Wrzuciłam do ulubionych.
Dzisiaj skusiłam się na tą rybkę i nie zawiodłam się.Rybka i warzywa bardzo smaczne. Zrobiłam z podwójnej ilości warzyw i trzymałam 30 minut w piekarniku nagrzanym do temperatury 175 stopni ( termoobieg ) i po tym czasie sosiku spod potrawy wypłynęło niewiele, więc trzymałam potrawę jeszcze 20 minut ( w sumie 50 minut ) i to już wystarczyło. Wylałam więc wywar, zrobiłam sos i zalałam nim rybę i warzywa i wstawiłam jeszcze na 20 minut i wyszło pyszne danie, które podałam z ryżem po filipińsku. Polecam i rybę i ryż ( www. gotowanie.wkl.pl/ przepis 28138.html - autor Gosia_k ).
pyszne , do masy dodałam troszkę miodu waniliowego z cynamonem i nieco mniej mleka wtedy masa jest bardziej zwarta a sernik w smaku wydaje się być gęściejszy, ale przepis suuper. Bardzo dziękuje i polecam wszystkim
super tort ale powiedz mi jak ja mam ta wykałaczką ten wzorek zrobic? mam obrazek i co dalej z nim? jestem poczatkujaca. i prosze o pomoc, moja niunia za 3 tyg ma urodzinki a ja chce mu piekny tort z Kubusiem zrobic
Po raz kolejny wyrażam zachwyt dla autorki tego przepisu!!! Ryż jest niesamowicie smaczny. Tym razem doprawiłam jeszcze tymiankiem.
Rzeczywiście nasze przepisy są trochę podobne, wypróbuję i ja Twój przepis, spróbuję jak smakuje z powidłami i masą budyniową.
Czy można używać go na zimno?
Interesujące!Skomentuję,jak będzie wypróbowane.Pozdrawiam.
masło jest lepsze, ale może byc też margaryna - ciasto też dobre
Ciacho zrobione,na wierzch położyłam brzoskwinie i zalałam 2 galaretkami brzoskwiniowymi.Pychotka, dla milośników chałwy,rozpływa się w ustach
Jadłam ostatnio w chinskiej knajpce kurczaka w sezamie z cebulką . Cos pysznego!! Twoj przepis dodalam do Ulubionych i na pewno wyprobuje .Pozdrawiam
Fajnie wygląda i chyba wypróbuję,chociaż sama już zamieściłam podobny przepis,ale na Twój też się chyba skuszę.
czekoladko jadlam takie ( a przynajmnij z bardzo podobnego przepisu) kiedys w jedynej cukierni ktora je robila we Wroclawiu. Pyszne! Swoja droga rum bardzo dobrze dziala jako srodek spulchniajacy gdy nie mamy proszku do pieczenia lub tez w innym przypadku zbyt malo/niepewne drozdze. Zapewne dlatego sa te paczki szczegolnie puszyste. Oczywiscie dzialöa i przy dobrych drozdzach :-)
Ale aż tyle go (tj. rumu) tam nie ma,ale i bez tego są bardzo smaczne.
Muszę się przyznać że zdarz mi się dodawać również alkoholu do nadzienia.Ale tylko wtedy gdy nie są przeznaczone dla dzieci.
I ja się dopisuję do Was dziewczyny, też dodaję do karpatki odrobinę proszku. Pozdrawiam.