Przepis super,musiałam robić,z podwójnej porcji bo z jednej dla moich domowników było mało.POZDRAWIAM!!!!!!!!!
Ja dodaje ocet malinowy, dla mnie jest on duzo lepszy do truskawek. Sprobuj zobaczysz sama. Cos wspanialego.!!!!!!!!!
No to jest oczywiste, to wiemy. Tylko co by zrobić żeby nie był suchy? Chyba nie ma na to rady. Szukajcie dalej a ja będę próbować serniczki z innych przepisów bo dla mnie sernik MUSI być wilgotny i to bardzo.
To mój tort komunijny góra i boki z masy cukrowej a ozdoby zrobiłam z pianki -jojo.Pozdrawiam serdecznie !
A moze ten biszkopt jest dlatego taki suchy bo pieczemy go az dwa razy!?
Tak surowy.
Dziękuję domicello za podpowiedź odnośnie wody i " miarki " - już zanotowałam. A co do kucharzenia - to tak jak wszyscy - jednym wychodzi mięsko - drugim lepiej ciacho . Cukiernik ze mnie........ taki sobie. Pozdrawiam Cię serdecznie !!!
Cieszę się ogromnie, że chłopiec najedzony i smakowało. Z drugiej strony przykro mi Basiu, że tylko czułaś zapach w kuchni. Jeśli dietka jest od lekarza, - to rozumiem. Ale jeśli to Twoja silna i nie przymuszona wola, - to szczerze zazdroszczę i najserdeczniej pozdrawiam !!!
Bardzo mi miło Glumando! że kluseczki smakowały,sosik super zrobiłaś.Jak zaczną się truskawki ,też będe robić często! babcia ma na działce truskaweczki .Pozdrawiam
Dziękuję drogie Dziewczyny serdecznie za pozytywne komentarze. Bardzo się cieszę że smakowało, no a Twoje ziemniaczki aloiram to mnie po prostu rozczuliły. Pozdrawiam Was cieplutko !!!
pomyslalam sobie teraz ze moj sernik wyglada jak przykryty PRLowskim "Eternitem":)
moi domownicy bardzo chetnie jedza moje kulinarne wyczyny:) Szczegolnie wtedy gdy ladnie wygladaja.:)
Witaj Marysiu! Cieszę się, że ciasto smakowało, następnym razem wypróbuję Twój pomysł z kremówką zamiast Śnieżek.Pozdrawiam.