A to coś nowego - chodzi o śliwki z budyniem.Trzeba spróbować,może trafią się nowe doznania smakowe.Wrzucam do ulubionych.
Wygląda pięknie i wykwintnie - dodałam do ulubionych.
Matko Glumandziu ja mam schudnac a tu od samego patrzenia slinka leci!
Też dodałam do ulubionych.
zrobiłam tortille tą pszenną i niestety połamała mi się :/ nie wiem dlaczego. Muszę dodać że nie z tego przepisu. Tamten zawierał więcej smalcu i nie miał w sobie proszku do pieczenia, czy to miało jakiś wpływ na połamanie? Mam zamiar zrobić je ponownie ale nie chce by były w częściach, proszę o jakąś rade. Wcześniej też nie jadłam tych placuszków i nie wiem czy tak mają smakować czy za grube były ale była wyczuwalna jakby surowa mąka, a zrumienione były dość. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
jeszcze nie wypróbowałam tego przepisu, a juz wylądowało w ulubionych.......mam nadzieję że znajdę czas na zrobienie pasztecikow....muszę się pochwalić ze zostałam mamą miesięcznego Ignacego....stąd ten chroniczny brak czasu...
. Pozdrawiam cieplutko.
Muszę przyznać że bardzo podoba mi sie przepis i machina do mieszania sałatki .Pozdrawiam :-))))))
pyszne!!! dzięki za przepis, pozdrawiam
Witaj Eseczka, może byc troszke mdłe jak nie doda sie anannasa, ale możesz spróbowac,
a jesli nie lubisz ananasa- to jest przepis na cukinie jak ananas- tyle to jest marynowane to moze byc problem, ale ja osobiscie bez ananasa nie robiłam, bo było troche za mdłe.
Śliczności!!! Też bym była dumna!!!
Bardzo dziekuje za przepis, jest doskonaly.Zrobilam tort na dzien taty i wszyscy siezajadali.sprobuje dodac zdjecie ale niewiem jak.
no u mnie wyglada podobnie mnie bardzo smakowała a moim nie bardzo ale wkoncu czasem trzeba byc egoista hahah
pycha - ja dodaje jeszcze śmietanę...