Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

handzik

(2008-05-08 13:40)

wyglada pysznie.A że nadchodzi sezon truskawkowy wiec na pewno sie skusze!!

bbetty

(2008-05-08 13:17)

Ciekawy i prosty przepis ale troche niedokladny. Ile ma byc w koncu tego cukru? 1/2 szklanki do ciasta i 1 szklanka do piany? A....i jak długo i w jakiej temperaturze pieczesz ciasto? Prosila bym o szybka odpowiedz, poniewaz mam dzisiaj zamiar zrobic twojego plesniaka. Pozdrawiam

nutti

(2008-05-08 13:15)

Niebieska-różyczko tak są kupne :D Kilo naprawdę?? czasami udaje mi się kupić naprawde dobre, nie suche i pyszne i wcale nie są to znane marki jak Dehli czy Dan Cake. Niestety nie pamiętam gdzie zoastały kupione pozdrawiam !!

Fot. Wkn, Ciasto na pizzę
Ciasto na pizzę
1.1m
1.5k
234
Wkn
bartheq87

(2008-05-08 13:07)

Pizza super. Robilem wg przepisu. Wyszły dwie, do tego zrobilem sos czosnkowy. Polecam

Kayetanka

(2008-05-08 12:42)

Właśnie czegoś takiego szukałam! [bo nie mam w domu nic innego oprócz ziemniaków, sera i cebuli, a do sklepu nie chce mi się iść ;)]
idę ja zrobić, napisze potem jak się udała xD

Regina Florczak

(2008-05-08 12:30)

Bardzo ciekawy artykuł , tylko szkoda że nigdy nie wiemy w jakim stanie idzie do młyna. Jeżeli jest zawilgocona to i potrawy pod znakiem zapytania np. sos po ugotowaniu jak trochę postoi robi się rzadki.

marinik

(2008-05-08 12:07)

Zastrzegam, ze nie wiem skad mam te informacje !!!!!  Ot - gdzies znalazlem kiedys w sieci

Oponka

(2008-05-08 11:51)

Na pewno ugotuję na dobrej wołowince. To musi być jedzonko najwyższego sortu. Pozdrawiam.

domicella

(2008-05-08 11:47)

Macie rację dziewczyny moja mama też to piekła dla nas ,ale nigdy się nie dopytywałam o przepis, świetnie że go podałaś napewno z niego skorzystam niech moi domownicy spróbują co się jadało.POZDRAWIAM !!!!!!!!

mariateresa

(2008-05-08 11:44)

Dziękuję Saro.        Ta zupka też bardzo nam smakuje    a -  " pełnia smaku "  -  nie napisałam dla reklamy,  taka ona jest -  z kalafiora  " wydobyte "  jest wszystko.  Już dziś życzę smacznego,  i pozdrawiam Cię serdecznie !!! 

hanys

(2008-05-08 11:24)

Golonka radzę podgotować w domu. Dłuższe trzymanie kociołka na ognisku może rozgotować kapustę, a nie jest to wskazane. Daj znać jak wyszło. Pozdrawiam - Hanys

agacia

(2008-05-08 11:19)

Ciasteczka są pyszne!Szybko się je robi, ale też szybko znikają z talerza.Polecam!

Sara_R

(2008-05-08 11:02)

sałatka zapowiada się smacznie. ląduje w ulubionych.

Sara_R

(2008-05-08 11:01)

muszą być pyszne te pieczarki. Mój mąż uwielbia pieczarki pod każdą postacią,wiec spróbuje tego przepisu :)

foka_bazooka

(2008-05-08 11:00)

puszkę mleka skondensowanego słodzonego gotujemy ze trzy godziny na wolnym ogniu. puszkę otwieramy dopiero jak przestygnie!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij