Co do skladnikow salatki greckej to masz racje, to tylko pomidor, ogorek, czerwona cebula, feta, czarne oliwki i olej KONIECZNIE z oliwek
teraz tak......ogorka sie nie obiera. Fete kladzie sie w kawalku na salatke, polewa sie olejem i zapomnialas NAJWAZNIEJSZE! posypac
OREGANEM!!! bez tego cala ta salatka nie ma wdzieku greckiego. Jeszcze najlepszy numer w jedzeniu to maczanie chlebka w tym oleju spod tej salatki. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam. Pozdrawiam.
wysmienite mi wyszlo :) jedyna zmiane jaka zastosowalem tj ze dosypalem slodkiej wedzonej papryki :) polecam :)
z tej ilości powinno wyjść ok. 20 babeczek
mariotereso
brak słow! na pewno go wypróbuję.
pozdrawiam
Witam :) mam pytań ilka bo biorę sie właśnie za produkcje zakwasu bezdrożdżowego.
1. czy zakwas ma być w zamkniętym czy w otwartym naczyniu tzn czy słoik mam zakręcić czy ma być odkryty???
2. cy jak będzie stał sobie w lodówce to cały czas mam go dokarmiać czy tylko kilka dni???
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
dziekuje bardzo teraz czuje sie głupio że sie otakie cos zapytałam :(:(:(:(
laduje w ulubionych
Istne cudo,ląduje w ulubionych.Mój synek jest fanem cars :-))
sproboj posmarowac olejem to raz a dwa jesli masz gofrownice o slabej mocy to korzystajac z niektorych przepisow moze wlasnie sie tak dziac
Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia i oczywiście zainteresowałaś mnie też plackiem z pomarańczami! Pozdrawiam :)))
Zycze smacznego :)))
Anulka_87 mozesz nastepnym razem zrobic z tego drugiego sera i ocenic, ktory jest lepszy ;)
Jesli chodzi o moj sernik, to nie daj sie zwiesc pozorom, bo jak dobrze przyjrzysz sie brzegom sernika na zdjeciu, to zauwazysz,ze tez opadl, ale serniki tak juz maja, ze troche musza opasc ;) Temperatura pieczenia ok.180 stopni, dzieki za zwrocenie mi uwagi i zycze udanych eksperymentow :)))
Przepyszne sledzie! Miodu sie wogöle nie wyczöwa, a sosik jest wspanialy.Zrobilam wczoraj na dzisiaj zeby troche przeszly, ale juz nie wiele ich zostalo a zrobilam z podwöjnej porcji.Dzieki za przepis.
zapomniałam dodać, że podczas pieczenia drożdżówki rozlewały sie na boki, wyszły troche cienkie i wszyskie sie posklejały ale coś tam urosły, najważniejsze ze wogóle wyszły, chciałabym je jeszcze zrobić , ale sie boje "powtórki" , doradźcie co miałam źle