Zapomniałam napisać,aby majonez wymieszać z musem jabłkowym i dopiero dodać do surówki.Pozdrawiam.
Pyszne! Polecam !
Łatwe i szybkie. Dziękuję za przepis i pozdrawiam:):):)
Czosnek można również drobniutko posiekać jak ktoś chce mieć mocniejsze wrażenia smakowe.
Bardzo mi miło - asikas , a najbardziej się cieszę - jak czytam w komentarzach, że smakowało dzieciom. Pozdrawiam Cię serdecznie !!!
Dzięki za rozwianie moich wątpliwości.Teraz mogę zająć sie robieniem sałatki i jej smakowaniem.Pozdrawiam.
Zupka pyszna, szczawiu tylko nazrywać i do roboty!!! Ja gotuje podobnie, ale bez ziemniaków. Ziemniaki gotuję osobną, tłuczę je, podaję na talerzyku polane podsmażonym boczkiem ik cebulką, pyszotka!!!Dzisiaj miałam to na obiad
3 litry pomidorow?? to chyba przesada będzie zbyt intesnywnie pomidorowe jak napoli a nie bolognese
A ile tego mleka w proszku?
Naprawde polecam. Goscie zawsze sa zachwyceni - smak jest zaskakujacy ;)
Pycha, wprawdzie ja nie zrobiłam takiej ostrej... ze wzgl. na dzieci. Jeden marny maly kawałek , który został po obfitej kolacji równie dobry po odgrzaniu w dniu następnym... :-)
Zgadzam się - ziemniak, koper i boczek to bardzo " zgrany zespół ". Wierz mi, że miałam gości których zachęcałam do mięsa, a pieczonych " orzeszków "......zabrakło. Również pozdrawiam smacznie i dziękuję za komentarz !!
Nam równiez bardzo smakowały .Polecam i dziekuję.
Ciekawe........ląduje w ulubionych.
Robię różne rogaliki, ale wg Twojego przepisu wyszły przepyszne.Dodawałam marmoladę, ale następnym razem spróbuję z innym nadzieniem. Polecam wszystkim ten przepis. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów kulinarnych.