Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Marsi

(2008-05-01 18:22)

Dzisiaj zrobiłam i jestem już po jedzeniu. Świetny przepis, łatwy szybki i smaczny!

figencja

(2008-05-01 18:18)

Zapomniałam napisać,aby majonez wymieszać z musem jabłkowym i dopiero dodać do surówki.Pozdrawiam.

jema4

(2008-05-01 18:16)

Pyszne! Polecam !  Łatwe i szybkie. Dziękuję za przepis i pozdrawiam:):):)

figencja

(2008-05-01 17:43)

Czosnek można również drobniutko posiekać jak ktoś chce mieć mocniejsze wrażenia smakowe.

mariateresa

(2008-05-01 17:20)

Bardzo mi miło - asikas ,  a najbardziej się cieszę -  jak czytam w komentarzach,  że smakowało dzieciom.       Pozdrawiam Cię serdecznie !!! 

figencja

(2008-05-01 17:11)

Dzięki za rozwianie moich wątpliwości.Teraz mogę zająć sie robieniem sałatki i jej smakowaniem.Pozdrawiam.

Maria1978

(2008-05-01 16:59)

Zupka pyszna, szczawiu tylko nazrywać i do roboty!!! Ja gotuje podobnie, ale bez ziemniaków. Ziemniaki gotuję osobną, tłuczę je, podaję na talerzyku polane podsmażonym boczkiem ik cebulką, pyszotka!!!Dzisiaj miałam to na obiad

emeska1974

(2008-05-01 16:53)

3 litry pomidorow?? to chyba przesada będzie zbyt intesnywnie pomidorowe jak napoli a nie bolognese

kate501

(2008-05-01 16:40)

A ile tego mleka w proszku?

Eseczka

(2008-05-01 16:26)

Naprawde polecam. Goscie zawsze sa zachwyceni - smak jest zaskakujacy ;)

asiaks

(2008-05-01 16:22)

Pycha, wprawdzie ja nie zrobiłam takiej ostrej... ze wzgl. na dzieci. Jeden marny maly kawałek , który został po obfitej kolacji równie dobry po odgrzaniu w dniu następnym... :-)

mariateresa

(2008-05-01 16:09)

Zgadzam się -  ziemniak,  koper i boczek to bardzo   " zgrany zespół ".   Wierz mi,  że miałam gości których zachęcałam do mięsa,  a pieczonych  " orzeszków "......zabrakło.   Również pozdrawiam smacznie i dziękuję za komentarz !!

ruti12

(2008-05-01 16:04)

Nam równiez bardzo smakowały .Polecam i dziekuję.

alicja37

(2008-05-01 16:00)

Ciekawe........ląduje w ulubionych.

natka wz

(2008-05-01 16:00)

Robię różne rogaliki, ale wg Twojego przepisu wyszły przepyszne.Dodawałam marmoladę, ale następnym razem spróbuję z innym nadzieniem. Polecam wszystkim ten przepis. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów kulinarnych.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij