Bardzo pyszne i rzeczywiście łatwe ciacho. Nawet moja córa , która nie przepada za ciastami z owocami jest zachwycona.Ciacho znika w mgnieniu oka.Polecam wszystkim.
Z płynu w rękawie robię oczywiście sos. A karczek szczerze polecam :)
Drogi Ciasteczkowy Potworze ! Ani ja Pani, - ani ja zdolna ! Proszę w najbliższym sklepiku poprosić o foremki po Kinder - niespodziankach - i do dzieła ! Pozdrawiam serdecznie i również życzę miłego i ciepłego długiego weekendu !
Placuszki są rewelacyjne, zrobiłam je odrobine inaczej , twaróg pokruszyłam do ciasta i dodałam kilka łyżek cukru. Pychota!
To musi być pycha ! Podać można na zimno i gorąco, - a co z tym " płynem " w rękawie ? Zrobiłaś sos? Napewno zrobię taki karczek ! Pozdrawiam !
kurcze jaka Pani jest zdolna! tez tak chce Pozdrawiam Miłego dnia
Rzeczywiscie przepis dla diabetykow ???????????? Ten przepis wymyslil ktos kto chce diabetyka wyslac na drugi swiat.
Rownie dobrze mozna napisac worek cukru!!! Ha, ha, ha
Ja piekłam w 180st./55min:):)
Taką surówkę pamiętam z dzieciństwa-właśnie ją będę robiła
dzięki za przepis
witam, czy mozna ja podawac na ciepło?
Piekłam kilka razy to ciasto. Jest bardzo dobre i ma wyjątkowy naprawdę zbliżony do marcepana smak (dzięki tej masie z kaszą manną). Dodatkowo ciasto jest bardzo proste w wykonaniu i zawsze się udaje. Polecam:)
chyba robię coś źle, bo ta masa karmelowa nie chce mi gęstnieć w trakcie gotowania :( To po 20 minutach gotowania wlałam ją na te herbatniki, ale tylko się wymięszała z nimi :( Co robię źle?