Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Sylwka_85

(2008-05-06 15:14)

Jak zwykle przepis Holly REWELACJA :)   pozdrawiam

mariateresa

(2008-05-06 15:09)

Widzę...widzę.....    no niestety, mogę tylko powspominać.....

Sylwka_85

(2008-05-06 15:08)

Już od dawna śledzę Twoje przepisy, są rewelacyjne :) A Cantucci ------> PYCHOTKA     PS:  ja zrobilam z orzechami włoskimi, bo właśnie takie miałam w domu.

niebieska-różyczka

(2008-05-06 14:49)

Olu mam pytanie?1 torebka proszku do pieczenia  duża? to ile ma być tego proszku?

a_gajek

(2008-05-06 14:42)

Ten pomysł na „rolki cynamonowe” jest super. Mąż uwielbia te bułeczki. Ja używam do posypania cukru trzcinowego i czasami dodaję jeszcze rodzynki, skórkę pomarańczową i czekoladę gorzką pokrojoną  w kosteczki. Robię większą ilość i po ostygnięciu pakuję do zamrażalnika w ten sposób codzienni jest świeżutka bułeczka do kawki - poezja smaku i aromatu :)

figencja

(2008-05-06 14:26)

Mariotereso!Przeczytaj dodatek do przepisu na kaszę.Pozdrawiam..

Ilonka

(2008-05-06 14:24)

Sernik bardzo smaczny. Do ciasta dodałam 2 żółtka, do sera 1 szklankę cukru i trochę aromatu migdałowego. Pycha. Dziękuję za przepis.

mariateresa

(2008-05-06 14:01)

Niech je dziecko  -  na zdrowie.....chociaż zbyt lekkostrawne to to nie jest.....  Pozdrawiam !

niebieska-różyczka

(2008-05-06 13:54)

Własnie zrobiłam majonez babci! i muszę Ci zwrócić honor mamuniu  ,babcia daje 2 żółtka gotowane i jedno surowe,jajko parzy wrzatkiem,15 sek.Resztę robi jak Ty.oto majonez mojej babci.

asiaks

(2008-05-06 13:25)

Starszej córce, ośmiolatce, to muszę prawie na siłę :-)  zabierać bo jadłaby i jadła.. :-))) 

figencja

(2008-05-06 12:57)

Wygląda bardzo delikatnie i ładnie.Cieszę się,że smakowało.Pozdrowionka.

skopolendra

(2008-05-06 12:54)

Bardzo dobry przepis.Gratuluje.Chcialam byc madrzejsza i do piany dodalam lyzke kisielu bo wtedy piana nie opada.Wyszlo cos innego niz lezki ale tez fajnie wyglada i doskonale smakuje.Jeszczeraz dziekuje za przepis

mariateresa

(2008-05-06 12:53)

 ...  i już jestem Figencjo.   Próba z Twoim przepisem wypadła pomyślnie.    1 filiżanka kaszy  wiejskiej  + 3 filiżanki wody + 1 łyżeczka masła.    Gotowałam w malm garnuszku ok. 10 min.,  następnie  owinęłam go w ręcznik  i koc.   Po około 3 godzinach  kasza była  jeszcze b. ciepła i  było jej prawie pełno.  Przesmażyłam kawałek wędzonego boczku -  i w to kaszę.  I wcale nie była to kleista papka, -  wręcz przeciwnie.   Bardzo, -  naprawdę bardzo mi to smakowało.      Pozdrawiam  serdecznie !!!

Fot. krysta, tort lalka
tort lalka
65.6k
287
72
krysta
Tekla

(2008-05-06 12:48)

Torty z laleczką są bardzo ładne. Też zamierzam upiec taki tort  tylko mam pytanie: jaką  laleczkę trzeba kupić małą czy większą?

mariateresa

(2008-05-06 12:42)

A ja myślę,  że nie powinno  być  -  "  wróciłam "  -    tylko  " wrzuciłam do ulubionych...... ".  Fajnie to wyszło Figencjo -  było dobrze.  Pozdrawiam Cię serdecznie !!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij