Piękne są tego typu torty!!! ale... pierwszy raz widzę napoczęty.
Pozdrawiam.
Rzeczywiście - brakuje tylko "właścicielki.Byłaby zachwycona!Jest chyba równie smaczny co urzekający.Dodałam do ulubionych,chociaż
niechętnie zabieram się za rzeczy czasochłonne,ale kto wie...?
Droga Reginko,dobrze,że zamieściłas tu ten artykuł. Ja nigdy nie kupuję produktów firmy tesco, a do lidla prawie nie chodzę. Już dawno czytałam o tym, że wszystko dla marketów produkowane jest z odpadów, że normy przekraczane są nawet o 500 razy. Zauważcie.że nawet jak jest to produkt firmowy to jest dopisek ,,wyprodukowane dla lidl lub tesco '' pozdrawiam.
Zrobiłam na niedzielę, zniknął w "try mi ga". Bardzo pyszniutki, napewno zrobię go jeszcze nie raz. Ja biszkopt nasączyłam. Przepis polecam!
ja przekładam masą w zamkniętej tortownicy i zostawiam tak na noc, rano ściągam tortownice i dekoruje tort, tylko,że jeszcze nakładam na góre drugą tortownice bo ta jedna w której są placki jest za mała :) pozdrowionka i życze udanych wypieków:)
Ojej, ja tylko wyraziłam swoją opinię, być może bigosik jest pyszny- jak widać po składnikach, ale na zdjęciu jak dla mnie mało zachęcający, ale pewnie wina jest fotki.Przepraszam, jeżeli mój komentarz uraził autora przepisu.
przepiekne zdjecie
Wielkie dzieki Pokrzywka, sama przyjemność czytać takie słowa- i oczywiście polecam sałateczke
Jest bardzo pomocny dla chorych na cukrzyce. Ma tez swoje dobre strony. Jak myslicie?
zupka jest pyszna, syta, esencjonalna - prawdziwa rewelka :-)
torcik, nie wiem dlaczego Ci nie wyszedł, na maśle jeszcze nigdy nie próbowałam, a może miałaś nie wystudzoną masę i jak dodawałaś cukier to się topił? naprawdę nie wiem, mnie się jeszcze nie zdarzyło żeby mi się "rozjechał" marcepan.
Dorocik jasne że możesz wkleić linka, pozdrawiam.
Przepraszam, że rak późno dodaję opinię. Kopytka wyszły mniamniusie, pozdrawiam
:) Zachęcam do tego, o czym napisałam: "Usmażoną tortillę układamy na talerzu przykrytym ściereczką i przykrywamy folią aluminiową, zaginając delikatnie jej krawędzie. Postępujemy analogicznie z kolejnymi plackami - będą wtedy przyjemnie miękkie i pozostaną gorące."
Aha.. i ciasto musi "odleżeć" :) Tak jak pisałam.
Ciasto pyszne i cieszące oko,choć nie miałam aż tak dużo miejsca na galaretkę..............praktycznie wogóle nie miałam![]()
ale efekt niesamowity...Pozdrawiam i polecam(tylko nast.razem troszku ciaśniej zwinę rolady;p)