Wiele lat temu piekłam placek o tej nazwie, ale potem zrezygnowałam, bowiem wg mnie kulki były zbyt twarde w porównaniu z całością. Teraz porównałam oba przepisy tzn. mój i Twój - w moim nie ma już dodatkowo sody no i jest bez...jabłek /kulki pieczne są na cieście kruchym i potem luki między nimi uzupełnione kremem/. Spróbuję upiec z dodatkiem sody do ciasta "kulkowego", z pewnością to poprawi ich kruchość.
Kochana Nutello ! Jestem fanka Twojego programu juz od dawna ! Serdecznie Cie pozdrawiam .
Mmmmm....Wyglada smacznie,ale mi narobilas apetytu....
Mmmmm.....wyglada smacznie napewno kiedys wyprobuje.Juz mam w ulubionych:-)
Skrzydelka wyszly super.Bardzo smaczne ;-) Pozdrawiam.
Jednak mialam racje:-) Mezowi bardzo smakowala salatka i pyta kiedy zrobie znowu.......
w moich babeczkach to "białe" to krem budyniowy, natomiast "żółte" to plastry brzoskwini
Bardzo ładne są Twoje babeczki Moje przy nich wyglądają jak niedopieczone
Mam nadzieję, że będą smakowały i jeszcze nie raz je upieczesz
Bardzo, bardzo , bardzo się cieszę, że skorzystałam z tego przepisu!!! chleb pyszny (najlepszy jak poleżał kilka godzin w torebce foliowej bo nabrał wilgoci ). Odrobinę zmodyfikowałam przepis dając do zaczynu mąkę pełnoziarnista zamiast zwykłej pszennej. Wyrósł prześlicznie a następnym razem soie trochę pomodyfikuję czyli eksperymentować będę zaciekle :)
Uwielbiam gołąbki z włoskiej kapusty ! własnie takie z ryżem i zrobię napewno z tego przepisu
Gołąbki z włoskiej kapusty są najlepsze na świecie!!! Uważam że, są o wiele lżej strawne! :) Mońciu! brawo ... to jaki tam był adres do Ciebie???? ;)
Figencjo,nikogo nie uraziłaś,nie bardzo rozumiem tylko dlaczego ta opinia znalazła się pod moim przepisem.Twoim zdaniem najlepsze gołąbki wychodzą z kapusty zwykłej lub pekińskiej a moim zdaniem z włoskiej,nie rozumiem tylko czy to ma być komentarz do przepisu czy po prostu refleksja.Nie zmuszam Cie ani do robienia gołąbków z kapusty włoskiej ani do jedzenia ich na gorąco.Nikomu niczego nie narzucam.Również pozdrawiam,życzę powodzenia w poszukiwaniach odpowiedniej kapusty pekińskiej i w stworzeniu przepisu na gołąbki idealne.
aaa przepraszam za duże zdjęcie
troszke spiekłam za bardzo i mam mniejsze foremki. Na przyszłośc będę je wykonywać grubsze troszke. Nie robiłam ich tak jak pisze iisskkaa tzn wałkować placuszki i nimi wyklejać tylko zrobiłam sobie z ciasta wałek pociełam jak na kluski i tym wypełniałam ręcznie foremki. A tak mi wyszły te babeczki, próbowanie będzie jutro :D
Cieszę się ,że Ci smakowały!