Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-05-02 20:31)

Uwielbiam pasztety,ale nie lubię ich robić.Pozdrawiam.

figencja

(2008-05-02 20:29)

To spróbuj karpatki z mojego przepisu i wtedy podyskutujemy.Pozdrawiam.

figencja

(2008-05-02 20:23)

Polecam mój przepis na karpatkę.Twoje ciasta są tak piekne,że aż slina cieknie.Widać,że to Twój żywioł.Pozdrowionka.

anulka840

(2008-05-02 20:23)

Alice a mam pytano ten przepis to najlepiej na jaką blaszkę ?? Bo na zdjęciu widzę , że ty robiłaś na tą małą podłużną, a ja chciałam na zwykła blaszkę 25 x 35 to wyjdzie?

abiola

(2008-05-02 20:17)

Ten przepis to wersja dla dzieci - więc bez alkoholu.Ja nie próbowałam jeszcze odmian 18+ . Po udanych eksperymentach proszę o komentarz jak smakowało.

niebieska-różyczka

(2008-05-02 20:07)

Piękne ciacho ! zrobię po niedzieli dodałam do ulubionych.pozdrawiam

figencja

(2008-05-02 20:05)

Oczywiście poza pieczeniem !

figencja

(2008-05-02 19:56)

Zrobienie  ciasta trwało 12 minut i może dlatego wyszło nadzwyczaj smaczne.Fotka wstawiona,może nie najlepszej jakości,ale taki mam
aparat.Myślę,że i tak wygląda smacznie.

mariateresa

(2008-05-02 19:35)

Emesko -  tak będą smakowały -  jak zrobisz ,  z czym lubisz.  Mają jedną  " wadę " -  znikają momentalnie .  Pozdrawiam !!!

emeska1974

(2008-05-02 19:21)

Pięknie wyglądają - a jak smakują to wypróbuję przy najbliższej okazji

emeska1974

(2008-05-02 19:19)

pyszne naprawdę - jeśli nie ma serka też smakują wyśmienicie - pozdrawiam

joasia_xx

(2008-05-02 19:03)

w smaku bardzo dobre,... ale u mnie z wyglądem gorzej. Wszystkie zdjęcie jakie wklejacie są takie ładne, a mi wyszła połowa tej wielkości... następnym razem wezmę mniejszą blachę;)

dagusia_29

(2008-05-02 18:53)

Zrobiłam kaszaneczkę i była bardzo fajna i smaczna nawet z jabłuszkiem, co mnie zaskoczyło. Koaszanka bez osłonki.

superka

(2008-05-02 18:49)

Zrobiłam coś nie tak jak trzeba. Posmarowałam białkiem i owinęłam roladę papierem do pieczenia, ale ...białko przykleiło się do papieru i ciasto nie rumieniło się;)) Więc musiałam rozerwać papier.  Ale bardzo dobre było, tylko zawsze szpinak doprawiam bazylią, nie gałką. Może jednak nie trzeba zawijać ciasta?

dora182

(2008-05-02 18:49)

Sałatka bardzo smaczna. Ja dodaję jeszcze bardzo dużo natki pietruszki, bo ją uwielbiam i w taki sposób też polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij