fajne historyjki
Tak wyglądał tort na chrzcinach mojej córeczki z ozdobami z masy cukrowej.
słyszałam ze ta tilapia to jest praktycznie to samo co panga....niestety najpierw się najedlismy....bleeee!!nigdy więcej
a ja uwielbiam robic sałatke z serem feta i winogronem ciemnym, rzeczywiscie ser i majonez brzmi dziwnie ale moze o dobre
bardzo ciekawy temat. Niemiałam pojęcia o tym...
własnie przed chwila zrobiłam ta sałatke, jest rewelacyjna
,chciałam podzielic sie nia z rodzinka ale chyba nie zdarze sie z nimi podzielic. polecam ja wszystkim. pokrzywka
Witam wlasnie wstawilam cielaczka do piekarnika zobaczymy co wyjdzie
jak nie wyjdzie to sie
to moje pierwsze ciasto i... wyszło. dziekuję bardzo za przepis. bo choć nie raz je jedłem, dopiero teraz zrobiłem sam. rodzynki namoczyłem tylko w "radioaktywnej" wódce - i też wyszło dobre :) pozdrawiam
basiu19 mnie nie wyszedł marcepan z tego przepisu, jak innym i nie wiem dlaczego. Musiałam zużyć 1 kg cukru, bo masa rzedła, a nie gęstła. Nie wiem, może trzeba go schłodzić...Uzyłam masła zamiast margaryny czy to ma jakieś znaczenie?
basiu19 mnie nie wyszedł marcepan z tego przepisu, jak innym i nie wiem dlaczego. Musiałam zużyć 1 kg cukru, bo masa rzedła, a nie gęstła. Nie wiem, może trzeba go schłodzić...Uzyłam masła zamiast margaryny czy to ma jakieś znaczenie?
bardzo pyszne ciasto i łatwe w przygotowaniu wszystkim bardzo smakowało, może stac w lodowce nawet kilka dni. pozdrawiam i dziekuje za przepis
To prawda, szklanka wrzatku i moczymy noż za każdym pociągnieciem, pieknie odchodzi i nic się nie rozwala....najlepszy sposób....ciekawy przepis i super smak pozdrawiam
Mam pytanie, czy można zamiast płatków owsianych dodoac nasiona dyni?? moja babcia ma wysoki cholesterol i chce jej zrobic takie ciasteczka