Takie poprawki mozesz wnosic, wchodzac w opcje "edytuj przepis" :)
Pyszna naprawde!!!!
Ja dodałam serek śmietankowi ziołowy.....pyszności
Dziś zrobiłam, ale wymieszałam wszystkie składniki. Wyszła pyszna, dzięki za przepis.
Przepraszam figencjo! ale to twoje słowa do Ali 06,ja też chętnie chciałabym zobaczyć zdjęcia twoich potraw.
Figencjo! chętnie bym zrobiła twoje ciacho,ale.....Szkoda droga figencjo,że nie dodajesz zdjęc tych swoich pieknie ponazywanych pyszności.Można uruchomić wyobrażnię,ale
ze zdjęciem byloby jeszcze lepiej.Jak masz możliwość - to powklejaj te fotki.Pozdrawiam.
A czy do mięsa nie używa się w ogóle soli? I czy tą pieczeń podaje się na zimno czy na ciepło?
Ja dodałam same go delikatu,ale przecież mozesz dodać czegoś mocniejszego. :] Wtedy bedzie bardziej pikantnie.
Witam, robiłam ten gulasz już dwa razy, wszystkim bardzo smakuje. Dziękuje za kolejny wspaniały przepis.
Coś mi się wydaje,że do tej ilości mięsa potrzeba więcej niż jedno żółtko.Co najmniej 5.Zresztą trzeba to robić na wyczucie,bo każdy
rodzaj mięsa wchłania inaczej.A masa musi być lśniąca,delikatna i dobrze wyrobiona.Radzę nad tym pomyśleć.Chodzi o to,żeby
zrobić tak jak należy,a nie odfajkować.Przecież my będziemy to jeść co sami zrobimy,a chcemy sobie dogadzać.
Gotuję kluski śląskie ponad 40 lat, ale nigdy nie słyszałam o tym,żeby dodawać proszek do pieczenia. to jest ciekawe.
Dorotaxx,Ty diablico!A więc to do tego snickersa było Ci potrzebne to mleko skondensowane/zagęszczone słodzone
.I nic nie powiedziałaś!Wnioskuje,że po ugotowaniu wszystko z mlekiem było w porządku.Cieszę się,że ciasto smakowało,pozdrawiam!
bardzo łatwy i pyszny
s u p e r
a propos, nie piszesz jakiej mąki użyłaś... może to głupie ale zastanawiałam się przez chwilę nad tym:P w końcu dodałam mąki pszennej ale nie 1/2 szkl tylko szklankę, bo ciasto było luźne. Jednak to co z niego wyszło było dobre :) będę robić to danie, ale jeśli możesz napisz o tej mące bo sama jestem ciekawa :P pozdrawiam!
Piękny!!!!! Czy Kasia Kuba i Karol to trojaczki, skoro kończą razem 18 lat? hehe jestem pod wrażeniem. Właśnie szukam pomysłu na torcik dla narzeczkonego...ten mi się podoba!
świetne!!! robiłam wczoraj na obiad:) ja zadowolona, mąż też, to taka szybka pizza:) dzięki za przepis:)