Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. handzik, Adwokatka
Adwokatka
60.4k
441
23
handzik
aga1828

(2008-05-01 14:24)

też mi wpadło to ciasto w oko, planuję go upiec kiedyś, mam w ulubionych, ale pod nazwą adwokatowiec, musi być pyszne!!!

figencja

(2008-05-01 14:04)

 Bardzo fajny i smakowity pomysł.Napewno spróbuję na jakąś wykwintną uroczystość.

Ula034

(2008-05-01 13:52)

akurat robie ja ale nie wiem jaka bedzie -napisze czy wyszła

figencja

(2008-05-01 13:44)

 Nie może się nie udać.Zyczę powodzenia i smacznego.Pozdrawiam.

kuleczka

(2008-05-01 13:13)

Jak najbardziej mozna podawac na cieplo.My tez nie mozemy sie oprzec i zawsze zjemy po kawaleczku do chlebka.Pozdrawiam:-) i zycze smacznego:-))))

aventix

(2008-05-01 12:59)

ląduje w ulubionych
brzmi wyśmienicie

aventix

(2008-05-01 12:57)

wszystko ładnie, pięknie ale ten proszek do pieczenia trzeba sobie darować, zbędna chemia ;)

aventix

(2008-05-01 12:53)

Super pomysł a jaki zdrowy!!! Na 100% wypróbuję, tylko kaszkę jaglaną kupię.

Fot. handzik, Adwokatka
Adwokatka
60.4k
441
23
handzik
Megusia65

(2008-05-01 12:45)

Handzik ! to brzmi baaaaaaaaardzo apetycznie - upieke ; spróbuje ;skomentuje .Pozdrawiam

Fot. Jamaica, Alkoholik
Alkoholik
148k
1.3k
120
Jamaica
sanella*

(2008-05-01 12:44)

Jak jöz wczesniej pisalam ciasto dla alkoholiköw i moja "pijacka" rodzina sie tym ciastem zachwyca. Musze je robic na kazda impreze. Wszyscy krzycza "ale ci sie chyba  ta wödka przelala" a ciasto pierwsze znika z blachy.Jest Hitem z posröd wszystkich ciast. Nawet moja mama ktöra nigdy nie pije alkoholu zajada sie nim.Robie je z rumem albo koniakiem i na ciemnym spodzie.No cöz Jamaico, dzieki za ten przepis, z ciastem nie ma prawie roboty a jaki efekt!!! Möj tato möwi : "Teraz jestem najedzony i nawalony"

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
olciafasolcia

(2008-05-01 12:25)

i jeszcze jedno zdjęcie:):):)

olciafasolcia

(2008-05-01 12:22)

Po raz kolejny piekłam Twój tort angelo tym razem na chrzest mojej chrzesnicy. Wszyscy byli zachwyceni, smakiem i widokiem:) Pozdrawiam Cię kochana super przepis!:)

Fot. Jamaica, Alkoholik
Alkoholik
148k
1.3k
120
Jamaica
ladyzka

(2008-05-01 12:15)

Ciasto intensywne, dla smakoszy mocnych trunkow, interesujący smak. Siostra upichciła, a ja robilam za fotografa :)

aventix

(2008-05-01 12:12)

Robię czasem na imprezki, zamiast keczupu daje koncentrat, doprawiam ziołami prowansalskimi, Super, szybkie danie i smaczne.

ladyzka

(2008-05-01 12:06)

Babka jest przepyszna :) robiłam z budyniem waniliowym - posypalam cukrem pudrem. Polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij