Czym zastapic ananasa, jesli ktos nie bardzo jada ?
Mozna chyba podawac jako salatke ? ;>
Dodaję do ulubionych, i na pewno wypróbuję . Pozdrawiam.
Mniam, mniam, smakowicie wygląda, ląduje w ulubionych...
Robię taki sam ale z filetów z kurczaka. Pycha
Mniam ale pysznie wyglądają! A jak ktos nie lubi syropu klonowego, można polać syropem owocowym?
I jest bardzo dobre .Serdecznie pozdrawiam.
Alman, w moim cieście brązowe kulki po upieczeniu też są twardsze niż kruche ciasto białe, ale po naponczowaniu ich kawą i pokryciu masą stają się miękkie.Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz.
Bardzo smakowicie to wyglada! :) Brawo niebieska-rozyczko!!
Figencjo! twoje wyrosło super! i napewno smakuje jak wygląda,ale przekonam się sama .pozdrawiam
Bardzo ciekawy pomysł ! a żeby parówka nie pękła trzeba ją gotować na malutkim ogniu ,bez osłonki.
Przydałaby się jeszcze do tego marchewka!.
Bardzo śmieszna ta ośmiorniczka.