Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-05-03 14:21)

A to coś nowego - chodzi o śliwki z budyniem.Trzeba spróbować,może trafią się nowe doznania smakowe.Wrzucam do ulubionych.

figencja

(2008-05-03 14:06)

Wygląda pięknie i wykwintnie - dodałam do ulubionych.

Dorota zza plota

(2008-05-03 14:04)

Matko Glumandziu ja mam schudnac a tu od samego patrzenia slinka leci!

figencja

(2008-05-03 14:03)

Też dodałam do ulubionych.

blackrose4u

(2008-05-03 13:59)

zrobiłam tortille tą pszenną i niestety połamała mi się :/ nie wiem dlaczego. Muszę dodać że nie z tego przepisu. Tamten zawierał więcej smalcu i nie miał w sobie proszku do pieczenia, czy to miało jakiś wpływ na połamanie? Mam zamiar zrobić je ponownie ale nie chce by były w częściach, proszę o jakąś rade. Wcześniej też nie jadłam tych placuszków i nie wiem czy tak mają smakować czy za grube były ale była wyczuwalna jakby surowa mąka, a zrumienione były dość. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

zosiek

(2008-05-03 13:46)

jeszcze nie wypróbowałam tego przepisu, a juz wylądowało w ulubionych.......mam nadzieję że znajdę czas na zrobienie pasztecikow....muszę się pochwalić ze zostałam mamą miesięcznego Ignacego....stąd ten chroniczny brak czasu.... Pozdrawiam cieplutko.

Regina Florczak

(2008-05-03 13:07)

Muszę przyznać że bardzo podoba mi sie przepis i machina do mieszania sałatki .Pozdrawiam :-))))))

piła

(2008-05-03 13:03)

pyszne!!! dzięki za przepis, pozdrawiam

mama Emilki

(2008-05-03 13:00)

Witaj Eseczka, może byc troszke mdłe jak nie doda sie anannasa, ale możesz spróbowac,
a jesli nie lubisz ananasa- to jest przepis na cukinie jak ananas- tyle to jest marynowane to moze byc problem, ale ja osobiscie bez ananasa nie robiłam, bo było troche za mdłe.

aga1828

(2008-05-03 12:43)

Śliczności!!! Też bym była dumna!!!

skopolendra

(2008-05-03 12:38)

A to drugie ujecie.Jestem bardzo dumna ze swojego dziela:)

skopolendra

(2008-05-03 12:37)

Jest udalo sie:).Pozdrawiam

skopolendra

(2008-05-03 12:35)

Bardzo dziekuje za przepis, jest doskonaly.Zrobilam tort na dzien taty i wszyscy siezajadali.sprobuje dodac zdjecie ale niewiem jak.

ellena24

(2008-05-03 12:35)

no u mnie wyglada podobnie mnie bardzo smakowała a moim nie bardzo ale wkoncu czasem trzeba byc egoista hahah

emajla1313

(2008-05-03 12:23)

pycha - ja dodaje jeszcze śmietanę...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij