Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

domicella

(2008-05-07 20:25)

Przepis super,musiałam robić,z podwójnej porcji bo z jednej dla moich domowników było mało.POZDRAWIAM!!!!!!!!!

Hechler Elisabeth

(2008-05-07 20:24)

Ja dodaje ocet malinowy, dla mnie jest on duzo lepszy do truskawek. Sprobuj zobaczysz sama. Cos wspanialego.!!!!!!!!!

mysha2006

(2008-05-07 20:20)

No to jest oczywiste, to wiemy. Tylko co by zrobić żeby nie był suchy? Chyba nie ma na to rady. Szukajcie dalej a ja będę próbować serniczki z innych przepisów bo dla mnie sernik MUSI być wilgotny i to bardzo.

boro92

(2008-05-07 20:12)

To mój tort komunijny góra i boki z masy cukrowej a ozdoby zrobiłam z pianki -jojo.Pozdrawiam serdecznie !

viola32

(2008-05-07 20:06)

A moze ten biszkopt jest dlatego taki suchy bo pieczemy go az dwa razy!?

Barbara

(2008-05-07 20:05)

Tak surowy.

mariateresa

(2008-05-07 20:02)

Dziękuję  domicello za podpowiedź odnośnie wody  i  " miarki "  -      już zanotowałam.    A co do kucharzenia -  to tak jak wszyscy -  jednym  wychodzi  mięsko  -  drugim  lepiej  ciacho  .     Cukiernik ze mnie........ taki  sobie.    Pozdrawiam Cię serdecznie !!!

mariateresa

(2008-05-07 19:42)

Cieszę się ogromnie,  że chłopiec najedzony  i smakowało.   Z drugiej strony  przykro mi Basiu,  że tylko czułaś zapach w kuchni.   Jeśli dietka jest od lekarza, -    to rozumiem.       Ale jeśli to Twoja silna  i nie przymuszona  wola, -  to szczerze zazdroszczę   i najserdeczniej   pozdrawiam  !!!

niebieska-różyczka

(2008-05-07 19:31)

Bardzo mi miło Glumando! że kluseczki smakowały,sosik super zrobiłaś.Jak zaczną się truskawki ,też będe robić często! babcia ma na działce truskaweczki .Pozdrawiam

mariateresa

(2008-05-07 19:30)

Dziękuję drogie Dziewczyny serdecznie  za pozytywne komentarze.      Bardzo się cieszę że smakowało,  no a Twoje ziemniaczki  aloiram  to mnie po prostu rozczuliły.   Pozdrawiam Was  cieplutko   !!!

eva67

(2008-05-07 19:28)

Dla mnie rewelacja.Co prawda zawsze robię z tych samych składników tylko odwrotnie.Mieskiem mielonym nadziewam polędwiczki.
Gratuluje pomysłu.Przepis godny polecenia innym.Pozdrawiam

skopolendra

(2008-05-07 19:05)

pomyslalam sobie teraz ze moj sernik wyglada jak przykryty PRLowskim "Eternitem":)

skopolendra

(2008-05-07 19:02)

moi domownicy bardzo chetnie jedza moje kulinarne wyczyny:) Szczegolnie wtedy gdy ladnie wygladaja.:)

StanislawaO57

(2008-05-07 18:58)

Witaj Marysiu! Cieszę się, że ciasto smakowało, następnym razem wypróbuję Twój pomysł z kremówką zamiast Śnieżek.Pozdrawiam.

aloiram

(2008-05-07 18:37)

Roladki - niebo w gębie. Robiłam dziś na obiad.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij