Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

arabis

(2008-05-05 16:30)

Dzięki za odpowiedź :) będę nastawiać zakwas w ciagu kilku najblizszych dni tak więc nie spóxniłaś się. Pozrawiam.

Marta_26

(2008-05-05 15:48)

Jejjjj... ale bym to zjadła... Na pewno kiedyś zorbię i dam znac :)

niebieska-różyczka

(2008-05-05 15:37)

Jema4

domicella

(2008-05-05 15:36)

gumcia do tego przepisu daję mąkę pszenną,a piszę 1/2 szklanki bo tyle powinno być , ale są różne ziemniaki które zawierają więcej wody ,lub mniej wtedy trzeba wyczuc czy nie trzeba mąki dosypać więcej.Ale Ty sobie świetnie poradziłaś.POZDRAWIAM.

Dorota zza plota

(2008-05-05 15:33)

Dziekuje dziewczynki, caluski wlasnie robie!

wojasia

(2008-05-05 15:13)

Witam!
Zrobiłam szyneczkę!!!! Pycha!!!! Nie miałam soli peklowej i użyłam normalnej jodowanej. Wyszła bardzo dobra, choć faktycznie nie była czerwona w środku. Ale i tak się zajadaliśmy! Do rękawa razem z szynką włożyłam ząbki czosnku z marynaty, bo tak mi się ich żal zrobiło, że się zmarnują...
 Jak poszukam tej właściwej soli, i zrobię jeszcze raz, to wtedy będę miała porównanie. Pozdrawiam!

Przepis
Zupa gulaszowa
375k
655
38
Wkn
vikunia

(2008-05-05 15:10)

Przepis na 4 osoby ale nie napisałaś ile dni te 4 osoby będą jeść tę zupkę. Właśnie jestem po degustacji małej porcji. Zupa bardzo dobra, sycąca i wystarczy na pare dni dla 2 osob:). Wyszło mi tego 4,8 l.bez dodawania kapusty. Polecam wszystkim!!!

cejna_1

(2008-05-05 15:03)

Ja robiłam z moimi maleństwami pyszne!!!!!

Patrycja0

(2008-05-05 15:01)

Dorortko, nadaje się na obiadek, bo jest zwarty i fajnie się go kroi :) A jaki pyszny jest prosto z pieca - taki jeszcze cieplutki....MNIAMMMM!!!!

jema4

(2008-05-05 14:58)

I wygląda i smakuje. Zrobiłam błąd piekąc z połowy składników. Obawiam się,że zanim domownicy wrócą, to niewiele z niego zostanie.

domicella

(2008-05-05 14:52)

tereso młynarska żle przeczytałaś przepis ,w przepisie nie ma mowy o śmietanie tylko jest kwaśne mleko lub kefir ,więc spróbuj a napewno się uda. POZDRAWIAM.

jema4

(2008-05-05 14:49)

Ja dzisiaj znowu zrobiłam, przed chwilą wyjełam z piekarnika. Pyszności!  Według mnie w wersji z mięsem jak najbardziej nadaje się na obiad (z samego boczku nie robiłam, więc nie wypowiem się). Ja osobiście wolę  na zimno do pieczywa. I bardzo polecam jeszcze raz!

Kacia

(2008-05-05 14:43)

Dodalam do ulubionych .Ciasto wyglada super

Regina Florczak

(2008-05-05 14:34)

Przepis jest świetny i szybki a nasz Marynik ma kudłate myśli

niebieska-różyczka

(2008-05-05 14:30)

Bardzo mi miło Dorocik!że kluseczki smakowały,ja też sobie lekko posypuje cukrem.Pozdrowionka.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij