Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariaand

(2008-05-07 18:30)

WITAJ STASIU!!! Ciacho pyszne.Zamiast mleka i Śnieżek ubiłam kremówkę 30%.Pozdrawiam!!!

mariaand

(2008-05-07 18:09)

kurczak pycha, ta skórka super!!! Przepis poszedł dalej. Pozdrawiam!!!

bettsi

(2008-05-07 18:07)

Czy rabarbar ma być surowy?

lizbetka

(2008-05-07 17:50)

Na pewno zrobię w najbliższym czasie :-)

reniapos

(2008-05-07 17:49)

Mam ochote na to ciasto bo widziałam już takie kiedys w sklepie i ślinka mi ciekła na sam jego widok. Mniaaam..........
Niewiem tylko ile ma byc tej śmietany, bo nie napisałeś Wojtku w przepisie. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam!

foka_bazooka

(2008-05-07 17:37)

jasne, dobrze jest skroić same różyczki i poddusic razem z cebulką przed dodaniem śmietany, albo pod koniec gotowania dodać do sosu lekko podgotowane

teklunia

(2008-05-07 17:15)

Bardzo dziękuję za wszystkie pochwały pod adresem kurczaczka :)

teklunia

(2008-05-07 17:13)

Goniu - niezmiernie mi miło :) A ziemniaczki są z tego przepisu: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis26549.html

lizbetka

(2008-05-07 17:11)

Czy oprócz oliwek, kaparów opcjonalnie moga byc np. brokuły, tudzież cos podobnego?

boro92

(2008-05-07 16:58)

dziękuję za supeeeer przepis!Zrobiłam jako tort komunijny w smaku nieebooo!Oto przekrój tortu

olcieek

(2008-05-07 16:48)

Potwierdzam - świetny pomysł który zamierzam kiedyś wykorzystać ! :>

olenka_chicago

(2008-05-07 16:41)

przepis chyba taki sam jak moja mama piecze, pychota uwilbiam ten torcik
 masz moze jakies fotki! POLECAM

Glumanda

(2008-05-07 16:35)

Droga niebieska-rozyczko! Kluseczki byly wspaniale... przez Ciebie nie beda mi juz pasowaly moje ulubione spodnie....  To jest takie dobre..ze trzeba sobie natrzaskac po lapach, zeby wiecej nie jesc!!! Zrobilam do nich sos truskawkowy. (Truskawki+cukier+smietana=zmiksowane=gotowe)  Gotowac juz potrafisz ... mozesz za maz wychodzic... Haha .. tak by Ci powiedzialy stare slazaczki!!!! :) pozdrawiam..oblizujac sie.. mniam mniam....

berethalia

(2008-05-07 16:34)

bardzo podobne jesli nie takie samo jak sie trochew zmodyfikuje jest ciasto satefanek

Kacia

(2008-05-07 16:33)

Ja tez taki sos robie ,najlepiej smakuje do grilla

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij