WITAJ STASIU!!! Ciacho pyszne.Zamiast mleka i Śnieżek ubiłam kremówkę 30%.Pozdrawiam!!!
kurczak pycha, ta skórka super!!! Przepis poszedł dalej. Pozdrawiam!!!
Czy rabarbar ma być surowy?
Na pewno zrobię w najbliższym czasie :-)
jasne, dobrze jest skroić same różyczki i poddusic razem z cebulką przed dodaniem śmietany, albo pod koniec gotowania dodać do sosu lekko podgotowane
Bardzo dziękuję za wszystkie pochwały pod adresem kurczaczka :)
Goniu - niezmiernie mi miło :) A ziemniaczki są z tego przepisu: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis26549.html
Czy oprócz oliwek, kaparów opcjonalnie moga byc np. brokuły, tudzież cos podobnego?
dziękuję za supeeeer przepis!Zrobiłam jako tort komunijny w smaku nieebooo!Oto przekrój tortu
Potwierdzam - świetny pomysł który zamierzam kiedyś wykorzystać ! :>
Droga niebieska-rozyczko! Kluseczki byly wspaniale... przez Ciebie nie beda mi juz pasowaly moje ulubione spodnie.... To jest takie dobre..ze trzeba sobie natrzaskac po lapach, zeby wiecej nie jesc!!! Zrobilam do nich sos truskawkowy. (Truskawki+cukier+smietana=zmiksowane=gotowe) Gotowac juz potrafisz ... mozesz za maz wychodzic... Haha .. tak by Ci powiedzialy stare slazaczki!!!! :) pozdrawiam..oblizujac sie.. mniam mniam....
bardzo podobne jesli nie takie samo jak sie trochew zmodyfikuje jest ciasto satefanek
Ja tez taki sos robie ,najlepiej smakuje do grilla