Nadia.Dzieki za przepis .Serniczek puszysty .Troche mi opadl.Pieklam bez spodu bo nie lubie przy sernikach.Nie dawalam bakali bo synowa nie lubi/a pieklam na baby shower/.Bede korzystac czesciej z tego przepisu.Pozdrawiam.Maria
przepraszam a smietana ilu procentowa? 12%, 18%?
Dzisiaj byla degustacja tego ciasta.Jest bardzo dobre inne niz "normalne"ciast.Do ciasta dalam mnie cukru/sliwki jednak sa slodkie/.Masa jest wspaniala nie za slodka /spirytus robi jednak swoje/.Napewno jeszcze kiedys upieke.Staram sie aby na kazda impreze ktora organizuje nie powtarzalo sie menu.POLECAM.Maria
Dziękuję Figencjo! ale polecam bo sernik jest naprawdę dobry.Poozdrawiam
uwazam ze ta salatka jest rewelka!!!
, ja osobiscie nie wyobrazam sobie salatki bez ananasa, ale wiem ze sa takie osoby ktore go nie jadaja.
Dodałam do ulubionych z powodu wrażeń estetycznych - mam wrażenie,że patrzę na kostkę lodów waniliowych.Piękne.Pozdrowionka.
.
a ma znaczenie jakie czipsy sie daje?
nigdy nie jadłam sałatki z czipsami, naprawde Wam smakowała. chyba tez sobie zrobie bo az mnie ciekawi ten smak
hmmm. . . zobaczymy :) trzeba wyprubować
heh
Przyznam się,że do tej pory tylko słyszałam o szodonie - teraz skuszę się na zrobienie.Narazie do ulubionych.Pozdrawiam.
uwielbiam sos winegret do sałatki z serem feta, a wogóle to mogłabym go pic taki dobry. pozdrawiam
A ile mąki?
Dzięki za fotkE. U mnie znikło, zanim zdążyam sięgnąć po aparat
Dzieki! pozdrawiam serdecznie!