Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mary50

(2008-05-04 15:45)

Nadia.Dzieki za przepis .Serniczek puszysty .Troche mi opadl.Pieklam bez spodu bo nie lubie przy sernikach.Nie dawalam bakali bo synowa nie lubi/a pieklam na baby shower/.Bede korzystac czesciej z tego przepisu.Pozdrawiam.Maria

pokrzywka

(2008-05-04 15:43)

przepraszam a smietana ilu procentowa? 12%, 18%?

mary50

(2008-05-04 15:41)

Dzisiaj byla degustacja tego ciasta.Jest bardzo dobre inne niz "normalne"ciast.Do ciasta dalam mnie cukru/sliwki jednak sa slodkie/.Masa jest wspaniala nie za slodka /spirytus robi jednak swoje/.Napewno jeszcze kiedys upieke.Staram sie aby na kazda impreze ktora organizuje nie powtarzalo sie menu.POLECAM.Maria

niebieska-różyczka

(2008-05-04 15:31)

Dziękuję Figencjo! ale polecam bo sernik jest naprawdę dobry.Poozdrawiam

pokrzywka

(2008-05-04 15:28)

uwazam ze ta salatka jest rewelka!!!, ja osobiscie nie wyobrazam sobie salatki bez ananasa, ale wiem ze sa takie osoby ktore go nie jadaja.

figencja

(2008-05-04 15:24)

Dodałam do ulubionych z powodu wrażeń estetycznych - mam wrażenie,że patrzę na kostkę lodów waniliowych.Piękne.Pozdrowionka..

pokrzywka

(2008-05-04 15:22)

a ma znaczenie jakie czipsy sie daje?

pokrzywka

(2008-05-04 15:21)

nigdy nie jadłam sałatki z czipsami, naprawde Wam smakowała. chyba tez sobie zrobie bo az mnie ciekawi ten smak

kasia11

(2008-05-04 15:07)

hmmm. . .  zobaczymy :) trzeba wyprubować heh

figencja

(2008-05-04 15:02)

Przyznam się,że do tej pory tylko słyszałam o szodonie - teraz skuszę się na zrobienie.Narazie do ulubionych.Pozdrawiam.

pokrzywka

(2008-05-04 14:48)

uwielbiam sos winegret do sałatki z serem feta, a wogóle to mogłabym go pic taki dobry. pozdrawiam

bettsi

(2008-05-04 14:37)

A ile mąki?

annas.

(2008-05-04 14:37)

wlasnie dowiedzialam sie kilka podstawowoych terminow z zakresu dan meksykanskich.niestety zylam w pewnym zaklamaniu po zjedzeniu fajio w pewnej restauracji w USA, a mianowicie bylo to fajito z ... tunczykiem, a kelnerka po pytaniu co to jest konkretnie to fajito odparla ze to ciasto (tak naprawde tortilla), nie jadlam tego wczesniej wiec zawierzylam kelnerce ale jak zobaczylam danie stwierdzilam ze ciasto to tortilla (???).ryba-malutki kawalek,heheh taki jak podaja w Polsce-no i cebula z papryka podduszone osobno oczywiscie salsa i smietana . przy czym wszysko nie bylo zbyt dobrze przygotowane.w odroznieniu do Polski w USA jemy tak jak tadycyjnie- do reki.potwierdzam smak 1000 razy lepszy nie wyobrazam sobie jesc nozem i widelcem.

Yasminne

(2008-05-04 14:31)

Dzięki za fotkE. U mnie znikło, zanim zdążyam sięgnąć po aparat

Dorota zza plota

(2008-05-04 14:28)

Dzieki! pozdrawiam serdecznie!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij