Dzięki za odpowiedź :) będę nastawiać zakwas w ciagu kilku najblizszych dni tak więc nie spóxniłaś się. Pozrawiam.
Jejjjj... ale bym to zjadła... Na pewno kiedyś zorbię i dam znac :)
Jema4
gumcia do tego przepisu daję mąkę pszenną,a piszę 1/2 szklanki bo tyle powinno być , ale są różne ziemniaki które zawierają więcej wody ,lub mniej wtedy trzeba wyczuc czy nie trzeba mąki dosypać więcej.Ale Ty sobie świetnie poradziłaś.POZDRAWIAM.
Dziekuje dziewczynki, caluski wlasnie robie!
Witam!
Zrobiłam szyneczkę!!!! Pycha!!!! Nie miałam soli peklowej i użyłam normalnej jodowanej. Wyszła bardzo dobra, choć faktycznie nie była czerwona w środku. Ale i tak się zajadaliśmy! Do rękawa razem z szynką włożyłam ząbki czosnku z marynaty, bo tak mi się ich żal zrobiło, że się zmarnują...
Jak poszukam tej właściwej soli, i zrobię jeszcze raz, to wtedy będę miała porównanie. Pozdrawiam!
Przepis na 4 osoby ale nie napisałaś ile dni te 4 osoby będą jeść tę zupkę. Właśnie jestem po degustacji małej porcji. Zupa bardzo dobra, sycąca i wystarczy na pare dni dla 2 osob:). Wyszło mi tego 4,8 l.bez dodawania kapusty. Polecam wszystkim!!!
Dorortko, nadaje się na obiadek, bo jest zwarty i fajnie się go kroi :) A jaki pyszny jest prosto z pieca - taki jeszcze cieplutki....MNIAMMMM!!!!
I wygląda i smakuje. Zrobiłam błąd piekąc z połowy składników. Obawiam się,że zanim domownicy wrócą, to niewiele z niego zostanie.
tereso młynarska żle przeczytałaś przepis ,w przepisie nie ma mowy o śmietanie tylko jest kwaśne mleko lub kefir ,więc spróbuj a napewno się uda.
POZDRAWIAM.
Ja dzisiaj znowu zrobiłam, przed chwilą wyjełam z piekarnika. Pyszności! Według mnie w wersji z mięsem jak najbardziej nadaje się na obiad (z samego boczku nie robiłam, więc nie wypowiem się). Ja osobiście wolę na zimno do pieczywa. I bardzo polecam jeszcze raz!
Dodalam do ulubionych .Ciasto wyglada super
Przepis jest świetny i szybki a nasz Marynik ma kudłate myśli
Bardzo mi miło Dorocik!że kluseczki smakowały,ja też sobie lekko posypuje cukrem.Pozdrowionka.