Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Wojciech Ścieszka

(2008-05-07 14:34)

ten jest z ciastem i jest pyszny ... a bez ciasta jeszcze nie robiłem ... polecam z ciastem

figencja

(2008-05-07 14:32)

Ja zastąpiłam pomidora ogórkiem - wydawał mi się bardziej pasujący do tego zestawu warzyw - i to był strzał w 10-kę.

łasica

(2008-05-07 14:14)

Ja nie mogę sobie wyobrazic tego połączenia smaków...ale to chyba dobry powód,żeby spróbować:-)Dam znać jak zdegustuję;-)

łasica

(2008-05-07 14:10)

Bardzo się cieszę,że mój przepis znalazł nowych amatorów i to z Lublina!!!;-)Serdecznie Pozdrawiam!:-)

Ptysia

(2008-05-07 14:05)

Wiesz co, ja ostatnio bez jaglanki robie a zamiast tego dodaję dwie łyzeczki kaszki kukurydzianej i jest jeszcze lepsza!!!No i z mleka zrezygnowalam bo jakos nam nie służy ostatnio, ale to juz pozostawiam do decyzji kazdego. A tak w ogole to chyba podam mój zmodyfikowany przepis, bo to danie u nas obowiązkowe kazdego dnia:))

natalia23

(2008-05-07 13:59)

poprostu PYCHA uwielbiam takie jedzonka

natalia23

(2008-05-07 13:53)

sałatka pychotkaaaaaa bardzo mi smakuje przepis znakomity

Alicja

(2008-05-07 13:40)

ciasto zniklo raz dwa bylo pyszne

figencja

(2008-05-07 13:36)

Wrzucam do ulubionych - zaleciał mnie zapach cudownych migdałów.Pozdrowionka.

figencja

(2008-05-07 13:32)

Sałatka wygląda przepieknie,ale nie odpowiada mi smakowo i nie wrzucam do ulubionych.Napewno znajdą się na nią inni amatorzy,którzy
akceptują te wszystkie smaki.Pozdrowionka.

figencja

(2008-05-07 13:27)

A co robimy ze szpinakiem - czy wcześniej jest jakoś "podprawiony" czy wkładamy do naczynia po prostu surowy - sprecyzuj proszę.
Nigdy wcześniej nie konsumowałam szpinaku,ale ta zapiekanka wygląda tak apetycznie,że napewno skuszę się na zrobienie jej
i zjedzenie.Pozdrowionka.

Izuś

(2008-05-07 13:20)

Właśnie spróbowaliśmy! Został mi krupnik z wczoraj i nie miałam pomysłu na drugie. No proste i pyszne! Jak ja lubię takie przepisy. Będą bywały- placuszki- częściej. Już poleciałam do sąsiadki, żeby też spróbowała. Dzięki- Iza

justi28

(2008-05-07 13:17)

właśnie zjadłam dwa talerze tej zupki-pyszna!!! jest to moja pierwsza szczawiowa i do tego taka smaczna, Wkn- w mojej kuchni królują Twoje przepisy na zupki

bena

(2008-05-07 11:59)

Zrobiłam dziś na obiad.Smakowo-pycha,wzrokowo-bardzo ciekawie.

domicella

(2008-05-07 11:54)

Tak dano39 kapusta jet surowa ,ale jeśli się obawiasz że może być za twarda możesz ją sparzyć w gorącej wodzie,ale takiej młodej nie trzeba czy tej srednio póżnej też nie.Tak że bez obawy.POZDRAWIAM!!!!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij