Ale można zrobić też z waniliowych, lub innych,przeciesz dosypuje się galaretkę brzoskwiniową.
Luciu 55! mama kupiła w Tesco.
Miło mi mysho 2006 że smakowały,a ikonką ubawiłaś mnie do łez.Pozdrawiam serdecznie
Czy można zastąpić czym innym rum?Nie mam w domu i zastanawiam się nad zamiennikiem.Pozdrawiam
Nie spotkałam budyni brzoskwiniowych! Podpowiedz gdzie je nabyłaś ? Pozdrawiam.
Torcik wygląda cudnie! Ląduje u mnie w ulubionych!
Sernik wygląda pysznie, muszę go wypróbować w przyszłości, teraz ląduje w ulubionych.
rozumiem, że kapusta ma być surowa nie kiszona? czy nie jest twarda po upieczeniu omletu?
Pyszności. Miałam ochotę na coś słodkiego i wsunęłam sama większą część tej porcji z cukrem, cynamonem i masełkiem podsmażonym z bułką tartą.
Przepis okey ale to napewno nie jest frnacuski tylko specjal Meksykanski/Hiszpanski!!!!!
Bardzo mi smakowało, chociaż według mnie jest trochę za słodkie. Na drugi raz dam mniej cukru.
Bardzo smaczne, a najlepiej mi się podobało jak się smażyły. One same się obracają w oleju! Może porcja trochę za mała, bo mój nastolatek wszystko zjadł sam na jedno posiedzenie. Przylazł do kuchni i spytał co tam robię, pokazałam mu pączusie i mówię spróbuj i...po chwili było po pączusiach. Powiedział, że dobre :)
Zupka superrowa. Ja zrobiłam z cebulką i ten serek to trochęgrubiej pokroiłam. Extra.
Faktycznie super ten chlebuś.
Glumando!!!
ale pychotka,zaraz po pasztecikach zrobimy.Pozdrawiam.