Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niebieska-różyczka

(2008-05-05 22:45)

Piękne są tego typu torty!!! ale... pierwszy raz widzę napoczęty.Pozdrawiam.

figencja

(2008-05-05 22:35)

Rzeczywiście - brakuje tylko "właścicielki.Byłaby zachwycona!Jest chyba równie smaczny co urzekający.Dodałam do ulubionych,chociaż
niechętnie zabieram się za rzeczy czasochłonne,ale kto wie...?

kawa3

(2008-05-05 22:22)

Droga Reginko,dobrze,że zamieściłas tu ten artykuł. Ja nigdy nie kupuję produktów  firmy tesco, a do lidla prawie nie chodzę. Już dawno czytałam o tym, że wszystko dla marketów produkowane jest z odpadów, że normy przekraczane są nawet o 500 razy. Zauważcie.że nawet jak jest to produkt firmowy to jest dopisek ,,wyprodukowane dla lidl  lub tesco ''  pozdrawiam.

Icha

(2008-05-05 22:12)

Zrobiłam na niedzielę, zniknął w "try mi ga". Bardzo pyszniutki, napewno zrobię go jeszcze nie raz. Ja biszkopt nasączyłam. Przepis polecam!

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
olciafasolcia

(2008-05-05 22:05)

ja przekładam masą w zamkniętej tortownicy i zostawiam tak na noc, rano ściągam tortownice i dekoruje tort, tylko,że jeszcze nakładam na góre drugą tortownice bo ta jedna w której są placki jest za mała :) pozdrowionka i życze udanych wypieków:)

Maria1978

(2008-05-05 22:00)

Ojej, ja tylko wyraziłam swoją opinię, być może bigosik jest pyszny- jak widać po składnikach, ale na zdjęciu jak dla mnie mało zachęcający, ale pewnie wina jest fotki.Przepraszam, jeżeli mój komentarz uraził autora przepisu.

skopolendra

(2008-05-05 21:56)

przepiekne zdjecie

mama Emilki

(2008-05-05 21:53)

Wielkie dzieki Pokrzywka, sama przyjemność czytać takie słowa- i oczywiście polecam sałateczke

Hechler Elisabeth

(2008-05-05 21:44)

Jest bardzo pomocny dla chorych na cukrzyce. Ma tez swoje dobre strony. Jak myslicie?

Przepis
Zupa gulaszowa
375k
655
38
Wkn
notting_hell

(2008-05-05 21:03)

zupka jest pyszna, syta, esencjonalna - prawdziwa rewelka :-)

basia19

(2008-05-05 21:01)

torcik, nie wiem dlaczego Ci nie wyszedł, na maśle jeszcze nigdy nie próbowałam, a może miałaś nie wystudzoną masę i jak dodawałaś cukier to się topił? naprawdę nie wiem, mnie się jeszcze nie zdarzyło żeby mi się "rozjechał" marcepan.
Dorocik jasne że możesz wkleić linka, pozdrawiam.

MartaK1986

(2008-05-05 20:51)

Przepraszam, że rak późno dodaję opinię. Kopytka wyszły mniamniusie, pozdrawiam

anay

(2008-05-05 20:50)

:)  Zachęcam do tego, o czym napisałam:  "Usmażoną tortillę układamy na talerzu przykrytym ściereczką i  przykrywamy folią aluminiową, zaginając delikatnie jej krawędzie.  Postępujemy analogicznie z kolejnymi plackami - będą wtedy przyjemnie miękkie i pozostaną gorące."
Aha.. i ciasto musi "odleżeć" :) Tak jak pisałam.

Fot. kaśka1, ogon pawia
ogon pawia
81.9k
716
57
kaśka1
myszka100

(2008-05-05 20:49)

Ciasto pyszne i cieszące oko,choć nie miałam aż tak dużo miejsca na galaretkę..............praktycznie wogóle nie miałam
ale efekt niesamowity...Pozdrawiam i polecam(tylko nast.razem troszku ciaśniej zwinę rolady;p)

Fot. Anek:D, Beatka
Beatka
87.2k
598
33
Anek:D
myszka100

(2008-05-05 20:45)

Zrobiłam ciasto i jestem pod wrażeniem wizualnym i smakowym....Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij