Pewnie wszyscy małżonkowie preferuja ten sernik,bo sama znam 4.Pozdrawiam!
Brzmi ponętnie!
10 deko cukru na jedno bialko?
Pyszne!.
Robiłam podobny sernik,ale nie wiedziałam,że nazywa się "warszawski".Bardzo lubi go mój małżonek.Pozdrawiam.
Podpisuje sie pod Dorotka... tez mi to podpadlo...
Ja rowniez daje do takiego ciasta odrobine proszku do pieczenia..i sama tego nie wymyslilam... tylko jeden szef ciastkarni podsunal mi ten trick!!! :) pozdrawiam :)
Można mieć odlot!
figencjo moze i Ty pieczesz najlepsza karpatke (nie wiem) ale czy musisz chyba pod kazdym przepisem karpatki ktory Ci wpadnie "pod myszke" zachwalac swoje? To wprost nie na miejscu. To jakbys bedac w gosciach kazda potrawe komentowala "a moje i tak lepsze"I przynajmniej mnie takie stanowisko skutecznie odstrasza od Twojego przepisu. Z powazaniem
Myślałam że każdy wie, jak przechowuje się takie ciasta,dopisałam że włożyć do lodówki .pozdrawiam
Muszę się skusić na zrobienie tgo cuda - moje kubki smakowe się tego domagają.
Po co proszek do pieczenia do ptysiowego ciasta?Jeżeli ktoś ma ochotę,niech zerknie na mój przepis na karpatkę i wypróbuje go-a warto.
Nie lubię łączenia ogórka z pomidorem i może przez to tracę wiele smaków.Czy znajdzie się ktoś,kto czuje i smakuje podobnie jak ja?
Wrzucone do ulubionych i czeka na swoją kolejkę.
Nie,kochana.Rosną dopiero uformowane pączki.Pozdrawiam
Czy nie trzeba schłodzić tego pysznie wyglądającego ciasta?