, to wystarczy????bo własnie robię przepisik?;-)

lucusia89

(2008-05-08 14:40)

upiekłam wczoraj i na prawde bardzo dobre:) musze sie przyznac ze to bylo moje pierwsze ciasto w calosci wykonane samotnie i na szczescie wyszlo:) dziekuje za przepis i pozdrawiam

czekoladka145

(2008-05-08 14:11)

tak wygląda ta czerwona polewa- jeszcze w proszku.

czekoladka145

(2008-05-08 14:04)

   Ja użyłam polewy ,którą kiedyś kupiłam w  Tesco.Jest to chyba ich produkt i to taki proszek który należy wsypać do zimnej wody,a nastepnie podgrzewać  do wrzenia i następnie wylać na ciasto.Jest coś takiego jeszcze w żółtym kolorze.

kamila1234

(2008-05-08 14:01)

Ja nie włączam termoobiegu,lecz pieke w tradycyjny sposób (góra - dół) ,ponieważ taki przepis dostałam od koleżanki i tak mi wychodzi.

niebieska-różyczka

(2008-05-08 14:00)

Nutii bardzo dziekuję za odpowiedz! Można spróbować,jak sie ma niespodziewanych gości.Pozdrawiam

kamila1234

(2008-05-08 13:58)

Bardzo ciekawie wygląda.
Nie wiem co można by mu zarzucić?!

figencja

(2008-05-08 13:44)

Rzeczy najprostsze są najsmaczniejsze - a ta brzmi  nieżle.Pozdrowionka..

ilka76

(2008-05-08 13:44)

Wyszły przepyszne:))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij