Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Kociamamcia

(2008-04-30 18:56)

Bardzo pyszne i rzeczywiście łatwe ciacho. Nawet moja córa , która nie przepada za ciastami z owocami jest zachwycona.Ciacho znika w mgnieniu oka.Polecam wszystkim.

till

(2008-04-30 18:45)

Z płynu w rękawie robię oczywiście sos. A karczek szczerze polecam :)

mariateresa

(2008-04-30 18:40)

Drogi  Ciasteczkowy Potworze  !        Ani ja   Pani,  -  ani  ja zdolna !       Proszę w najbliższym sklepiku poprosić o foremki po  Kinder -  niespodziankach -  i do dzieła !    Pozdrawiam serdecznie i również życzę  miłego i ciepłego długiego weekendu !

mariateresa

(2008-04-30 18:26)

Różyczko -  w tym torcie jest wszystko -  i  " słodka goryczka "  czekolady,  i intensywny smak wiśni,  i słociutkie bezy,  i nutka wanilii w cieście,  i kokos.....   a niczego nie jest za wiele.     Wszystko się cudownie komponuje.

Ale jak widzisz na fot. 5,  prawie nie mieściło  się i w obręczy tortownicy,   -  i w lodówce  " bałagan ",  bo musiałam wyciągnąć 1 półkę.   Śmiało piec piszkopt w tortownicy  28 cm.        Pozdrawiam !!!

Aniula27

(2008-04-30 18:21)

Placuszki są rewelacyjne, zrobiłam je odrobine inaczej , twaróg pokruszyłam do ciasta i dodałam kilka łyżek cukru. Pychota!

mariateresa

(2008-04-30 18:09)

 To musi być pycha !     Podać można na zimno i gorąco, -  a co z tym  " płynem "  w rękawie ?      Zrobiłaś sos?     Napewno zrobię  taki karczek !    Pozdrawiam !

Ciasteczkowy Potwór

(2008-04-30 18:06)

kurcze jaka Pani jest zdolna! tez tak chce Pozdrawiam Miłego dnia

Hechler Elisabeth

(2008-04-30 17:50)

Ile tego cukru jeszcze dasz dla diabetyka. Poroniony przepis. Jak mozna takie recepty wstawiac dla diabetykow??????
Czy sie orientujesz, ze nie wolno dodawac cukru do potraw.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hechler Elisabeth

(2008-04-30 17:43)

Aryt to gwozdz do trumny taka recepta.

Hechler Elisabeth

(2008-04-30 17:32)

Rzeczywiscie przepis dla diabetykow ???????????? Ten przepis wymyslil ktos kto chce diabetyka wyslac na drugi swiat.
Rownie dobrze mozna napisac worek cukru!!! Ha, ha, ha

milunia

(2008-04-30 17:27)

Ja piekłam w 180st./55min:):)

u.rszulka

(2008-04-30 17:18)

Taką surówkę pamiętam z dzieciństwa-właśnie ją będę robiła
dzięki za przepis

bernika

(2008-04-30 16:53)

witam, czy mozna ja podawac na ciepło?

Manga

(2008-04-30 16:53)

Piekłam kilka razy to ciasto. Jest bardzo dobre i ma wyjątkowy naprawdę zbliżony do marcepana smak (dzięki tej masie z kaszą manną). Dodatkowo ciasto jest bardzo proste w wykonaniu i zawsze się udaje. Polecam:)

zarbona

(2008-04-30 16:38)

chyba robię coś źle, bo ta masa karmelowa nie chce mi gęstnieć w trakcie gotowania :( To po 20 minutach gotowania wlałam ją na te herbatniki, ale tylko się wymięszała z nimi :( Co robię źle?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij