Uwielbiam pasztety,ale nie lubię ich robić.Pozdrawiam.
To spróbuj karpatki z mojego przepisu i wtedy podyskutujemy.Pozdrawiam.
Polecam mój przepis na karpatkę.Twoje ciasta są tak piekne,że aż slina cieknie.Widać,że to Twój żywioł.Pozdrowionka.
Alice a mam pytano ten przepis to najlepiej na jaką blaszkę ?? Bo na zdjęciu widzę , że ty robiłaś na tą małą podłużną, a ja chciałam na zwykła blaszkę 25 x 35 to wyjdzie?
Piękne ciacho ! zrobię po niedzieli dodałam do ulubionych.pozdrawiam
Oczywiście poza pieczeniem !
Zrobienie ciasta trwało 12 minut i może dlatego wyszło nadzwyczaj smaczne.Fotka wstawiona,może nie najlepszej jakości,ale taki mam
aparat.Myślę,że i tak wygląda smacznie.
Emesko - tak będą smakowały - jak zrobisz , z czym lubisz. Mają jedną " wadę " - znikają momentalnie . Pozdrawiam !!!
Pięknie wyglądają - a jak smakują to wypróbuję przy najbliższej okazji
pyszne naprawdę - jeśli nie ma serka też smakują wyśmienicie - pozdrawiam
w smaku bardzo dobre,... ale u mnie z wyglądem gorzej. Wszystkie zdjęcie jakie wklejacie są takie ładne, a mi wyszła połowa tej wielkości... następnym razem wezmę mniejszą blachę;)
Zrobiłam kaszaneczkę i była bardzo fajna i smaczna nawet z jabłuszkiem, co mnie zaskoczyło. Koaszanka bez osłonki.
Zrobiłam coś nie tak jak trzeba. Posmarowałam białkiem i owinęłam roladę papierem do pieczenia, ale ...białko przykleiło się do papieru i ciasto nie rumieniło się;)) Więc musiałam rozerwać papier. Ale bardzo dobre było, tylko zawsze szpinak doprawiam bazylią, nie gałką. Może jednak nie trzeba zawijać ciasta?
Sałatka bardzo smaczna. Ja dodaję jeszcze bardzo dużo natki pietruszki, bo ją uwielbiam i w taki sposób też polecam.