Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ika

(2008-04-30 12:47)

witam mam pytanko odnosnie przyklejania sie ciasta do gofrownicy,zawsze ją nacieram masełkiem i rozgrzewam,ale pomimo tego ciasta z różnych przepisów kleją sie i rozwarstwiają po upieczeniu i niemoge  gofrów upiec,niemam pojecia co jest nie tak? czy to wina gofrownicy?

Olvis

(2008-04-30 12:47)

a oto owe szczypce do herbaty:

     

aawm

(2008-04-30 12:43)

a to ciasto ma być gęste czy rzadkie? nie wiem czemu (może drożdże za mocno mi wyrosły) bo gdy wszystko połączyłam to ciasto zrobiło sie strasznie rzadkie, ach... ja to zawsze coś mam...., dodałam troszkę mąki ale i tak było  bardzo lużne , w każdym razie po męczących zaijaniach i po upieczeniu smakują dobrze, byłyby lepsze gdyby sie tak nie spiekły, ale to już moja wina, ale co z tym ciastem jakie ma być?
 

Olvis

(2008-04-30 12:39)

Oczywiście, że 100 gram, już poprawione :)

Eseczka

(2008-04-30 12:39)

Dzieki mleku ciasto staje sie bardziej miekkie. Bo tak to jest zbyt suche. Musi oczywiscie troszeczke postac, osobiscie robie wieczorem i rano jest pyszne. Za chwile znika i musze robic kolejne ;)
Tydzien temu z rozmachu wlalam 2 szkl. mleka i mleko plywalo ;) wstalam rano i nie bylo znac :)
Goraco polecam

teresa55

(2008-04-30 12:19)

Ciekawe ciasto, a to mleko to sie wlewa na ciasto w jakim celu? nie jest za mokre ? Mam ochote go upiec.

Dorotaxx

(2008-04-30 12:03)

Aga miód jako klej jest całkiem dobrym pomysłem!!! Ja osobiście kleje na masie maślanej, ale można rownież uzyc zwykłej wody lub zrobić z cukru karmel. Można rowniez kupić klej jadalny , taki jak na zdjeciu:

Kormag

(2008-04-30 12:02)

a czy ktos mi powie jakie wychodza goferki z tego przepisu z gofrownicy 700W ?

Dorotaxx

(2008-04-30 11:57)

Robiłam tą mase juz kilka razy i zawsze wychodziła super! Jeśli zrobisz dokładnie wg. przepisu to na pewno wyjdzie. Pamiętaj tylko ,że czasami nalezy dodać troszke mniej cukru pudru , jeśli będziesz widziała ,że masa jest juz plastyczna i taka jak nalezy to nie dodawaj go więcej. Ja przewaznie daje 3/4 cukru pudru podanego w przepisie. I pamietaj,zeby przed walkowaniem posypac lekko blat mąką ziemniaczaną.

Jesli chodzi o barwniki to kupuje je w hurtowni z dodatkami funkcjonalnymi do żywności .Swietna hurtownia , w której można kupić  barwniki ( i nie tylko ) na sztuki.
To są namiary : Kraków, ul. Pana Tadeusza 6, tel.  012 2923324, niedaleko tandety
Hurtownia nazywa sie ,,Damon,, .
Sprawdz sobie na mapie gdzie to jest dokładnie. Jak juz tam dojedziesz to zobaczysz wiele różnych hurtowni. Musisz isc do konca uliczki, przejdziesz przez dużą brame nad którą jest blaszany dach. Skręcisz w prawo , tam znajduje sie hurtownia. Nie wystrasz sie budynku bo nie wygląda najlepiej ,ale jak wejdziesz do biura to zobaczysz cuda

Poproś o takie barwniki w proszku ( masa: 0,05 kg.) podstawowe, które warto mieć :

- Czerwien koszenilowa
- Zielen cukrowa
- Indygotyna ( niebieski)
- Żółcień pomarańczowa

barwniki wyglądają tak :

aga1828

(2008-04-30 11:51)

To ja tez mam jedno pytanko odnosnie lepienia....czym kleicie te ozdoby np. różyczki do masy??? ja w mojej ciuchci lepiłam na miodzie....ups....bo nie miałam lepszego pomysłu, ale pewnie technicznie da się to lepiej rozwiązać.....

eseczko wyjdzie na pewno, ja mam 2 lewe ręce do takich rzeczy,ale za drugim razem mi wyszła, dałam wiecej żelatyny i wody, a cukier puder stopniowo i uwazałam, żeby nie dać za duzo tak jak za pierwszym razem, kiedy wsypałam od razu całą paczkę!

Aniula27

(2008-04-30 11:48)

Kotleciki są bardzo smaczne, miła odmiana od tradycyjnej panierki, no i dzieci nie wybrzydzały a to już sukces. Dziękuje za przepis, wejdzie do menu na stałe.

gumcia

(2008-04-30 11:22)

to jest potrawa z bajki "Ratatuj" o szczurku kucharzu:) super zrobie dla męża:)

Eseczka

(2008-04-30 11:20)

O jeszcze jedno chcialam Cie zapytac, gdzie w Krakowie kupujesz barwniki ???
Z gory dziekuje za info :):):)

Eseczka

(2008-04-30 11:18)

Dorotaxx czy ta masa wychodzi zawsze ??? Pytam, poniewaz robilam juz masy z WŻ [z innych przepisow] i ladowaly w koszu
Dam sobie i tej masie ostatnia szanse ;) w razie czego zawsze jest bita smietana ;)
Pozdrawiam serdecznie

ddrules

(2008-04-30 11:05)

Pyszne, chrupiace gofry! Przepis godny polecenia :) dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij