Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

łOSOS

(2008-05-04 14:16)

fajne historyjki

beata1

(2008-05-04 14:08)

Tak wyglądał tort na chrzcinach mojej córeczki z ozdobami z masy cukrowej.

łOSOS

(2008-05-04 14:06)

słyszałam ze ta tilapia to jest praktycznie to samo co panga....niestety najpierw się najedlismy....bleeee!!nigdy więcej

jema4

(2008-05-04 14:01)

 Pyszne! Gorąco polecam!!!

pokrzywka

(2008-05-04 14:01)

a ja uwielbiam robic sałatke z serem feta i winogronem ciemnym, rzeczywiscie ser i majonez brzmi dziwnie ale moze o dobre

łOSOS

(2008-05-04 13:54)

bardzo ciekawy temat. Niemiałam pojęcia o tym...

niebieska-różyczka

(2008-05-04 13:52)

A oto twój sosik!

pokrzywka

(2008-05-04 13:52)

własnie przed chwila zrobiłam ta sałatke, jest rewelacyjna,chciałam podzielic sie nia z rodzinka ale chyba nie zdarze sie z nimi podzielic. polecam ja wszystkim. pokrzywka

Przepis
cielaczek
13.8k
12
4
olka
jolako0307

(2008-05-04 13:47)

Witam wlasnie wstawilam cielaczka do piekarnika zobaczymy co wyjdzie jak nie wyjdzie to sie

Lamalas

(2008-05-04 13:46)

to moje pierwsze ciasto i... wyszło. dziekuję bardzo za przepis. bo choć nie raz je jedłem, dopiero teraz zrobiłem sam. rodzynki namoczyłem tylko w "radioaktywnej" wódce - i też wyszło dobre :) pozdrawiam

torcik

(2008-05-04 13:42)

basiu19 mnie nie wyszedł marcepan z tego przepisu, jak innym i nie wiem dlaczego. Musiałam zużyć 1 kg cukru, bo masa rzedła, a nie gęstła. Nie wiem, może trzeba go schłodzić...Uzyłam masła zamiast margaryny czy to ma jakieś znaczenie?

torcik

(2008-05-04 13:40)

basiu19 mnie nie wyszedł marcepan z tego przepisu, jak innym i nie wiem dlaczego. Musiałam zużyć 1 kg cukru, bo masa rzedła, a nie gęstła. Nie wiem, może trzeba go schłodzić...Uzyłam masła zamiast margaryny czy to ma jakieś znaczenie?

Fot. awonli, Bounti
Bounti
94.5k
1.3k
139
awonli
paulina8863

(2008-05-04 13:40)

bardzo pyszne ciasto i łatwe w przygotowaniu wszystkim bardzo smakowało, może stac w lodowce nawet kilka dni. pozdrawiam i dziekuje za przepis

łOSOS

(2008-05-04 13:36)

To prawda, szklanka wrzatku i moczymy noż za każdym pociągnieciem, pieknie odchodzi i nic się nie rozwala....najlepszy sposób....ciekawy przepis i super smak pozdrawiam

gabi138

(2008-05-04 13:33)

Mam pytanie, czy można zamiast płatków owsianych dodoac nasiona dyni?? moja babcia ma wysoki cholesterol i chce jej zrobic takie ciasteczka

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij