Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

czekoladka145

(2008-05-03 17:41)

Pewnie wszyscy małżonkowie preferuja ten sernik,bo sama znam 4.Pozdrawiam!

figencja

(2008-05-03 17:37)

Brzmi ponętnie!

Dorota zza plota

(2008-05-03 17:36)

10 deko cukru na jedno bialko?

figencja

(2008-05-03 17:34)

Pyszne!.

figencja

(2008-05-03 17:19)

Robiłam podobny sernik,ale nie wiedziałam,że nazywa się "warszawski".Bardzo lubi go mój małżonek.Pozdrawiam.

Fot. Anes, Karpatka Anes
Karpatka Anes
41.8k
603
64
Anes
Glumanda

(2008-05-03 17:17)

Podpisuje sie pod Dorotka... tez mi to podpadlo...
Ja rowniez daje do takiego ciasta odrobine proszku do pieczenia..i sama tego nie wymyslilam... tylko jeden szef ciastkarni podsunal mi ten trick!!! :) pozdrawiam :)

figencja

(2008-05-03 17:14)

Można mieć odlot!

Fot. Anes, Karpatka Anes
Karpatka Anes
41.8k
603
64
Anes
Dorota zza plota

(2008-05-03 17:13)

figencjo moze i Ty pieczesz najlepsza karpatke (nie wiem) ale czy musisz chyba pod kazdym przepisem karpatki ktory Ci wpadnie "pod myszke" zachwalac swoje? To wprost  nie na miejscu. To jakbys bedac w gosciach kazda potrawe komentowala "a moje i tak lepsze"I przynajmniej mnie takie stanowisko skutecznie odstrasza od Twojego przepisu. Z powazaniem

niebieska-różyczka

(2008-05-03 17:12)

Myślałam że każdy wie, jak przechowuje się takie ciasta,dopisałam że włożyć do lodówki .pozdrawiam

figencja

(2008-05-03 17:10)

Muszę się skusić na zrobienie tgo cuda - moje kubki smakowe się tego domagają.

Fot. Anes, Karpatka Anes
Karpatka Anes
41.8k
603
64
Anes
figencja

(2008-05-03 17:03)

Po co proszek do pieczenia do ptysiowego ciasta?Jeżeli ktoś ma ochotę,niech  zerknie na mój przepis na karpatkę i wypróbuje go-a warto.

figencja

(2008-05-03 16:57)

Nie lubię łączenia ogórka z pomidorem i może przez to tracę wiele smaków.Czy znajdzie się ktoś,kto czuje i smakuje podobnie jak ja?
                                           
                                            

figencja

(2008-05-03 16:47)

Wrzucone do ulubionych i czeka na swoją kolejkę.

Anes

(2008-05-03 16:45)

Nie,kochana.Rosną dopiero uformowane pączki.Pozdrawiam

figencja

(2008-05-03 16:43)

Czy nie trzeba schłodzić tego pysznie wyglądającego ciasta?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij