ten jest z ciastem i jest pyszny ... a bez ciasta jeszcze nie robiłem ... polecam z ciastem
Ja zastąpiłam pomidora ogórkiem - wydawał mi się bardziej pasujący do tego zestawu warzyw - i to był strzał w 10-kę.
Ja nie mogę sobie wyobrazic tego połączenia smaków...ale to chyba dobry powód,żeby spróbować:-)Dam znać jak zdegustuję;-)
Bardzo się cieszę,że mój przepis znalazł nowych amatorów i to z Lublina!!!;-)Serdecznie Pozdrawiam!:-)
poprostu PYCHA uwielbiam takie jedzonka
sałatka pychotkaaaaaa bardzo mi smakuje przepis znakomity
ciasto zniklo raz dwa bylo pyszne
Wrzucam do ulubionych - zaleciał mnie zapach cudownych migdałów.Pozdrowionka.
Sałatka wygląda przepieknie,ale nie odpowiada mi smakowo i nie wrzucam do ulubionych.Napewno znajdą się na nią inni amatorzy,którzy
akceptują te wszystkie smaki.Pozdrowionka.
A co robimy ze szpinakiem - czy wcześniej jest jakoś "podprawiony" czy wkładamy do naczynia po prostu surowy - sprecyzuj proszę.
Nigdy wcześniej nie konsumowałam szpinaku,ale ta zapiekanka wygląda tak apetycznie,że napewno skuszę się na zrobienie jej
i zjedzenie.Pozdrowionka.
Właśnie spróbowaliśmy! Został mi krupnik z wczoraj i nie miałam pomysłu na drugie. No proste i pyszne! Jak ja lubię takie przepisy. Będą bywały- placuszki- częściej. Już poleciałam do sąsiadki, żeby też spróbowała. Dzięki- Iza
Zrobiłam dziś na obiad.Smakowo-pycha,wzrokowo-bardzo ciekawie.
Tak dano39 kapusta jet surowa ,ale jeśli się obawiasz że może być za twarda możesz ją sparzyć w gorącej wodzie,ale takiej młodej nie trzeba czy tej srednio póżnej też nie.Tak że bez obawy.POZDRAWIAM!!!!!!