też mi wpadło to ciasto w oko, planuję go upiec kiedyś, mam w ulubionych, ale pod nazwą adwokatowiec, musi być pyszne!!!
Bardzo fajny i smakowity pomysł.Napewno spróbuję na jakąś wykwintną uroczystość.
akurat robie ja ale nie wiem jaka bedzie -napisze czy wyszła
Nie może się nie udać.Zyczę powodzenia i smacznego.Pozdrawiam.
Jak najbardziej mozna podawac na cieplo.My tez nie mozemy sie oprzec i zawsze zjemy po kawaleczku do chlebka.Pozdrawiam:-) i zycze smacznego:-))))
ląduje w ulubionych
brzmi wyśmienicie
wszystko ładnie, pięknie ale ten proszek do pieczenia trzeba sobie darować, zbędna chemia ;)
Handzik ! to brzmi baaaaaaaaardzo apetycznie - upieke ; spróbuje ;skomentuje .Pozdrawiam
Jak jöz wczesniej pisalam ciasto dla alkoholiköw i moja "pijacka" rodzina sie tym ciastem zachwyca. Musze je robic na kazda impreze. Wszyscy krzycza "ale ci sie chyba ta wödka przelala" a ciasto pierwsze znika z blachy.Jest Hitem z posröd wszystkich ciast. Nawet moja mama ktöra nigdy nie pije alkoholu zajada sie nim.Robie je z rumem albo koniakiem i na ciemnym spodzie.No cöz Jamaico, dzieki za ten przepis, z ciastem nie ma prawie roboty a jaki efekt!!! Möj tato möwi : "Teraz jestem najedzony i nawalony"
Po raz kolejny piekłam Twój tort angelo tym razem na chrzest mojej chrzesnicy. Wszyscy byli zachwyceni, smakiem i widokiem:) Pozdrawiam Cię kochana super przepis!:)
Ciasto intensywne, dla smakoszy mocnych trunkow, interesujący smak. Siostra upichciła, a ja robilam za fotografa :)
Robię czasem na imprezki, zamiast keczupu daje koncentrat, doprawiam ziołami prowansalskimi, Super, szybkie danie i smaczne.
Babka jest przepyszna :) robiłam z budyniem waniliowym - posypalam cukrem pudrem. Polecam!