Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

karjola

(2008-05-03 12:13)

Moja siostra nie byla zachwycona,natomiast mi smakowala bardzo:))te chipsy dodawaly takiego ciekawego smaczku,a calosc byla taka slodko pikantna:)i naprawde lekka i fajna na kolacje:)ja polecam,ale przyklad mojej siostry pokazuje,ze nie kazdy jest zachwycony,a szkoda:))

Tara

(2008-05-03 12:08)

Monami, co to znaczy "ciasto traktuję jak topielca"? ... nie zrozumiałam ...
pozdrawiam

bergamotka2

(2008-05-03 12:03)

bardzo dziękuję

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
olcieek

(2008-05-03 11:31)

Anitko możesz powiedzieć czym są posypane boki Twojego tortu ?

agaber

(2008-05-03 10:55)

Pasztet pyszny-zrobiłam na komunię synka

orota

(2008-05-03 09:59)

Też zrobiłam. Faktycznie pyszny, chociaż białka nie za dobrze mi się ubiły... Mój się nie kruszy, a robiłam z sera w wiaderku z Piątnicy.

figencja

(2008-05-03 09:24)

Ja robię gołąbki tradycyjne w pekińskiej kapuście wówczas,gdy uda mi sie dostać ją bardzo dużą.Głównym powodem jest mała
pracochłonność przy obróbce tej kapusty - wrzucam po prostu całą główkę naraz do garnka i wyjmuję po chwili.Gołąbki robi się
wówczas błyskawicznie.Smakują wybornie.Pozdrowionka.

panterkaKK

(2008-05-03 09:10)

Serniczek-miodzio!Pyszny i szybki,faktycznie,wychodzi go duuuuużo.Ja robiłam z 70 dag sera i wyszła mi blaszka-biszkoptówka oraz mała tortownica.Galaretka na wierzchu jest niezbędna,nadaje specyficznego smaku.Polecam! 

niebieska-różyczka

(2008-05-03 08:55)

przepraszam! miało być na pewno.

niebieska-różyczka

(2008-05-03 08:46)

Glumando !!! sniły mi się twoje paszteciki,jak tylko bedzie rosół;)) napewno ich zrobimy,są takie kuszące. Pozdrawaim serdecznie

Fot. handzik, Adwokatka
Adwokatka
60.4k
441
23
handzik
Asqardka

(2008-05-03 08:23)

ciacho jest pierwsza klasa!!!!

Fot. Jamaica, Milky Way
Milky Way
87.8k
1k
77
Jamaica
lidka74

(2008-05-03 07:28)

Ciasto przepyszne, napewno jeszcze nieraz je upiekę. Dzięki za przepis i pozdrawiam.

eve20

(2008-05-02 23:53)

wazne ze smakowało:)

emajla1313

(2008-05-02 23:49)

Przepraszam - już poprawiam   :)

Kayetanka

(2008-05-02 23:19)

Cieszę się, że się udały i smakowały ;D

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij