Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Glumanda

(2008-05-02 15:10)

Takie poprawki mozesz wnosic, wchodzac w opcje "edytuj przepis" :)

jotemka

(2008-05-02 15:05)

Pyszna naprawde!!!!
Ja dodałam serek śmietankowi ziołowy.....pyszności

frappe

(2008-05-02 15:03)

Dziś zrobiłam, ale wymieszałam wszystkie składniki. Wyszła pyszna, dzięki za przepis.

niebieska-różyczka

(2008-05-02 14:56)

Przepraszam figencjo! ale to twoje słowa do Ali 06,ja też chętnie chciałabym zobaczyć zdjęcia twoich potraw.

niebieska-różyczka

(2008-05-02 14:39)

Figencjo! chętnie bym zrobiła twoje ciacho,ale.....Szkoda droga figencjo,że nie dodajesz zdjęc tych swoich pieknie ponazywanych pyszności.Można uruchomić wyobrażnię,ale
ze zdjęciem byloby jeszcze lepiej.Jak masz możliwość - to powklejaj te fotki.Pozdrawiam.

basilek

(2008-05-02 14:30)

A czy do mięsa nie używa się w ogóle soli? I czy tą pieczeń podaje się na zimno czy na ciepło?

Cinnamon

(2008-05-02 14:29)

Ja dodałam same go delikatu,ale przecież mozesz dodać czegoś mocniejszego. :] Wtedy bedzie bardziej pikantnie. 

monia25

(2008-05-02 14:16)

Witam, robiłam ten gulasz już dwa razy, wszystkim bardzo smakuje. Dziękuje za kolejny wspaniały przepis.

figencja

(2008-05-02 14:14)

 Coś mi się wydaje,że do tej ilości mięsa potrzeba więcej niż jedno żółtko.Co najmniej 5.Zresztą trzeba to robić na wyczucie,bo każdy
 rodzaj mięsa wchłania inaczej.A masa musi być lśniąca,delikatna i dobrze wyrobiona.Radzę nad tym pomyśleć.Chodzi o to,żeby
 zrobić tak jak należy,a nie odfajkować.Przecież my będziemy to jeść co sami zrobimy,a chcemy sobie dogadzać.

bytomianka

(2008-05-02 13:44)

Gotuję kluski śląskie ponad 40 lat, ale nigdy nie słyszałam o tym,żeby dodawać proszek do pieczenia. to jest ciekawe.

Mońcia

(2008-05-02 13:20)

Dorotaxx,Ty diablico!A więc to do tego snickersa było Ci potrzebne to mleko skondensowane/zagęszczone słodzone.I nic nie powiedziałaś!Wnioskuje,że po ugotowaniu wszystko z mlekiem było w porządku.Cieszę się,że ciasto smakowało,pozdrawiam!

natalka151992

(2008-05-02 13:11)

bardzo łatwy i pyszny s u p e r

gumcia

(2008-05-02 12:50)

a propos, nie piszesz jakiej mąki użyłaś... może to głupie ale zastanawiałam się przez chwilę nad tym:P w końcu dodałam mąki pszennej ale nie 1/2 szkl tylko szklankę, bo ciasto było luźne. Jednak to co z niego wyszło było dobre :) będę robić to danie, ale jeśli możesz napisz o tej mące bo sama jestem ciekawa :P pozdrawiam! 

Karolcia172

(2008-05-02 12:49)

Piękny!!!!! Czy Kasia Kuba i Karol to trojaczki, skoro kończą razem 18 lat? hehe jestem pod wrażeniem. Właśnie szukam pomysłu na torcik dla narzeczkonego...ten mi się podoba!

gumcia

(2008-05-02 12:47)

świetne!!! robiłam wczoraj na obiad:) ja zadowolona, mąż też, to taka szybka pizza:) dzięki za przepis:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij