Moja siostra nie byla zachwycona,natomiast mi smakowala bardzo:))te chipsy dodawaly takiego ciekawego smaczku,a calosc byla taka slodko pikantna:)i naprawde lekka i fajna na kolacje:)ja polecam,ale przyklad mojej siostry pokazuje,ze nie kazdy jest zachwycony,a szkoda:))
Monami, co to znaczy "ciasto traktuję jak topielca"? ... nie zrozumiałam ...
pozdrawiam
bardzo dziękuję
Anitko możesz powiedzieć czym są posypane boki Twojego tortu ?
Pasztet pyszny-zrobiłam na komunię synka
Też zrobiłam. Faktycznie pyszny, chociaż białka nie za dobrze mi się ubiły... Mój się nie kruszy, a robiłam z sera w wiaderku z Piątnicy.
Ja robię gołąbki tradycyjne w pekińskiej kapuście wówczas,gdy uda mi sie dostać ją bardzo dużą.Głównym powodem jest mała
pracochłonność przy obróbce tej kapusty - wrzucam po prostu całą główkę naraz do garnka i wyjmuję po chwili.Gołąbki robi się
wówczas błyskawicznie.Smakują wybornie.Pozdrowionka.
Serniczek-miodzio!Pyszny i szybki,faktycznie,wychodzi go duuuuużo.Ja robiłam z 70 dag sera i wyszła mi blaszka-biszkoptówka oraz mała tortownica.Galaretka na wierzchu jest niezbędna,nadaje specyficznego smaku.Polecam!
przepraszam! miało być na pewno.
Glumando !!! sniły mi się twoje paszteciki,jak tylko bedzie rosół;)) napewno ich zrobimy,są takie kuszące. Pozdrawaim serdecznie
Ciasto przepyszne, napewno jeszcze nieraz je upiekę. Dzięki za przepis i pozdrawiam.
Przepraszam - już poprawiam :)
Cieszę się, że się udały i smakowały ;D