Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-05-03 19:19)

Wrzuciłam do ulubionych.

Przepis
Banał Rybny
22.5k
303
17
mousik
basilek

(2008-05-03 19:19)

Dzisiaj skusiłam się na tą rybkę i nie zawiodłam się.Rybka i warzywa bardzo smaczne. Zrobiłam z podwójnej ilości warzyw i trzymałam 30 minut w piekarniku nagrzanym do temperatury 175 stopni ( termoobieg ) i po tym czasie sosiku spod potrawy wypłynęło niewiele, więc trzymałam potrawę jeszcze 20 minut ( w sumie 50 minut ) i to już wystarczyło. Wylałam więc wywar, zrobiłam sos i zalałam nim rybę i warzywa i wstawiłam jeszcze na 20 minut i wyszło pyszne danie, które podałam z ryżem po filipińsku. Polecam i rybę i ryż ( www. gotowanie.wkl.pl/ przepis 28138.html  - autor Gosia_k ).

elvira101

(2008-05-03 19:11)

pyszne , do masy dodałam troszkę miodu waniliowego z cynamonem i nieco mniej mleka wtedy masa jest bardziej zwarta a sernik w smaku wydaje się być gęściejszy, ale przepis suuper. Bardzo dziękuje i polecam wszystkim

rumcajs

(2008-05-03 19:06)

super tort ale powiedz mi jak ja mam ta wykałaczką ten wzorek zrobic? mam obrazek i co dalej z nim?  jestem poczatkujaca. i prosze o pomoc, moja niunia za 3 tyg ma urodzinki a ja chce mu piekny tort z Kubusiem zrobic

basilek

(2008-05-03 19:06)

Po raz kolejny wyrażam zachwyt dla autorki tego przepisu!!! Ryż jest niesamowicie smaczny. Tym razem doprawiłam jeszcze tymiankiem.

StanislawaO57

(2008-05-03 19:02)

Rzeczywiście nasze przepisy są trochę podobne, wypróbuję i ja Twój przepis, spróbuję jak smakuje z powidłami i masą budyniową.

figencja

(2008-05-03 18:58)

Czy można używać go na zimno?

figencja

(2008-05-03 18:57)

Interesujące!Skomentuję,jak będzie wypróbowane.Pozdrawiam.

Bianuś

(2008-05-03 18:56)

masło jest lepsze, ale może byc też margaryna - ciasto też dobre

agamari

(2008-05-03 18:43)

Ciacho zrobione,na wierzch położyłam brzoskwinie i zalałam 2 galaretkami brzoskwiniowymi.Pychotka, dla milośników chałwy,rozpływa się w ustach

Dorotaxx

(2008-05-03 18:41)

Jadłam ostatnio w chinskiej knajpce kurczaka w sezamie z cebulką . Cos pysznego!! Twoj przepis dodalam do Ulubionych i na pewno wyprobuje .Pozdrawiam

czekoladka145

(2008-05-03 18:04)

Fajnie wygląda i chyba wypróbuję,chociaż sama już zamieściłam podobny przepis,ale na Twój też się chyba skuszę.

Dorota zza plota

(2008-05-03 17:53)

czekoladko jadlam takie ( a przynajmnij z bardzo podobnego przepisu) kiedys w jedynej cukierni ktora je robila we Wroclawiu. Pyszne! Swoja droga rum bardzo dobrze dziala jako srodek spulchniajacy gdy nie mamy proszku do pieczenia lub tez w innym przypadku zbyt malo/niepewne drozdze. Zapewne dlatego sa te paczki szczegolnie puszyste. Oczywiscie dzialöa i przy dobrych drozdzach :-)

czekoladka145

(2008-05-03 17:46)

Ale aż tyle go (tj. rumu) tam nie ma,ale  i bez tego są bardzo smaczne.
Muszę się przyznać że zdarz mi się dodawać  również alkoholu do nadzienia.Ale tylko wtedy gdy nie są przeznaczone dla dzieci.

Fot. Anes, Karpatka Anes
Karpatka Anes
41.8k
603
64
Anes
StanislawaO57

(2008-05-03 17:43)

I ja się dopisuję do Was dziewczyny, też dodaję do karpatki odrobinę proszku. Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij