wyglada pysznie.A że nadchodzi sezon truskawkowy wiec na pewno sie skusze!!
Ciekawy i prosty przepis ale troche niedokladny. Ile ma byc w koncu tego cukru? 1/2 szklanki do ciasta i 1 szklanka do piany? A....i jak długo i w jakiej temperaturze pieczesz ciasto? Prosila bym o szybka odpowiedz, poniewaz mam dzisiaj zamiar zrobic twojego plesniaka. Pozdrawiam
Niebieska-różyczko tak są kupne :D Kilo naprawdę?? czasami udaje mi się kupić naprawde dobre, nie suche i pyszne i wcale nie są to znane marki jak Dehli czy Dan Cake. Niestety nie pamiętam gdzie zoastały kupione
pozdrawiam !!
Pizza super. Robilem wg przepisu. Wyszły dwie, do tego zrobilem sos czosnkowy. Polecam
Właśnie czegoś takiego szukałam! [bo nie mam w domu nic innego oprócz ziemniaków, sera i cebuli, a do sklepu nie chce mi się iść ;)]
idę ja zrobić, napisze potem jak się udała xD
Bardzo ciekawy artykuł , tylko szkoda że nigdy nie wiemy w jakim stanie idzie do młyna. Jeżeli jest zawilgocona to i potrawy pod znakiem zapytania np. sos po ugotowaniu jak trochę postoi robi się rzadki.
Zastrzegam, ze nie wiem skad mam te informacje !!!!! Ot - gdzies znalazlem kiedys w sieci
Na pewno ugotuję na dobrej wołowince. To musi być jedzonko najwyższego sortu. Pozdrawiam.
Macie rację dziewczyny moja mama też to piekła dla nas ,ale nigdy się nie dopytywałam o przepis, świetnie że go podałaś napewno z niego skorzystam niech moi domownicy spróbują co się jadało.POZDRAWIAM !!!!!!!!
Dziękuję Saro. Ta zupka też bardzo nam smakuje a - " pełnia smaku " - nie napisałam dla reklamy, taka ona jest - z kalafiora " wydobyte " jest wszystko. Już dziś życzę smacznego, i pozdrawiam Cię serdecznie !!!
Ciasteczka są pyszne!Szybko się je robi, ale też szybko znikają z talerza
.Polecam!
sałatka zapowiada się smacznie. ląduje w ulubionych.
muszą być pyszne te pieczarki. Mój mąż uwielbia pieczarki pod każdą postacią,wiec spróbuje tego przepisu :)
puszkę mleka skondensowanego słodzonego gotujemy ze trzy godziny na wolnym ogniu. puszkę otwieramy dopiero jak przestygnie!!