Jak zwykle przepis Holly REWELACJA :) pozdrawiam
Widzę...widzę..... no niestety, mogę tylko powspominać.....
Już od dawna śledzę Twoje przepisy, są rewelacyjne :) A Cantucci ------> PYCHOTKA PS: ja zrobilam z orzechami włoskimi, bo właśnie takie miałam w domu.
Olu mam pytanie?1 torebka proszku do pieczenia duża? to ile ma być tego proszku?
Ten pomysł na „rolki cynamonowe” jest super. Mąż uwielbia te bułeczki. Ja używam do posypania cukru trzcinowego i czasami dodaję jeszcze rodzynki, skórkę pomarańczową i czekoladę gorzką pokrojoną w kosteczki. Robię większą ilość i po ostygnięciu pakuję do zamrażalnika w ten sposób codzienni jest świeżutka bułeczka do kawki - poezja smaku i aromatu :)
Mariotereso!Przeczytaj dodatek do przepisu na kaszę.Pozdrawiam.
.
Sernik bardzo smaczny. Do ciasta dodałam 2 żółtka, do sera 1 szklankę cukru i trochę aromatu migdałowego. Pycha. Dziękuję za przepis.
Niech je dziecko - na zdrowie.....chociaż zbyt lekkostrawne to to nie jest..... Pozdrawiam !
Własnie zrobiłam majonez babci! i muszę Ci zwrócić honor mamuniu ,babcia daje 2 żółtka gotowane i jedno surowe,jajko parzy wrzatkiem,15 sek.Resztę robi jak Ty.oto majonez mojej babci.
Starszej córce, ośmiolatce, to muszę prawie na siłę :-) zabierać bo jadłaby i jadła.. :-)))
Wygląda bardzo delikatnie i ładnie.Cieszę się,że smakowało.Pozdrowionka.
Bardzo dobry przepis.Gratuluje.Chcialam byc madrzejsza i do piany dodalam lyzke kisielu bo wtedy piana nie opada.Wyszlo cos innego niz lezki ale tez fajnie wyglada i doskonale smakuje.Jeszczeraz dziekuje za przepis
... i już jestem Figencjo. Próba z Twoim przepisem wypadła pomyślnie. 1 filiżanka kaszy wiejskiej + 3 filiżanki wody + 1 łyżeczka masła. Gotowałam w malm garnuszku ok. 10 min., następnie owinęłam go w ręcznik i koc. Po około 3 godzinach kasza była jeszcze b. ciepła i było jej prawie pełno. Przesmażyłam kawałek wędzonego boczku - i w to kaszę. I wcale nie była to kleista papka, - wręcz przeciwnie. Bardzo, - naprawdę bardzo mi to smakowało. Pozdrawiam serdecznie !!!
Torty z laleczką są bardzo ładne. Też zamierzam upiec taki tort tylko mam pytanie: jaką laleczkę trzeba kupić małą czy większą?
A ja myślę, że nie powinno być - " wróciłam " - tylko " wrzuciłam do ulubionych...... ". Fajnie to wyszło Figencjo - było dobrze. Pozdrawiam Cię serdecznie !!!