Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

alman

(2008-05-02 07:00)

Wiele lat temu piekłam placek o tej nazwie, ale potem zrezygnowałam, bowiem wg mnie kulki były zbyt twarde w porównaniu z całością. Teraz porównałam oba przepisy tzn. mój i Twój - w moim nie ma już dodatkowo sody no i jest bez...jabłek /kulki pieczne są na cieście kruchym i potem luki między nimi uzupełnione kremem/. Spróbuję upiec z dodatkiem sody do ciasta "kulkowego", z pewnością to poprawi ich kruchość.

spandau

(2008-05-02 06:48)

Kochana Nutello ! Jestem fanka Twojego programu juz od dawna  ! Serdecznie Cie pozdrawiam .

kuleczka

(2008-05-02 03:11)

Mmmmm....Wyglada smacznie,ale mi narobilas apetytu....

kuleczka

(2008-05-02 03:09)

Mmmmm.....wyglada smacznie napewno kiedys wyprobuje.Juz mam w ulubionych:-)

kuleczka

(2008-05-02 03:05)

Skrzydelka wyszly super.Bardzo smaczne ;-) Pozdrawiam.

kuleczka

(2008-05-02 03:03)

Jednak mialam racje:-) Mezowi bardzo smakowala salatka i pyta kiedy zrobie znowu.......

iisskkaa

(2008-05-02 02:40)

w moich babeczkach to "białe" to krem budyniowy, natomiast "żółte" to plastry brzoskwini Bardzo ładne są Twoje babeczki Moje przy nich wyglądają jak niedopieczone Mam nadzieję, że będą smakowały i jeszcze nie raz je upieczesz

arabis

(2008-05-01 23:18)

Bardzo, bardzo , bardzo się cieszę, że skorzystałam z tego przepisu!!! chleb pyszny (najlepszy jak poleżał kilka godzin w torebce foliowej bo nabrał wilgoci ). Odrobinę zmodyfikowałam przepis dając do zaczynu mąkę pełnoziarnista zamiast zwykłej pszennej. Wyrósł prześlicznie a następnym razem soie trochę pomodyfikuję czyli eksperymentować będę zaciekle :)

niebieska-różyczka

(2008-05-01 22:29)

Uwielbiam gołąbki z włoskiej kapusty ! własnie takie z ryżem i zrobię napewno z tego przepisu

Glumanda

(2008-05-01 22:11)

Gołąbki z włoskiej kapusty są najlepsze na świecie!!! Uważam że, są o wiele lżej strawne! :) Mońciu! brawo ... to jaki tam był adres do Ciebie???? ;)

aga1828

(2008-05-01 22:08)

a to może jeszcze zdjęcie wstawię...

Mońcia

(2008-05-01 21:25)

Figencjo,nikogo nie uraziłaś,nie bardzo rozumiem tylko dlaczego ta opinia znalazła się pod moim przepisem.Twoim zdaniem najlepsze gołąbki wychodzą z kapusty zwykłej lub pekińskiej a moim zdaniem z włoskiej,nie rozumiem tylko czy to ma być komentarz do przepisu czy po prostu refleksja.Nie zmuszam Cie ani do robienia gołąbków z kapusty włoskiej ani do jedzenia ich na gorąco.Nikomu niczego nie narzucam.Również pozdrawiam,życzę powodzenia w poszukiwaniach odpowiedniej kapusty pekińskiej i w stworzeniu przepisu na gołąbki idealne.

blackrose4u

(2008-05-01 21:23)

aaa przepraszam za duże zdjęcie

blackrose4u

(2008-05-01 21:22)

troszke spiekłam za bardzo i mam mniejsze foremki. Na przyszłośc będę je wykonywać grubsze troszke. Nie robiłam ich tak jak pisze iisskkaa tzn wałkować placuszki i nimi wyklejać tylko zrobiłam sobie z ciasta wałek pociełam jak na kluski i tym wypełniałam ręcznie foremki. A tak mi wyszły te babeczki, próbowanie będzie jutro :D babeczki z kremem budyniowym i serowym

Malw@

(2008-05-01 21:16)

Cieszę się ,że Ci smakowały!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij